PROMOCJE

Garmin Fenix 3 HR (srebrny z tytanową bransoletą)

zegarek sportowy

Garmin
nr kat.
1095301

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

812 812 812

pon.-pt. 9:00 - 21:00
sob.-niedz. 9:00 - 19:00

Funkcje użytkowe  barometr, czujnik tętna, odbiornik GPS, stoper, timer, wodoszczelność, wysokościomierz
Alarm  dźwiękowy/wibracyjny
Kolor  srebrny/szary
Konstrukcja koperty  stal/tworzywo sztuczne
Zobacz pełny opis
Kolor:
srebrny/szary
2 649 zł
taniej o 50 zł
?
264,90 zł x 10 rat 0%

Zadzwoń i zamów

zegarek sportowy Garmin Fenix 3 HR (srebrny z tytanową bransoletą)
Garmin Fenix 3 HR (srebrny z tytanową bransoletą)
Opis i daneGarmin fenix 3 HR - Silver Edition

Charakteryzuje go wytrzymała konstrukcja, zaawansowane funkcje nawigacyjne oraz funkcje wspierające wiele dyscyplin sportowych. Dzięki technologii Garmin Elevate™ mierzy tętno na nadgarstku. Garmin fēnix 3 HR Silver Edition wyposażony został w odporne mineralne szkło kryształowe i srebrną ramkę ze stali nierdzewnej z anteną EXO.CONNECT IQ

Spersonalizuj swój zegarek fēnix 3 HR korzystając z platformy Connect IQ. Pobierz bezpłatne tarcze zegara, pola danych, widgety i aplikacje. Obserwuj na wyświetlaczu to, co dla Ciebie najistotniejsze.

Srebrna stalowa ramka
Zegarek fēnix 3 HR wyposażony został w srebrną ramkę ze stali nierdzewnej i wytrzymałe mineralne szkło krystaliczne.

Garmin Elevate, pomiar tętna na nadgarstku
Technologia Garmin Elevate™, optyczny czujnik tętna mierzy tętno na nadgarstku, nie trzeba zakładać pulsometru na klatkę piersiową podczas treningów.

Czarny, silikonowy pasek
Elastyczny czarny silikonowy pasek jest miękki w dotyku i zapewnia comfort użytkowania.

Gra w golfa
Sparuj zegarek ze swoim smartfonem5 i pobierz dane pól golfowych — ponad 40,000 pól golfowych z całego świata.

Sup, wioślarstwo
Monitoruj kadencję, tempo, dystans i wiosłuj efektywniej.Dynamika biegu II generacji
Dynamika biegu II generacji dostarcza informacji o bilansie długości kroku, odchylenia pionowego, kontaktu z podłożem.

Parametry fizjologiczne
Dostarcza parametry informujące o natężeniu wysiłku, wydolności i progu mleczanowym bazując na wykonywanych wcześniej aktywnościach.

Pełna łączność
Automatycznie, bezprzewodowo przesyła dane do Garmin Connect, umożliwia korzystanie z funkcji LiveTrack oraz udostępnianie aktywności na portalach społecznościowych (dzięki aplikacji Garmin Connect Mobile zainstalowanej na smartfonie). Wyświetla inteligentne powiadomienia, na ekranie zegarka odczytać można wiadomości tekstowe, e-maile i inne alerty.

EXO antena
Wielokierunkowa stalowa antena EXO obsługuje sygnał GPS i GLONASS, aby szybko i precyzyjnie określać pozycję.

Wyświetlacz Garmin Chroma
1,2-calowy, czytelny nawet w pełnym słońcu, kolorowy wyświetlacz Chroma o wysokiej rozdzielczości.

Łączność bezprzewodowa
Połącz się z jedną lub kilkoma sieciami Wi-Fi® i automatycznie synchronizuj zegarek z serwisem Garmin Connect™ poprzez aplikację i pobieraj aktualizacje oprogramowania (kiedy będziesz w zasięgu sieci).

CONNECT IQ
Spersonalizuj swój zegarek korzystając w wielu tarcz zegara, pól danych, widgetów i aplikacji.
Monitorowanie aktywności
Używaj zegarka jako monitora aktywności. Przez cały dzień będzie liczył kroki, spalone kalorie i dystans. Pasek ruchu natomiast będzie motywował do regularnej aktywności (dyskretne alerty wibracyjne). Tryb snu umożliwi monitorowanie jakości odpoczynku w nocy.

Wodoszczelność
Wodoszczelność do 10ATM/100 metrów; odpowiednie do pływania.

Czas pracy baterii
Bateria wielokrotnego ładowania: do 40 godz. w trybie UltraTrac™; 16 godz. w trybie treningu/ GPS; Do 3 tygodni w trybie zegarka (z monitorowaniem tętna 24/7); Do 2 tygodni w trybie smartwatcha (z monitorowaniem tętna 24/7).

Nawigacja + ABC
Wysokiej czułości moduł GPS/GLONASS, wysokościomierz z funkcją autokalibracji, barometr i 3-osiowy kompas.

Treningi
W czasie rzeczywistym mamy możliwość śledzenia czasu, dystansu, tempa, spalanych kalorii, prędkości, wyników na poszczególnych okrążeniach i tętna.

