Przejdź do opisu produktu

Wkrętaki precyzyjne JIMI Home JM-GNT26, 26 elementów

wkrętaki precyzyjne

JIMI Home
nr kat.
1264596

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

812 812 812

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

 

Zestaw wkrętaków precyzyjnych JIMI Home JM-GNT26, 26 sztuk

Potrzebujesz precyzyjnego, trwałego sprzętu do drobnych prac związanych z konserwacją urządzeń i podzespołów? Zestaw JIMI Home Precision Screwdriver zawiera szeroki wybór narzędzi i końcówek, które pomogą Ci w majsterkowaniu i konserwacji. Wybierz wszechstronność bez rezygnacji z jakości!

 

Materiały najwyższej jakości

Każda końcówka jest wykonana ze specjalnego stopu stali S2, natomiast rękojeść ze stopu aluminium. Zastosowane materiały sprawiają, że każdy element jest wyjątkowo trwały, odporny na zużycie i przyjazny dla użytkownika. Etui, wykonane z bezpiecznego tworzywa ABS, ułatwia transport zestawu.

 

Rozwiązania magnetyczne

Końcówki pozostają w uchwycie dzięki adsorpcji magnetycznej. Oznacza to, że nie trzeba się martwić o ogólną stabilność konstrukcji. Działanie magnetyzera i demagnetyzera wspomaga tę funkcję. Ponadto obudowa jest wyposażona w przycisk, który wypycha elementy z gniazda i ustawia je pod kątem, zapewniając lepszy dostęp. Bezpieczeństwo użytkownika, jak również zapobieganie uszkodzeniom narzędzi i pozostałych elementów jest dla nas sprawą priorytetową.

 

Wiele możliwości

Zestaw JM-GNT26 zawiera 18 różnych końcówek (szczegóły w specyfikacji), pęsetę ze stali nierdzewnej, 2 plastikowe podważacze, przyssawkę, kluczyk do wyjmowania karty SIM, magnetyzer/demagnetyzer oraz etui do przenoszenia. Wybierz sprawdzone rozwiązania, nie rezygnując z wygody!

Dane techniczne

wkrętaki precyzyjne JIMI Home JM-GNT26, 26 elementów

Dane podstawowe   
Rodzaj  wkrętaki precyzyjne
Kolor  czarno-srebrny
Informacje dodatkowe  rączka, bity, pęseta, 2x plastikowy podważacz, przyssawka, etui, kluczyk do kart SIM, magnetyzer / demagnetyzer
Producent   
Nazwa producenta / importera  INNPRO Robert Błędowski
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Rodzaj: wkrętaki precyzyjne

Ocena klientów

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących JIMI Home JM-GNT26, 26 elementów, wpisz 1264596 w wyszukiwarce oleole.pl.