PROMOCJE
baner istnieje

stopka cms

Ranking najlepszych telewizorów w OleOle! (2016)

Dlaczego uznaliśmy te telewizory za najlepsze?

Ranking najlepszych telewizorów LED, 3D, 4K przedstawia najbardziej popularne produkty w tym miesiącu. Przygotowaliśmy go na podstawie wystawionych przez naszych użytkowników obiektywnych opinii, a także popularności tych telewizorów w sieci i na naszej stronie. Widzicie więc produkty, które są polecane nie przez nas czy producentów, ale przez innych ludzi, którzy mieli okazję samodzielnie testować wyświetlane powyżej modele telewizorów.

Wśród oferowanych telewizorów znajdziecie najlepsze telewizory wyposażone w technologię 3D, umożliwiające oglądanie filmów w trójwymiarze, oraz najlepsze TV 4K obsługujące rozdzielczość nawet do 3840x2160 pikseli. Wiele z nich zostało wyposażonych w dodatkowe funkcje i technologie. Są nimi na przykład Wi-Fi, DLNA, WiDi (umożliwiające komunikację między telewizorem a Twoim pozostałym sprzętem elektronicznym), wbudowane tunery DVB-T oraz DVB-C lub przeróżne wejścia, jak USB i HDMI.

W 2016 roku najbardziej popularnymi producentami telewizorów LED, 3D i 4K są takie marki jak LG, Panasonic, Philips i Samsung.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o wybranym telewizorze kliknij w jego zdjęcie. Znajdziesz tam najważniejsze dane techniczne oraz opinie, które zostały wystawione przez naszych Klientów oraz niezarejestrowanych użytkowników.