PROMOCJE

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

rower biegowy Enero Trans (fioletowy)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
rower biegowy Enero Trans (fioletowy)
Enero Trans (fioletowy)
Opis i dane
Jedyny w swoim rodzaju rower biegowy, znany również pod nazwą ”rowerka bez pedałów”. Jest on całkowitym hitem w nauce jazdy na rowerze Zaprojektowany po to, aby dziecko samodzielnie mogło trenować utrzymanie równowagi, koordynację, ruchową oraz kierowanie i hamowanie.
Rowerek ten pozwoli również dziecku nauczyć się właściwie oszacować prędkość i odległość. Ten fantastyczny jeździk znakomicie przygotuje dziecko do samodzielnej jazdy na rowerze bez konieczności instalowania bocznych kółek.
Rowerek został zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach. Jego niepowtarzalne zalety zapewnią chłopcom i dziewczynkom wiele przyjemności i radości, a dzięki unikatowej konstrukcji i najwyższej, jakości materiałom dostosowanym do wieku jeżdżących, można być spokojnym o bezpieczeństwo swoje pociechy. Rower biegowy to propozycja przeznaczona dla dzieci między 2 a 6 rokiem życia. 

Dane techniczne

rower biegowy Enero Trans (fioletowy)

Wiek dziecka  2-6 lat
Rama  stalowa
Hamulce  nie
Koła  bezobsługowe 11 cali
Boczne koła  nie
Regulacja wysokości kierownicy  tak
Regulacja wysokości siodełka  tak
Parametry fizyczne   
Wymiary opakowania  72 x 17 x 33 cm
Waga z opakowaniem  4 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  Victoria Sport Sp. z o.o. Sp. k
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Enero Trans (fioletowy), wpisz 1145319 w wyszukiwarce oleole.pl.