Przejdź do opisu produktu

Wkrętaki precyzyjne JIMI Home FM-3, 100 elementów

wkrętaki precyzyjne

JIMI Home
nr kat.
1264597

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

812 812 812

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

 

Zestaw wkrętaków JIMI Home FM-3, 100 sztuk

Zestaw wkrętaków FM-3, który zawiera aż 100 elementów, sprawdzi się w pracy przy sprzęcie elektronicznym, komputerach, naprawach telefonów komórkowych itp. Ten poręczny zestaw przyda się także do prostych napraw samochodu, roweru, itp.

 

3 moduły

Dzięki niewielkiej konstrukcji obudowa zestawu została podzielona na 3 moduły, które po złożeniu tworzą łatwa do przechowywania całość. Taki zestaw z powodzeniem zabierzesz do samochodu, zmieści się w torbie lub większej skrzynce narzędziowej. Co więcej, obudowa została wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS.

 

Podkładka magnetyczna

Na pierwszym poziomie zestawu znajduje się podkładka magnetyczna, dzięki której nawet najmniejsze metalowe przedmioty, takie jak śruby czy elementy, z niej nie spadną i nie trzeba będzie tracić czasu na ich szukanie. Ponadto na macie znajdują się pola, które ułatwią Ci uszeregowanie elementów na obszarze roboczym.

 

Dokładny montaż

Pod matą magnetyczną znajduje się miejsce na 3 różne rodzaje pęset. Ponadto zestaw zawiera 2 łopatki klinujące, które umożliwiają delikatne otwieranie naprawianych urządzeń. Możesz ich użyć, aby dostać się do wnętrza telefonu komórkowego w celu przeprowadzenia gruntownego czyszczenia lub naprawy elementu, zmniejszając ryzyko porysowania lub zniszczenia telefonu.

 

Moduł z narzędziami

W zestawie znajduje się klucz z grzechotką oraz uchwyt śrubokręta z przydatnymi przedłużkami i przejściówkami, a także pasujące końcówki. Zakres końcówek do klucza grzechotkowego wynosi od 5 do 13, a do wkrętaków H5, H4, H3, 5PH2, 5PH1, 3PH1, SL5, SL3 – 8 podstawowych końcówek o rozmiarze 6,35 mm.

 

Szeroki wybór bitów

Ostatni moduł jest przeznaczony dla 48 końcówek w rozmiarze 4 mm i 20 końcówek w rozmiarze 6,35 mm. Wystarczy nacisnąć przycisk, który powoduje pionowe podniesienie elementów, aby ułatwić wyciąganie poszczególnych bitów. Pod nimi umieszczono pojemnik na śruby i wkręty, a także magnetyzer i demagnetyzer do każdego elementu.

Dane techniczne

wkrętaki precyzyjne JIMI Home FM-3, 100 elementów

Dane podstawowe   
Rodzaj  wkrętaki precyzyjne
Kolor  czarno-srebrny
Informacje dodatkowe  magnetyczna mata serwisowa, klucz z grzechotką, uchwyt do śrubokrętów, pęseta płaska, zakrzywiona i prosta, 2x łopatka do metalu, bity 4mm i 6mm
Producent   
Nazwa producenta / importera  INNPRO Robert Błędowski
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Rodzaj: wkrętaki precyzyjne

Ocena klientów

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących JIMI Home FM-3, 100 elementów, wpisz 1264597 w wyszukiwarce oleole.pl.