Przejdź do opisu produktu

Alecto BC-350

szumiś

Alecto
nr kat.
1245693

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

812 812 812

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Dziś zadzwoń i zamów 8 do 22!

Opis produktu

Alecto BC350 to pluszowa zabawka 3 w 1, która pomaga dziecku spokojnie i wygodnie zasnąć. Urocza, mięciutka przytulanka z lampką nocną i kojącymi dźwiękami. Czego więcej może chcieć Twoje dziecko?

  • Miękka zabawka w kształcie słonia
  • Wbudowana lampka nocna w brzuchu
  • Kołysanki i kojące dźwięki
  • Wykrywanie dźwięku umożliwiające ustawienie automatycznego włączania kołysanek
  • Automatyczne wyłączanie po 30 min (światło) i 15 min (dźwięk)

Przytulanka ma kształt uroczego słonika, którego dziecko może trzymać blisko siebie. W brzuszku znajduje się lampka nocna, która zapala się po naciśnięciu łapki. Aby oszczędzać energię, światło wyłącza się automatycznie po 30 minutach. Intensywność koloru lampki nocnej można regulować (3 poziomy + wyłączenie) poprzez ponowne naciśnięcie przycisku.

Kojące dźwięki

Ta urocza, miękka zabawka posiada 4 kojące kołysanki i dźwięki, które zapewniają dziecku przyjemne i bezpieczne uczucie. Pomyśl o dźwiękach takich jak lekki deszcz lub bicie serca. Wszystkie kołysanki i dźwięki są aktywne przez 15 minut, po czym automatycznie się wyłączają. Głośność jest również łatwo regulowana (3 poziomy + wyłączenie).

Czujnik dźwięku

Miłym szczegółem jest to, że Alecto BC-350 wyposażony jest w czujnik dźwięku. Gdy tylko ten tryb, a więc i czujnik dźwięku, zostanie włączony, przytulanka będzie automatycznie odtwarzać kołysanki lub dźwięki przez 15 minut, gdy tylko wykryje dźwięk, dzięki czemu dziecko będzie mogło samo zasnąć. Bez żadnej pomocy ze strony mamy czy taty. Po tym czasie czujnik pozostaje aktywny przez 3 godziny, po czym wyłącza się całkowicie.

Baterie

Alecto BC350 działa na baterie 3x AA, które są łatwe do wymiany. Ty decydujesz, które opcje chcesz. W połączeniu z automatycznym wyłączaniem po pewnym czasie, baterie wystarczają na bardzo długo. Zabawka nadaje się również dla najmłodszych, czyli od 0 roku życia.

Wymiary Przytulanki (34 x 24 x 12 cm) są na tyle wygodne, że zarówno małe jak i starsze dzieci znajdą w nim dobrego kumpla. BC350 jest wykonany z trwałego materiału, który jest łatwy do czyszczenia za pomocą lekko wilgotnej szmatki.
 

Dane techniczne

szumiś Alecto BC-350

Wiek dziecka  0m+
Liczba melodii  4
Regulacja głośności  tak
Zasilanie  3 baterie AA
Funkcje dodatkowe  automatyczne włączenie przy płaczu dziecka, automatyczne wyłączenie, lampka nocna
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  26,40 x 16,70 x 15,60 cm
Waga z opakowaniem  0,70 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  DSV sp. Z o.o. Sp. K.
Znak zgodności i ostrzeżenia   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Alecto
  • Rodzaj: szumiś

Ocena klientów

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Alecto BC-350, wpisz 1245693 w wyszukiwarce oleole.pl.