Dysk Silicon Power Armor A60 4TB USB 3.0 Czarny
nr kat. 1149343



Porównaj
Dane techniczne
- Pojemność: 4 TB
- Rodzaj podłączenia: USB 3.0/USB 2.0
- Format: 2,5 cala
Wysoka jakość danych w niewielkim formacie
Dzięki niewielkiem rozmiarom, dysk możesz zabrać wszędzie ze sobą. Format 2,5" i elegancka konstrukcja obudowy sprawiają, że dysk dobrze wygląda na biurku jak i również w podrózy. Dzięki portowi USB podłączysz go do większości urządzeń posiadających to złącze (komputer, konsola, tv, drukarka i inne) oraz będziesz mógł zamieścić na nim swoje ulubione pliki (muzyka, film, zdjęcia).
Szybki transfer danych dzięki USB 3.0
Dysk współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w najnowszy interfejs USB 3.0, oraz jest kompatybilny z interfejsem USB 2.0. Podłączenie USB 3.0 umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 4,8 Gb/s (600 MB/s) czyli dziesięciokrotnie większą niż USB 2.0.
Dane techniczne
Parametry techniczne
Pojemność: | 4 TB |
---|---|
Format: | 2,5 cala |
Materiał obudowy: | guma, plastik |
Rodzaj podłączenia: | USB 3.0/USB 2.0 |
Informacje: | Armor A60 - wytrzymała gumowa obudowa oraz specjalny system montażu dysku w obudowie zapewnia doskonałą ochronę przed pyłem, kurzem i wodą. Ponadto dysk jest chroniony przed upadkiem - spełnia wojskową normę MIL-STD-810G oraz IPX4. |
Odporność: | na wodę, na wstrząsy, na zarysowania |
Waga: | 280 g |
Zasilanie: | USB |
Kolor: | czarny |
Kompatybilność: | Komputery PC, Laptopy |
Instrukcja użytkownika: | Pobierz |
---|
Gwarancja
Gwarancja: | 36 miesięcy |
---|
Producent
Nazwa producenta / importera: | AB S.A. |
---|
Znak zgodności
Znak zgodności: |
---|
Kod producenta: | SP040TBPHDA60S3K |
---|