Promocja trwa od 14 czerwca 2024r. do 18 sierpnia 2024r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.
Zgłoszenia w promocji przyjmowane są najpóźniej do 25 sierpnia 2024 roku.
Zasady akcji
1
Kup jeden z odkurzaczy Electrolux spośród modeli objętych promocją i zachowaj dowód zakupu.
2
Dodaj opinię o tym produkcie na stronie sklepu, w którym dokonałeś zakupu lub w formularzu podczas rejestracji do promocji. Opinię oznacz #opiniamotywowananagrodą
3
Zarejestruj swój zakup za pomocą formularza poniżej, uzupełnij wymagane dane oraz załącz zdjęcie lub skan dowodu zakupu, zdjęcie wyciętego kodu kreskowego oraz opinię, zgodnie z warunkami regulaminu promocji. Rejestracji dokonaj najpóźniej do 25 sierpnia 2024 roku, o ile pula nagród w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.
4
Nagroda - parownica do ubrań Refine 700 E7HS1-4MN – zostanie dostarczona na adres wskazany w formularzu rejestracyjnym.
Pula nagród w promocji
1600
parownic do ubrań Refine 700
E7HS1-4MN o wartości
299 zł*
Informacja o wyczerpaniu się puli nagród jest dostępna na www.electrolux.pl/promocje. Po wyczerpaniu puli nagród nie można zarejestrować się w promocji.

Zdjęcia i filmy przedstawione na stronie promocyjnej mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.
Organizatorem promocji jest „Electrolux Poland” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-207), ul. Karolkowa 30. Promocja obowiązuje m.in. w sklepie internetowym oleole.pl (Sklep) w dniach od 14 czerwca 2024r. do 18 sierpnia 2024 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród. W promocji mogą wziąć udział wyłącznie konsumenci. Promocja polega na tym, że przy zakupie odkurzacza spośród modeli objętych promocją i spełnieniu warunków opisanych w regulaminie (m.in. wystawieniu opinii z #opiniamotywowananagrodą), Uczestnik może otrzymać nagrodę tj. parownicę do ubrań REFINE 700. Szczegóły, w tym warunki i ograniczenia, w regulaminie promocji dostępnym na stronie www.electrolux.pl/promocje oraz oleole.pl.