Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Xbox Live Gold

Konto Xbox Live Gold to darmowe gry co miesiąc, tryb wieloosobowy, ekskluzywne zniżki aż do 75% w sklepie Xbox Store i wiele więcej. Wszystko to dostępne na konsolach Xbox One i Xbox 360 w ramach jednego abonamentu.

Xbox Live Gold to:
 
  • Tryb wieloosobowy - Graj ze znajomymi i zbudujcie razem własny fascynujący świat. W trakcie emocjonujących rozgrywek będziecie mogli wykazać się doskonałym refleksem i szybkością działania. Z Xbox Live każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno miłośnicy rywalizacji, jak i zwolennicy współpracy. A w społeczności graczy zawsze jest ktoś chętny do gry, kto odpowiada Twoim umiejętnościom i stylowi rozgrywki.
  • Bezpłatne gry (Games with Gold) - Dzięki kontu Xbox Live Gold otrzymasz nawet 4 gry miesięcznie (w tym 2 gry z Xbox 360, które uruchomisz także na konsoli Xbox One dzięki funkcji wstecznej kompatybilności). To dodatkowe 12 gier w ciągu 3 miesięcy dla Ciebie do wykorzystania!
  • Ekskluzywne zniżki w ramach Deals with Gold - Każdego tygodnia posiadacze konta Xbox Live Gold mogą oszczędzić nawet 50–75% w Sklepie Xbox dzięki wyjątkowym zniżkom na wybrane gry, dodatki i inne treści
  • Grupy i czat grupowy - Grupy w Xbox Live pozwolą Ci być w kontakcie ze znajomymi i ułatwią wspólną rozgrywkę. Stwórzcie rozmowę grupową i wspólnie przechodźcie od jednej gry do drugiej. Możecie też rozmawiać, podczas gdy poszczególne osoby grają w różne gry, a nawet na różnych platformach – na konsoli Xbox One lub na komputerze z systemem Windows 10.
  • Home Gold (tylko Xbox One) - Dzięki Home Gold, każdy może zagrać. Wystarczy jedno konto Gold, aby wszyscy w Twoim domu mieli dostęp do możliwości, jakie dalej Gold, np. trybu wieloosobowego i gier w ramach Games with Gold.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację