Radia CB

(2)
Wskaźnik SUKCESU
(2)
*radia-cb%2Ebhtml
*radia-cb,d1%2Ebhtml
*radia-cb,d2%2Ebhtml
*radia-cb,d3%2Ebhtml
*radia-cb,d4%2Ebhtml
*radia-cb,d6%2Ebhtml
*radia-cb,d8%2Ebhtml
*radia-cb,d10%2Ebhtml
Wczytywanie...
Popularność
Marka A-Z
Marka Z-A
Od najtańszego
Od najdroższego
Najlepiej oceniane
Liczba opinii
Oglądalność
Cena:
OK
Marka:
Ocena Klientów:
Dostępność:
RF Gain:  
nie (0)
Outlet
stan dobry (0)

Komunikator drogowy Yanosik S-clusive GTR - dożywotnia transmisja danych

komunikator drogowy

Yanosik
nr kat.
1249100

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

812 812 812

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Komunikator drogowy Yanosik GTm

komunikator drogowy

Yanosik
nr kat.
1277589

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

812 812 812

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Stan doskonały
? Może posiadać uszkodzone opakowanie fabryczne.
820 zł
Stan dostateczny
? Sprawdzony przez ekspertów, sfotografowany, opisany i profesjonalnie zapakowany.
700 zł
820 zł
Stan:
Stan doskonały
Co to znaczy?
Może posiadać uszkodzone opakowanie fabryczne.
700 zł
Stan:
Stan dostateczny
Co to znaczy?
Sprawdzony przez ekspertów, sfotografowany, opisany i profesjonalnie zapakowany.

Radia CB

Radia CB to urządzenia, które wielu osobom kojarzą się z zawodowymi kierowcami pokonującymi tysiące kilometrów. Oczywiście jest to słuszne spostrzeżenie, jednak sprzęt ten zagościł również na dobre w prywatnych samochodach osobowych, ostrzegając kierowców nie tylko przed kontrolą policyjną czy fotoradarem, lecz także przed korkami, wypadkami, gołoledzią, czy innymi utrudnieniami na trasie.

W ofercie OleOle! znajdziesz radia CB, które charakteryzują się najwyższej jakości materiałem, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia spowodowane upadkiem lub wstrząsami wywołanymi na przykład jazdą po nierównej powierzchni. Sprawdź, na jakie kwestie należy zwrócić uwagę, kupując radio CB i wybierz model na miarę swoich potrzeb!

Jak wybrać radio CB?

Rodzaj – do wyboru mamy radia CB przenośne, czyli popularne walkie-talkie działające zarówno na baterię, jak i zapalniczkę samochodową, przewoźne, które montujemy w aucie oraz stacjonarne, które dają najlepszą jakość dźwięku, jednak można je używać tylko w domu.

Sposób montażu – radio CB możemy zamontować na 3 sposoby. Pierwsza metoda wymaga użycia ramki montażowej, dzięki której możemy umieścić urządzenie tam, gdzie w normalnych warunkach zainstalowane jest klasyczne radio samochodowe. Drugi sposób to montaż dzielony – wyświetlacz umieszczamy w miejscu popielniczki, baza jest schowana, a mikrofon przeprowadzony przez podłokietnik. Ostatnia metoda dotyczy radia CB, którego mikrofon i przyciski znajdują się na wyświetlaczu, a baza może zostać umieszczona w dowolnym miejscu.

RF Gain – to opcja pozwalająca regulować czułość odbiornika i wygłuszać słabo odbierające stacje lub rozmowy, które obywają się wiele kilometrów od nas i nie są związane z miejscem, w którym się znajdujemy.

ASC/ASQ Squelch – niektóre radia CB posiadają automatyczną blokadę szumów generowanych podczas jazdy przez instalację elektryczną samochodu czy warunki atmosferyczne. Ten parametr może przydać się w szczególności w autach z silnikiem benzynowym, który powoduje powstawanie większej ilości zakłóceń.

Antena – oprócz radia CB do komunikowania się z innymi kierowcami potrzebna jest również antena, której długość powinna wynosić mniej więcej 30-50 cm. Można ją zainstalować w bezinwazyjny sposób dzięki specjalnemu uchwytowi na relingach, rynienkach lub klapie od bagażnika.

Duży wybór radia CB w OleOle!

Pamiętaj, że legalne radia CB muszą spełniać wymagania zawarte w rozporządzeniu Ministra Administracji i Cyfryzacji z 12.12.2014 roku, a także posiadać oznaczenie CE i spełniać europejski standard ETSI. Posiadanie nielegalnego urządzenia, działającego na innych niż zatwierdzone częstotliwości (26,96-27,1 MHz) oraz mocy wyjściowej większej niż 4W (DSB-AM) lub większej niż 12W (SSB-AM) może skutkować mandatem w wysokości 1000 zł. W sklepie online OleOle! znajdziesz radia CB wyprodukowane zgodnie ze wszystkimi przepisami prawnymi, przez takich producentów jak Yanosik. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!

Zobacz produkty