PROMOCJE

Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

EA Access

Z EA Access możesz grać w więcej gier za mniej. Graj w najlepsze gry EA na Xbox One i najpopularniejsze serie. Z biegiem czasu będą dodawane coraz to nowe tytuły. Graj w nowe gry przed datą premiery, a jeśli kupisz grę, zachowasz uzyskane wyniki. Posiadacze abonamentu EA Access płacą 10% mniej za cyfrowe treści EA na Xbox One.
 
  • Graj przed innymi - Wypróbuj nowe gry EA jeszcze przed ich premierą. Jeśli gra Ci się spodoba, kup ją - wszystkie Twoje postępy i statystyki zostaną zachowane, dzięki czemu możesz kontynuować zabawę w przerwanym miejscu.
  • Graj więcej - Powiększ swoją bibliotekę gier o tytuły znajdujące się w The Vault - wciąż rosnącej kolekcji hitów EA na Xbox One. Dragon Age: Inkwizycja, Titanfall, FIFA 15, Need for Speed: Rivals - graj w te i inne gry, ile tylko dusza zapragnie.
  • Graj więcej. Płać mniej - Płać 10% mniej za wszystkie produkty cyfrowe EA kupowane w sklepie Xbox One Games, w tym za pełne gry, zamówienia w przedsprzedaży, dodatki i wszystko inne.


Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację