Fiskars 978791 Edge Komplet 5 noży w bloku
FiskarsPodaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
812 812 812
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00
Dziś zadzwoń i zamów od 8 do 22!
812 812 812
Razem taniej!
przeglądasz:

Zmień produkt
Akcesoria
Opis produktu
- nóż szefa kuchni - dlugość ostrza 19,5 cm
- nóż do pieczywa - długość ostrza 23 cm
- nóż santoku - długość ostrza 17 cm
- nóż do pomidorów - dlugość ostrza 13 cm
- nóż do obierania - długość ostrza 8 cm
Dane techniczne
noże kuchenne w bloku Fiskars 978791 Edge Komplet 5 noży w bloku
Liczba elementów | 5 szt. |
Typ noża | nóż do obierania, nóż do skrobania, nóż do krojenia, nóż do siekania |
Przeznaczenie | mięso, owoce, warzywa, pieczywo |
Ostrze - materiał | stal nierdzewna |
Rękojeść - materiał | tworzywo sztuczne |
Długość ostrza | 23 cm, 19 cm, 17 cm, 13 cm, 8 cm |
Możliwość mycia w zmywarce | tak |
Informacje dodatkowe | Japońska stal nierdzewna. Zestaw 5 noży w czarnym bloku. W zestawie: nóż do skrobania, nóż do pomidorów, nóż do chleba, nóż szefa kuchni oraz nóż typ Santoku. |
Parametry zewnętrzne | |
Wymiary opakowania | 39,40 x 19,20 x 8 cm |
Waga z opakowaniem | 2,09 kg |
Gwarancja | |
Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | Fiskars |
- Marka: Fiskars
- Typ: noże kuchenne w bloku
- Typ noża: nóż do siekania
Ocena klientów
- jakość materiałów
- funkcjonalność
Jak dla mnie sprzęt najwyższej jakości. Mega ostry, dobrze i łatwo się myje pod bieżącą wodą z kranu. Zestaw bardzo funkcjonalny bo zawiera noże do większości standardowych zastosowań kuchennych. Naprawdę polecam!
Zestaw jest na prawdę świetny. Noże wykonane solidnie, bardzo dobrze leżą w dłoni. Wytrzymałość oceniam na 5, ale mam je zbyt krótko, żeby uznać tę ocenę na wiarygodną. Wygląd bardzo atrakcyjny, jedna gwiazdka mniej za brak możliwości wyboru koloru. Funkcjonalność rewelacyjna, każdy nóż spełnia swoją funkcję i w zasadzie nie używam już innych. Nie wiem jak z ostrzeniem bo jeszcze nie musiałem tego robić. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z krojeniem w kuchni :)
Noże ostre jak brzytwa mój palec już się o tym przekonał :/ bardzo dobrze leżą w dłoni lekkie krojenie nimi to sama przyjemność POLECAM
Fisarks to bardzo dobre produkty w rozsądnych cenach.
+wyprofilowany uchwyt
+antypoślizgowy jakby gumowany plastik
+kolory uchwytu (łatwy do znalezienia)
+antypoślizgowy jakby gumowany plastik
+bardzo dobra stal
+nie ulega szybkiemu tępieniu
+nadaje się do mycia w zmywarce
Noże naprawdę bardzo ostre, wyglądają bardzo nowocześnie i atrakcyjnie.Super zakup.Polecam. Przesyłka jak zwykle szybko i sprawnie. Kolejny dobry zakup w Oleole
Bomba w reku. Naprawde wart kazde pieniadze
Noże są świetne ale na samym początku, rzeczywiście brzytwa ale po kilku miesiącach się trochę przytępiły i pomimo ostrzenia nie mogę ich doprowadzić do takiej ostrości jak były. może to wina osełki ??
Noże są super. Same tną takie są ostre,ale trzeba uważać na palce. Bardzo polecam.
Noże bardzo ostre, na poczatku trzeba uwazac;) łatwe w czyszczeniu, dobrze leżą w dłoni-nie wyslizguja sie. Prezentuja sie ładnie na kuchennym blacie.
Jeśli ktoś zawsze marzył o zakupie noży, które "kroją" to właśnie znalazł coś dla siebie. Świetne noże, bardzo ostre i wytrzymałe, a do tego można myć w zmywarce. Ja używam od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolony.