Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Zasilanie golarek i trymerów


W zależności od sposobu zasilania, urządzenia dzielimy na:

Zasilane bateryjnie
– na akumulatorki lub zwykłe baterie (rozmiar AAA lub AA - w zależności od modelu urządzenia). Golarki nie podłącza się do prądu a długość jej pracy wynika z pojemności używanych baterii (mAh). Większość modeli można, bez problemu, używać na mokro. zasilanie sieciowe - odbywa się za pomocą kabla podłączonego do sieci o napięciu 230-240 V. Golarki zasilane w ten sposób są lekkie i poręczne.

Zasilanie akumulatorowe – zasilanie z wbudowanego akumulatora. Urządzenie wyposażone w akumulator, ładowane jest poprzez ładowarkę podłączoną do sieci, następnie można go używać bezprzewodowo. Długość ładowania i czas pracy bezprzewodowej to parametry na które należy zwrócić szczególną uwagę przy zakupie!

Zasilanie akumulatorowe-sieciowe - Optymalnym rozwiązaniem jest wybór urządzenia z zasilaniem akumulatorowo- sieciowym. Połączenie dwóch rodzajów zasilania pozwoli na szybkie golenie w dowolnym miejscu. Golarka może być używana w każdym momencie, poprzez podpięcie do gniazdka, a także działać w każdym miejscu bezprzewodowo, po wcześniejszym naładowaniu.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację