Przejdź do opisu produktu

Yeelight LED Smart Bulb 1S YLDP15YL

żarówka LED

Yeelight
nr kat.
1227384

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

812 812 812

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Moc  8,5 W
Barwa światła  ciepła biel
Jasność  800 lm
Gwint  E27
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Inteligentna żarówka LED Yeelight 1S - ciesz się inteligentnym oświetleniem

Ciesz się optymalnym oświetleniem oraz zdalną obsługą z inteligentną, energooszczędną żarówką LED 1S. Uniwersalna i funkcjonalna, pozwala też na regulację natężenia światła, łączenie w grupy z innymi urządzeniami oraz ustalanie dopasowanych do Twoich potrzeb harmonogramów.

Steruj oświetleniem również poza domem

Połącz żarówkę z aplikacją Yeelight, aby móc wygodnie sterować oświetleniem z dowolnego miejsca. Nie martw się, jeśli zapomnisz zgasić światło przed wyjściem do pracy - po prostu chwyć za swojego smartfona i w kilka sekund rozwiąż ten problem! 1S jest też kompatybilna z IFTTT, Apple HomeKit, SmartThings, Amazon Alexa oraz Google Assistant. Sparuj ją z wybranym systemem i wygodnie kontroluj oświetlenie głosem lub z poziomu aplikacji.

Zapomnij o problemach z instalacją

Żarówka łączy się z innymi urządzeniami przez Wi-Fi, oszczędzając Ci problemów z instalacją. Wystarczy, że wkręcisz 1S, a następnie uruchomisz aplikację i wykonasz kilka sugerowanych przez nią prostych kroków. I to wszystko! Zapomnij o skomplikowanej konfiguracji - inteligentne oświetlenie Yeelight wyróżnia się wyjątkowo prostą obsługą.

Stwórz dla niej optymalny harmonogram

Ustal określony harmonogram dla swojej żarówki, aby sprawić, by świeciła zgodnie z Twoim planem dnia. Możesz zaprogramować ją w taki sposób, automatycznie włączała się i wyłączała o odpowiednich porach. Włącz stopniowe rozjaśnianie o poranku - dzięki temu ułatwisz sobie wstawanie. A jeśli nie lubisz zasypiać w ciemności, ustaw, aby żarówka powoli przygasała, kiedy kładziesz się do łóżka.

Kontroluj wiele żarówek jednocześnie

Możesz też łączyć swoje inteligentne żarówki w specjalne grupy. Dzięki temu obsłużysz wiele urządzeń jednocześnie. Kiedy zsynchronizujesz swoje oświetlenie, zyskasz możliwość zdalnej kontroli kilku 1S na raz, a także ustalania dla nich wszystkich harmonogramów czy timera. To niezwykle praktyczne rozwiązanie zapewni Ci jeszcze większy komfort użytkowania.

Zadbaj o odpowiednią jasność

Yeelight daje Ci też możliwość regulacji jasności światła emitowanego przez 1S w zakresie 5-100%. Możesz więc z łatwością dostosować je do pory dnia, okoliczności lub po prostu swoich aktualnych potrzeb. Korzystaj z zalet optymalnego oświetlenia, kiedy czytasz, pracujesz, bawisz się z dzieckiem czy po prostu chcesz odpocząć.

Nie obawiaj się wysokich rachunków

Mimo tak wielkich możliwości żarówka jest wyjątkowo wydajna i energooszczędna. Zużywa aż o 15% mniej prądu niż poprzedni model. Odpowiadają za to zastosowane do jej produkcji zoptymalizowane LEDy. A jeśli chcesz jeszcze bardziej zmniejszyć zużycie energii, ustaw specjalny timer, dzięki któremu 1S przestanie świecić, kiedy nie będzie już takiej potrzeby.

Dane techniczne

żarówka LED Yeelight LED Smart Bulb 1S YLDP15YL

Informacje ogólne   
Rodzaj żarówki  LED
Gwint  E27
Moc  8,5 W
Zastosowanie  wewnątrz
Liczba sztuk w opakowaniu  1
Charakterystyka   
Barwa światła  ciepła biel
Jasność  800 lm
Temperatura światła  2700 K
Klasa energetyczna  G
Zużycie energii na 1000 h  8 kWh/1000h
Łączność bezprzewodowa   
Wi-Fi  tak
Funkcje   
Regulacja jasności (przyciemnianie)  tak
Funkcje Smart  sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), regulacja jasności
Kompatybilność  Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Samsung SmartThings
Parametry fizyczne   
Kolor obudowy  biały
Kompatybilność i Interoperacyjność   
Kompatybilność aplikacji  Android od wersji 4.4, iOS od wersji 9.0
  Produkt może wymagać aktualizacji
Producent / importer   
Nazwa producenta / importera  INNPRO Robert Błędowski
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Yeelight
  • Rodzaj: Oświetlenie wewnętrzne
  • Gwint: E27

Ocena klientów

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Yeelight LED Smart Bulb 1S YLDP15YL, wpisz 1227384 w wyszukiwarce oleole.pl.