Antywirus BitDefender Antivirus Plus 3D/1Rok [kod aktywacyjny]
BitDefenderPodaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
812 812 812
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00
Dziś zadzwoń i zamów do 22!
812 812 812
Akcesoria
Dane techniczne
antywirus BitDefender Antivirus Plus 3D/1Rok [kod aktywacyjny]
Informacje podstawowe | |
Rodzaj oprogramowania | do ochrony przed wirusami |
Nośnik | kod aktywacyjny ESD |
Ilość stanowisk | 3 |
Okres licencji | 12 miesięcy |
Wersja licencji | nowa licencja |
Język produktu | polska |
Dane systemu | |
Architektura systemu | 32/64-bitowa |
Aktualizacje | tak |
Wymagania | |
Kompatybilny system | Windows |
Wymagania systemowe | Windows 7 z Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
Wymagania sprzętowe | 1 GB RAM, 2 GB wolnego miejsca na dysku |
Kompatybilne urządzenia | komputer PC, laptop |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | Euronet Polska Sp. z o.o. |
UWAGA Ten produkt nie podlega zwrotowi i anulacji, Kod ma ważność do 12 miesięcy od daty zakupu |
- Cena: 50 zł - 99 zł
- Marka: BitDefender
- Rodzaj oprogramowania: do ochrony przed wirusami
Ocena klientów
- łatwość instalacji
- kompatybilność z systemem operacyjnym
Jak w temacie, robi co powinien. Najwazneijsze , ze nie zamula mi kompa
Jest skuteczny i tego od niego wymagam. Zagrożenia wykrywa szybko, nie zostaje po nich ślad. Jestem zadowolony.
Program prosty w obsłudze, ale skuteczny. Nie spowalnia systemu, po instalacji i kilku m-cach użytkowania wszystko działa płynnie. Ze wsparciem dobrej zapory nic się nie przedostaje.
Całkiem niezły antywirus, do tego niedrogi. Jak porównam skuteczność z poprzednimi programami, to okazuje się że można mieć dobry program za niewielkie pieniądze.
Program jak na moje potrzeby jest ok. Niczego nie spowalnia i nie obciąża, pracuje sobie dyskretnie w tle, powiadomienia i komunikaty nie są uciążliwe. Licencję odnowiłem na kolejny rok. Przez pierwszy było ok, a cena nie jest wysoka jak na 3 kompy.
Przedłużyłem subskrypcję na kolejny rok. To już 3 lata jak korzystam z tego programu. Przez ten czas nie przedostał się żaden śmieć na mój komputer, choć wykrytych akcji było całkiem sporo. Także program w pełni skuteczny. A porównując cenę z innymi wypada naprawdę dobrze.
Pewny program. Po instalacji wyszukał parę problemów, ale szybko sobie z nimi poradził. Z tego co zauważyłem system pracuje normalnie, wszystko odpala się jak do tej pory. Podoba mi się jeszcze prosty interfejs. Niektóre antywirusy jedyne co mają proste to skanowanie, tutaj nawigacja i obsługa jest bardzo intuicyjna co jest jego sporą zaletą.