Promocja trwa od 22 kwietnia 2024 roku do wyczerpania puli nagród, nie dłużej jednak niż do 16 czerwca 2024 roku.
Zasady akcji
1
Kup jeden z odkurzaczy mopujących Electrolux spośród modeli objętych promocją i zachowaj dowód zakupu.
2
Dodaj opinię o produkcie oznaczoną #opiniamotywowananagrodą na stronie sklepu, w którym dokonałeś zakupu lub w formularzu podczas rejestracji do promocji.
3
Zarejestruj swój zakup na www.electrolux.pl/promocje załączając skan lub zdjęcie dowodu zakupu, zdjęcie wyciętego kodu kreskowego oraz zostaw opinię, zgodnie z warunkami regulaminu promocji. Rejestracji dokonaj najpóźniej do 23 czerwca 2024r., o ile pula nagród w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.
4
Kurier dostarczy do Ciebie nagrodę: stację myjącą o wartości 499 zł* na adres wskazany w formularzu rejestracyjnym.
Pula nagród w promocji:
MOPOWANIE nigdy nie było tak CZYSTE!
Myj na mokro z technologią aktywnego mopowania - POWERPRO MOP. Dyski rotują z prędkością nawet do 260 obrotów/minutę. Namaczaj i myj dyski mopujące w innowacyjnej STACJI MYJĄCEJ, aby Twoje podłogi były zawsze myte czystą wodą.
Informacja o wyczerpaniu się puli nagród jest dostępna na www.electrolux.pl/promocje.
Po wyczerpaniu puli nagród nie można zarejestrować się w promocji.
Organizatorem promocji jest „Electrolux Poland” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Zakupu odkurzaczy mopujących objętych promocją można dokonać m.in. na oleole.pl w dniach od 22.04.2024 r. do 16.06.2024 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród. W promocji mogą wziąć udział wyłącznie konsumenci. Promocja nie łączy się z innymi promocjami organizatora. Szczegółowe warunki promocji w regulaminie organizatora dostępnym na stronie www.electrolux.pl/promocje oraz na oleole.pl.
*Wartość nagrody wskazana przez Organizatora promocji na dzień 28.02.2024 r.