Obudowa SilentiumPC Regnum RG1 TG
nr kat. 1175113

<p>SilentiumPC Regnum RG1 TG to wzbogacona o panel ze szkła hartowanego wersja klasycznej i niezwykle popularnej obudowy RG1. Teraz ekspozycja gustownie przygotowanego PC będzie możliwa także w znacznie niższym pułapie cenowym.Wnętrze obudowy Regnum RG1 TG jest bardzo przestronne jak na segment cenowy. Pomieści płyty główne w pełnym formacie ATX, karty graficzne długie na 380 mm oraz zestawy chłodzenia procesora wysokie aż na 160 mm. W środku znajduje się także miejsce na montaż dwóch dysków twardych 3,5” oraz dwóch nośników SSD 2,5”. Możliwy jest także montaż chłodnic zintegrowanych zestawów AIO: 120 mm lub 240 mm z przodu oraz 120 mm na tylnej ściance obudowy. O czystość wnętrza wyposażonego w wydajny, 120-milimetrowy wentylator dbają filtry przeciwkurzowe: z przodu, a także dodatkowy pod zasilaczem.</p><h2>Panel boczny ze szkła hartowanego</h2><p>Ogromny panel boczny wykonany ze szkła hartowanego pozwala bez przerwy podziwiać zamontowane w środku obudowy SilentiumPC Regnum RG1 TG komponenty.</p><h2>Panel I/O</h2><p>Umieszczony na topie panelu frontowego, wyposażony w dwa nowoczesne złącza USB 3.1 Gen 1 (3.0) i metalowe złącza dla słuchawek i mikrofonu.</p><p>PANEL BOCZNY Z HARTOWANEGO SZKŁA</p><p>SYSTEM ARANŻACJI OKABLOWANIA</p><p>FILTR PRZECIWKURZOWY POD ZASILACZEM</p><p>DWUKOMOROWA KONSTRUKCJA</p><p>2× USB 3.1 GEN 1 (3.0) NA TOPIE OBUDOWY</p><p>DUŻA PRZESTRONNOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ</p><h2>Przepływ powietrza</h2><p>Za dopływ powietrza odpowiadają boczne wloty na froncie, zabezpieczone filtrem przeciwkurzowym.</p><h2>System aranżacji okablowania</h2><p>Nowoczesna konstrukcja obudowy SilentiumPC Regnum RG1 TG wyposażona jest w system aranżacji okablowania składający się z wielu przepustów, dzięki czemu pozwala na bardzo precyzyjne ułożenie przewodów, aby nie zakłócały one obiegu powietrza.</p><h2>Dwukomorowa konstrukcja</h2><p>W obudowie SilentiumPC Regnum RG1 TG wnętrze zostało podzielone na dwie główne strefy (jedna dla zasilacza oraz dysków twardych oraz druga dla reszty komponentów) dzięki czemu elementy, które standardowo znajdują się w torze przepływu powietrza zostały odizolowane, co poskutkowało efektywniejszym chłodzeniem podzespołów.</p><h2>Filtr przeciwkurzowy</h2><p>Zamontowany bezpośrednio pod zasilaczem filtr przeciwkurzowy w modelu Regnum RG1 TG chroni zasilacz przed drobinkami kurzu, które zawsze znajdą swoje miejsce pod obudową.</p><h2>Montaż chłodzeń AIO</h2><p>Obudowa posiada możliwość zamontowania chłodzeń cieczą typu All-In-One.</p>www.silentiumpc.com
Praktyczna i pojemna obudowa
Połączenie uniwersalności i funkcjonalności w jednym! Obudowa Midi Tower ATX (Advanced Technology eXtended) to popularny wybór, który oferuje dobry balans między rozmiarem a możliwościami rozbudowy. Zmieścisz w niej większość podzespołów, w tym kartę graficzną, dyski i chłodzenie, tworząc wydajny komputer do gier lub pracy. Postaw na konstrukcję, która pasuje do wielu typów biurek.
Efektowny widok na podzespoły
Pokazuj z dumą wnętrze swojego komputera i wyraź swój styl! Obudowa z oknem to doskonały sposób, by pochwalić się podzespołami i stworzyć unikalną konfigurację. Monitoruj pracę komponentów i upewnij się, że wszystko działa, jak należy. Zamień swój komputer w efektowną dekorację, która przyciągnie uwagę każdego.
