Przejdź do opisu produktu

Deerma F600

2 w 1 nawilżacz, oczyszczacz

Deerma
nr kat.
1249019

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

812 812 812

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Dziś zadzwoń i zamów 8 do 22!

Moc  25 W
Pojemność pojemnika na wodę  5 litry
Dodatkowe opcje  filtr węglowy redukujący zapachy, funkcja automatyczna, funkcja oczyszczanie powietrza, panel dotykowy, programowanie czasu pracy, regulator czasu nawilżania, tryb nocny, wskaźnik niskiego poziomu wody
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Produkt, który aktualnie
przeglądasz:
Deerma F600
129 zł
Deerma F600
+
58,19 zł
-3%
57,59 zł
-4%
56,99 zł
-5%
59,99 zł
Przeznaczenie  nawilżacze
Cena razem:
Oszczędzasz

Akcesoria

Opis produktu

 

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Deerma F600

Odpowiedni poziom nawilżenia powietrza ma duży wpływ na Twoje zdrowie. Warto mieć to na uwadze i zadbać o prawidłową wilgotność powietrza w pomieszczeniach, w których przebywasz najczęściej. Pomoże Ci w tym Deerma F600. Filtr węglowy zatrzymuje szkodliwe dla zdrowia substancje i zapobiega powstawaniu wewnętrznych zanieczyszczeń. Dodatkowo zbiornik o pojemności 5l pozwala pracować F600 aż do 15 godzin.

 

Skuteczny i bezpieczny

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby korzystanie z niego było w pełni bezpieczne. Specjalna powłoka zbiornika na wodę zapobiega rozwojowi drobnoustrojów i zanieczyszczeń, zapewniając w ten sposób czystość wytwarzanej pary. Natomiast wykorzystanie jonów srebra i filtra węglowego pozwala oczyścić wodę przed jej dystrybucją.

 

Prosta i wygodna obsługa

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta. Nalej wodę do zbiornika, zakręć korek i naciśnij przycisk zasilania. Nie musisz też obawiać się częstą wymianą wody. Zbiornik o pojemności 5l zapewnia aż do 15 godzin nieprzerwanej pracy. Co więcej, F600 wyposażono w system bezpieczeństwa, który automatycznie odcina zasilanie, kiedy zbiornik na wodę będzie pusty.

 

Wygodny dostęp do najważniejszych informacji

Urządzenie wyposażono w inteligentny panel dotykowy z wyświetlaczem cyfrowym, który jest przyjemny dla oczu. Za jego pośrednictwem szybko sprawdzisz temperaturę w pomieszczeniu lub ustawisz tryb pracy F600.

 

Dostosuj jego działanie do własnych potrzeb

Urządzenie wyposażono w wiele funkcji, z których możesz korzystać w zależności od potrzeb. Włącz tryb nocny kiedy kładziesz się spać, zostanie wówczas wyłączony wyświetlacz, aby nie zakłócać snu. Możesz również ustawić harmonogram działania F600 na 12 godzin. Po tym czasie nawilżacz wyłączy się automatycznie. Istnieje również możliwość wybrania 1 spośród 3 poziomów rozpylania mgiełki.

 

Prosty i stylowy design

Nawilżacz Deerma wyróżnia prosty design. Biały kolor wraz ze złotym wykończeniem nadają F600 eleganckiego wyglądu, a panel dotykowy i cyfrowy wyświetlacz ułatwiają obsługę urządzenia. Produkt wykonano z wytrzymałego ABS-u, a jego gładka powierzchnia sprawia, że czyszczenie jest proste i wygodne. Schowana pod pokrywą rączka umożliwia wygodne przenoszenie zbiornika na wodę. F600 posiada również przeźroczysty wskaźnik poziomu wody, dzięki któremu dowiesz się ile jej pozostało i uzupełnisz ją na czas.

Dane techniczne

2 w 1 nawilżacz, oczyszczacz Deerma F600

Moc 25 W
Barwa  biały
Typ mgiełki zimna
Ilość poziomów wydajności nawilżania  3
Wydajność zimnej mgiełki 300 ml/h
Regulacja poziomu wilgotności  tak
Pojemność pojemnika na wodę  5 litry
Kontrola  mechaniczne
Higrostat nie
Jonizacja nie
Automatyczny wyłącznik tak
Przeźroczysty pojemnik na wodę  nie
Wyjmowany pojemnik na wodę  tak
Filtry  węglowy
Rozmiary  21 x 21 x 33 cm
Dodatkowe opcje  filtr węglowy redukujący zapachy, funkcja automatyczna, funkcja oczyszczanie powietrza, panel dotykowy, programowanie czasu pracy, regulator czasu nawilżania, tryb nocny, wskaźnik niskiego poziomu wody
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  21 x 21 x 34 cm
Waga z opakowaniem  1,50 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  INNPRO Robert Błędowski
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: do 199 zł
  • Marka: Deerma
  • Rodzaj: nawilżacz ultradźwiękowy

Ocena klientów

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Deerma F600, wpisz 1249019 w wyszukiwarce oleole.pl.