PROMOCJE
Odkurzanie
Odkurzacze automatyczne
Mieszkanie odkurza się samo, podczas gdy Ty odpoczywasz lub zajmujesz się innymi obowiązkami?
To oczywiście możliwe, odkurzacze automatyczne stają się coraz bardziej popularne nie bez powodu – są bardzo wygodne, niemal bezobsługowe i skutecznie oszczędzają nasz czas.
Odkurzacze pionowe
Odkurzacze pionowe również coraz częściej pojawiają się w naszych domach, idealnie sprawdzają się szczególnie w mniejszych mieszkaniach. Co prawda nie odkurzają bez udziału człowieka jak roboty sprzątające, ale są bardzo szybkie w użyciu i łatwe do przechowywania.
Mycie
Myjki do okien
Mycie okien jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne. Sprawdź naszą ofertę myjek i przekonaj się jak szybko uda Ci się umyć wszystkie okna w swoim mieszkaniu.
Parownice
Gorąca para oraz wysokie ciśnienie wytwarzane przez parownicę pozwolą szybko wyczyścić nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia oraz wyeliminować drobnoustroje. Szeroki wyrób końcówek sprawi, że sprzątanie w trudno dostepnych miejscach stanie się bezproblemowe.
Mopy
Mycie kanap, podłóg, dywanów czy okien jest możliwe przy użyciu jednego urządzenia. Wyposażone w specjalny zbiornik na wodę mopy parowe skrócą czas mycia.
Mop z obrotowym systemem bezdotykowego odsączania wody ułatwi mycie powierzchni. Specjalne sito rotacyjne szybko odsączy nadmiar wody co pozwoli na bezpieczne mycie paneli i parkietów.
Prasowanie
Generatory pary
Żelazka z generatorem pary sprawdzą się idealnie w przypadku osób, które prasują dużo i często. Generatory pary w przeciwieństwie do tradycyjnych żelazek wydzielają parę ze znacznie większym ciśnieniem. Dzięki temu nawet prasownie najsztywniejszych tkanin nie sprawi Ci żadnych kłopotów.
Parownice do ubrań
Parownice do ubrań to niewielkie urządzenia, które wygładzają ubrania wyłącznie za pomocą strumienia gorącej pary. Zaletą parownicy jest możliwość odświeżenia naszych rzeczy i pozbycie się z nich zapachów. Parownice sprawdzą się idealnie gdy mamy mało czasu, a chcemy odświeżyć pojedyncze ubrania.