Włącznik komputera pod ręką
Uruchom komputer jednym dotknięciem! Przycisk power na obudowie to niby drobiazg, ale bez niego ani rusz. Zyskaj błyskawiczny i wygodny sposób na włączenie urządzenia, które jest pod ręką – po prostu naciśnij, chwilę odczekaj i działaj! Przekonaj się jak ten prosty element ułatwia i usprawnia codzienne, komfortowe korzystanie ze sprzętu.
Wygodny restart komputera
Koniec z frustracją i bezradnością w awaryjnych sytuacjach! Gdy system komputera się zawiesi, błyskawicznie przywrócisz go do życia jednym przyciskiem reset na obudowie – bez odłączania zasilania. Oszczędzaj czas i nerwy dzięki niezastąpionemu guzikowi, który masz zawsze na wyciągnięcie ręki.
Przestrzeń na szybki dysk 2,5"
Przyspiesz swój komputer i ciesz się jego płynniejszym działaniem! Wybierz obudowę z wewnętrzną zatoką 2,5" i zyskaj wygodne miejsce na szybki dysk SSD (Solid State Drive). Zamontuj dodatkową partycję i poczuj różnicę w szybkości uruchamiania się systemu i aplikacji. Większa wydajność to większa satysfakcja z codziennego korzystania z maszyny.
Możliwość dodania dysku 3,5"
Potrzebujesz więcej miejsca na pliki? Dzięki obudowie z wewnętrznymi zatokami 3,5" zyskasz funkcjonalną i dyskretną przestrzeń na dodatkowe dyski twarde! Bezpiecznie przechowuj filmy, zdjęcia, muzykę i ważne dokumenty czy inne dane. Miej ważne zasoby pod kontrolą i pracuj wydajniej dzięki dodatkowym pojemnym partycjom w komputerze.
Miejsce na przydatne podzespoły
Myśl o przyszłości i rozbudowuj swój komputer zgodnie z upodobaniem! Obudowa ze slotami rozszerzeń daje ci możliwość łatwego dodawania nowych komponentów. Podłącz kartę graficzną, dźwiękową, sieciową lub inną, by poprawić wydajność sprzętu i dostosować go do swoich potrzeb. Eksperymentuj do woli i odkryj pełny potencjał swojej maszyny!
Efektywne chłodzenie komputera
Zapomnij o przegrzewaniu się sprzętu i ciesz się jego stabilną pracą! Obudowa z wentylatorem to prosty sposób na poprawę chłodzenia: pomóż swojemu komputerowi pozbyć się nadmiaru ciepła – zyskaj dłuższą żywotność podzespołów i uniknij problemów z zawieszaniem się systemu. Ciesz się cichszą pracą i optymalną wydajnością wszystkich podzespołów!
Dane techniczne
Konstrukcja
Rodzaj obudowy: Midi Tower ATX
Standard płyty głównej: ATX, micro ATX
Okno: tak
Funkcje: okno w obudowie
Przyciski: power, reset
Wentylatory
Wentylatory w zestawie: 1 x 120 mm
Zatoki na dyski i napędy
Liczba zatok 2,5'': 2
Ilość zatok 3,5'' (wewnętrznych): 2
Ilość zatok 5,25'': 2
Ilość slotów rozszerzeń: 7
Złącza na przednim panelu
USB 3.0: 2
Wejście mikrofonowe: 1
Wyjście słuchawkowe: 1
Parametry fizyczne
Wysokość: 447 mm
Szerokość: 199 mm
Głębokość: 443 mm
Waga: 4,76 kg
Barwa: czarny
Zasilanie
Zasilacz: brak w zestawie
Gwarancja
Gwarancja: 24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji: Pobierz
Producent
Nazwa producenta / importera: Cooling Sp. z o.o.
Znak zgodności
Znak zgodności: <div class="conformity-mark"><span class="mark-icon" style="background: url('//f01.osfr.pl/foto/conformity-mark-logos/8691544597.png') no-repeat center center;"></span><span class="mark-tip"></span></div>
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)





