PROMOCJE
Galaxy Watch Active2

Osobisty asystent
w zasięgu ręki

KUP TERAZ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Smartwatch dopasowany do Ciebie

Stal nierdzewna
Aluminium
LTE
44 mm
40 mm
44 mm
40 mm
44 mm
40 mm

Poznaj Galaxy Watch Active2

Funkcjonalna elegancja

Dzięki smukłej i lekkiej obudowie Galaxy Watch Active2 sprawdzi się podczas różnych okazji. Możesz mieć go zawsze przy sobie zarówno podczas treningu jak i spotkania biznesowego. Wyświetlacz Super AMOLED wyposażony w największy ekran, jaki do tej pory stworzyliśmy w smartwatchach, pozwala na wygodne odczytywanie wyników, a dotykowy, obrotowy pierścień ułatwia nawigację. Galaxy Watch Active2 dostępny jest w wersji aluminiowej i stalowej, z możliwością doboru tarcz oraz pasków.
Dopasuj go idealnie do Twojego stylu.

Szczytowa forma w zasięgu ręki

Z Galaxy Watch Active2 wyciśniesz ze swojego treningu jeszcze więcej. Czujniki umieszczone z tyłu tarczy dostarczą Ci niezbędnych informacji do osiągnięcia Twoich celów. Smartwatch automatycznie wykrywa najczęściej podejmowane aktywności, takie jak bieganie, jazda na rowerze czy pływanie*. Natomiast tryb manualnego monitoringu pozwala śledzić aż 40 wybranych przez Ciebie aktywności.**

* Przeznaczony wyłącznie do ogólnych celów wellness i fitness.
** Korzystanie z funkcji automatycznego monitoringu może zwiększyć zużycie baterii.

Niezbędna równowaga

Galaxy Watch Active2 pozwala na monitorowanie tętna. Urządzenie wysyła powiadomienie kiedy wzrośnie ono powyżej lub poniżej zalecanego poziomu. Pozwala również na monitorowanie snu i poziomu stresu. Dzięki temu możesz cały czas mieć kontrolę nad bezpieczeństwem swojego treningu i odpowiednią regeneracją po treningu*.

* Przeznaczony wyłącznie do ogólnych celów wellness i fitness.