Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

System golący

Pod względem zastosowanego mechanizmu golenia, urządzenia możemy podzielić na dwie grupy: golarki głowicowe oraz golarki posiadające folię tnącą.

  • Golarki głowicowe - posiadają dwie lub trzy ruchome głowice. System składa się z okrągłych ostrzy tnących oraz osłonek. Technologia gwarantuje dobre dopasowanie do twarzy, przylegające ostrza zapewniają dokładne golenie. Urządzenie polecane jest osobom z gęstym i mocnym zarostem. Różne modele posiadają rożną ilość ostrzy oraz głowic, co pozwala dopasować golarkę do własnych potrzeb.
  • Golarki z folią tnącą - zarost dostaje się pod ostrza przez szczeliny w specjalnej folii. Dotarcie do wszystkich włosów, zapewniają otwory o nieregularnych kształtach, umieszczone pod różnymi kątami w folii. Golarki są bardzo elastyczne, zapewniają szybkie i efektywne golenie. Urządzenia możemy podzielić na te z systemem pojedynczym, podwójnym i potrójnym- w zależności od ilości zastosowanych folii oraz zintegrowanych z nimi ostrzy.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację