Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Wymiary chłodziarek do wina

Uwaga: Wymiary są podawane bez wystających elementów, takich jak uchwyty.

Chłodziarki do wina dostępne są w różnych wymiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz wielkość urządzenia do zaplanowanego miejsca. Wysokość chłodziarek z naszej oferty waha się od 60 cm do nawet 2 metrów. Również w szerokościach mamy duży wybór - od 15 do 75 cm, dzięki czemu możesz postawić chłodziarkę nawet w wąskiej przestrzeni. Pamiętaj, że wymiary chłodziarki są nieodłącznie powiązane z pojemnością. Jeśli chcesz przechowywać więcej butelek wina musisz zdecydować się na większe urządzenie. 
Czytaj więcej
Uwaga: Wymiary są podawane bez wystających elementów, takich jak uchwyty. Chłodziarki do wina dostępne są w różnych wymiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz wielkość urządzenia do zaplanowanego miejsca. Wysokość chłodziarek z naszej oferty waha się od 60 cm do nawet 2 metrów. Również w szerokościach mamy duży wybór - od 15 do 75 cm, dzięki czemu możesz postawić chłodziarkę nawet w wąskiej przestrzeni. Pamiętaj, że wymiary chłodziarki są nieodłącznie powiązane z pojemnością. Jeśli chcesz przechowywać więcej butelek wina musisz zdecydować się na większe urządzenie.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację