Wybierz Ekspresy ciśnieniowe dla siebie

Ekspresy i kawa

Ekspresy ciśnieniowe - stan doskonały, stan dobry... (146)

Ekspresy do kawy w OleOle!


Marzy Ci się pyszna i aromatyczna kawa w domowym zaciszu, która swoim smakiem dorówna tej przygotowanej przez baristę w kawiarni? Jeśli tak, to ekspresy ciśnieniowe są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Do wyboru masz aż trzy rodzaje tych urządzeń: ekspres kolbowy, automatyczny i kapsułkowy. Każdy z nich różni się sposobem zaparzania kawy, rozmiarem czy funkcjami dodatkowymi.

W sklepie online OleOle! znajdziesz szeroki asortyment ekspresów ciśnieniowych uznanych producentów takich jak DeLonghi, Krups, Philips, Siemens czy Saeco. Dzięki nim przygotujesz swoją ulubioną kawę (Americano, Caffe Latte, Cappuccino czy Espresso), a także inne napoje – czekoladę lub gorące mleko. Już teraz zobacz, czym kierować się podczas wyboru ekspresu ciśnieniowego i zamień swoją kuchnię w raj dla kawoszy!

 

Jak wybrać ciśnieniowy ekspres do kawy?


Moc i ciśnienie – te dwa parametry są jednymi z najważniejszych, ponieważ mają wpływ na szybkość parzenia i smak naszej kawy. Aby czas jej przygotowywania był jak najkrótszy, zaleca się zakup ciśnieniowego ekspresu do kawy, którego moc wynosi co najmniej 1500 W, a para lub woda wtłaczana jest do pojemnika z kawą za pomocą ciśnienia wynoszącego minimum 9 barów. Ponadto im większe wartości tych parametrów, tym kawa jest bardziej aromatyczna i nie ma gorzkiego posmaku.

Młynek – element ten obecny jest w automatycznych ciśnieniowych ekspresach do kawy, które przed zrobieniem kawy muszą zmielić jej ziarna. Służy do tego wbudowany stalowy lub ceramiczny młynek. Pierwszy z nich cechuje się cichą pracą, natomiast drugi jest bardziej wytrzymały. Oba rodzaje gwarantują idealnie zmieloną kawę, a niektóre modele ekspresów oferują opcję pozwalającą na sterowanie grubością mielonych ziaren.

Dwie kawy z mlekiem naraz – jeśli często parzysz kawę z mlekiem nie tylko dla siebie, lecz również gości czy innych domowników, to ciśnieniowy ekspres do kawy z dwoma dyszami na pewno skradnie Twoje serce. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas (który jest ważny szczególnie o poranku) oraz energię.

Dysza do spieniania mleka – będąc przy temacie kawy z mlekiem, należy wspomnieć o systemie spieniającym, który może być zintegrowany z ciśnieniowym ekspresem do kawy lub występować w postaci osobnego pojemnika. Pierwsza opcja jest wygodniejsza, ponieważ wystarczy umieścić karton z mlekiem w odpowiednim miejscu i włożyć do niego specjalną rurkę – urządzenie automatycznie podgrzeje je i spieni, a następnie wleje do filiżanki. Wybierając drugą wersję, musimy przelać mleko z kartonu do pojemnika, a następnie do kubka.

 

Duży wybór ekspresów do kawy w OleOle!


Ciśnieniowe ekspresy do kawy nadają się zarówno do domowych, jak i biurowych kuchni – jeśli nie masz dużej ilości miejsca, możesz postawić na ekspres kapsułkowy, z kolei jeśli zależy Ci na urządzeniu z dużą ilością funkcji dodatkowych, to najlepszym rozwiązaniem będzie ekspres automatyczny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciśnieniowych ekspresów do kawy dostępnych w sklepie online OleOle! i życzymy miłych chwil przy ulubionej kawie!

Więcej

Filtry i sortowanie

Sortowanie

Filtry

Aktywne filtry

Outlet : stan doskonały Outlet : stan dobry Outlet : stan dostateczny

bestseller Ekspres Philips LatteGo EP3241/50 - automatyczny

4.988 opinii
Ekspres Philips LatteGo EP3241/50 - automatyczny

Dostępne kolory

 • Typ ekspresu:  automatyczny
 • Młynek:  ceramiczny
 • Dostępne napoje:  Americano, Cappuccino, czarna kawa, Espresso, gorąca woda, Latte Macchiato
 • Ciśnienie / Moc :  15 barów / 1500 W
Kolor: 
Czarny
 
… 
Stan:  Stan dostateczny
Zmień
 • Outlet:

  Od 1 513 zł
 • 151,30 zł × 10 rat 0%

  151,30 zł × 10 rat 0%

  Zmień
 • Nowy produkt: 2 274 zł

Ekspres Melitta Latticia OT frosted black F30/0-100 - automatyczny

4.913 opinii
Ekspres Melitta Latticia OT frosted black F30/0-100 - automatyczny
 • Typ ekspresu:  automatyczny
 • Młynek:  stalowy stożkowy
 • Dostępne napoje:  Café Crema, Cappuccino, Espresso, gorąca woda, Latte Macchiato, spienione mleko
 • Ciśnienie / Moc :  15 barów / 1450 W
Stan:  Stan dostateczny
Zmień
 • Outlet:

  Od 1 438 zł
 • 143,80 zł × 10 rat 0%

  143,80 zł × 10 rat 0%

  Zmień
 • Nowy produkt: 1 879 zł
Zobaczyłeś 15 z 146 produktów
Ostatnia strona

Wersja: feature/release-ole-ole-1.1272.25