Zaawansowane treningi
Trenując z pulsometrem HRM-Run™ lub innym czujnikiem tętna, zegarek zapewnia zaawansowane funkcje, takie jak np. porady dotyczące regeneracji, z czasem regeneracji i kontrolą, a także przewidywanie wyniku biegu na określonym dystansie i szacowany pułap tlenowy VO2 max. Wszystko, aby świadomie pracować nad poprawą swojej wydolności.

Virtual partner
Virtual Partner to funkcja, dzięki której możesz określić czas, dystans i prędkość wirtualnego partnera i następnie rywalizować z nim. W czasie biegu lub jazdy na rowerze ikona partnera widoczna będzie na wyświetlaczu.

Treningi w pomieszczeniu
Wbudowany akcelerometr śledzi dystans i tempo podczas treningów w zamkniętym pomieszczeniu, wspiera również trening na ergometrze wioślarskim.

Ski/Snowboard
Mierzy prędkość 3D, dystans, czas, liczbę zjazdów, obsługuje auto pauzę i automatycznie wykrywa ruch. Na specjalnych stronach narciarze analizować mogą swoje zjazdy.

Pływanie
Tryb do pływania w pomieszczeniu lub w otwartym akwenie rejestruje liczbę ruchów, interwały, dystans, tempo i czas. Podczas treningów na basenie liczy dystans, wykrywa rodzaj ruchu i oblicza wynik SWOLF użytkownika.


Mobilna aplikacja Garmin Connect

Pełen obraz Twoich aktywności dostępny jest w aplikacji mobilnej Garmin Connect. Po sparowaniu zegarka ze smartfonem możesz w każdym momencie przesyłać swoje treningi na platformę i udostępniać na portalach społecznościowych.


Kontroluj tętno podczas ćwiczeń
Kontroluj tętno podczas ćwiczeń
Dzięki pulsometrowi Twój trening będzie bardziej efektywny. Gdy biegasz, ważne jest utrzymanie odpowiedniego poziomu tętna. Pulsometr wraz z odpowiednią aplikację idealnie wykona to zadanie, lecz może być użyty do wielu innych celów, np: zliczania kalorii czy monitorowania snu.
Łącz się bezprzewodowo
Łączność Bluetooth umożliwia parowanie zegarka z zewnętrznym czujnikiem tętna, a niektóre modele również na komunikację ze smartfonem, dzięki czemu masz dostęp do danych aktywności w zasięgu ręki.
Łącz się bezprzewodowo
Zliczaj dzienny dystans
Zliczaj dzienny dystans
Licznik kroków umożliwia śledzenie dodatkowej aktywności oraz zliczanie dystansu przebytego pieszo w ciągu dnia. Wyniki mogą być wykorzystane w wielu innych miejscach w aplikacji śledzenia aktywności.
Trenuj efektywnie z treningiem interwałowym
Dzięki treningowi interwałowemu możesz spalić znacznie większe ilości tkanki tłuszczowej. Dzięki zegarkowi wyposażonemu w tę funkcję, Twój trening będzie możliwie najefektywniejszy.
Trenuj efektywnie z treningiem interwałowym
Korzystaj z GPS
Korzystaj z GPS
Wbudowany odbiornik GPS znacznie rozszerza możliwości Twojego zegarka. Bazując na dokładnym odczycie z satelit, zegarek doskonale wylicza przebyty dystans czy tempo.
Zyskaj ochronę przed wodą
Specjalna konstrukcja zegarka czyni go odpornym na kontakt z wodą. Nie musisz martwić się o zalanie wodą i deszcz
Zyskaj ochronę przed wodą
Sprawdzaj informacje o ciśnieniu
Sprawdzaj informacje o ciśnieniu
Warunki pogodowe nie są przeszkodą do treningu, lecz mogą mieć wpłym na samopoczucie i jego jakość. Z wbudowanym barometrem łatwo sprawdzisz ciśnienie atmosferyczne, co pozwoli Ci się odpowiednio nastawić przed treningiem.
Dostosuj plan treningu do pogody
Zegarek wyposażony w funkcję prognozy pogody pozwoli Ci na zaplanowanie i dostosowanie programu treningowego w zależności od warunków pogodowych, dzięki czemu deszcz czy śnieg nie zaskoczą Cię.
Dostosuj plan treningu do pogody
Kontroluj wysokość
Kontroluj wysokość
Wbudowany wysokościomierz umożliwia dostęp do informacji o wysokości, na której przebywasz. Dzięki temu możesz dostosować trening do warunków i zawartości tlenu w powietrzu będąc na przykład w wysokich górach.
Monitoruj swój sen
Za pomocą zegarka z funkcją monitorowania snu, w zależności od modelu masz dostęp do takich danych jak faza snu, jego jakość i głębokość. Dane te pozwolą sprawdzić ewentualne zaburzenia snu, a jeżeli ustawisz budzik, zegarek dobierze najlepszy moment na wybudzenie.
Monitoruj swój sen
Używaj czujników ANT+
Używaj czujników ANT+
Zegarek jest kompatybilny z bezprzewodowymi czujnikami ANT+ co oznacza, że możesz mierzyć swoje tętno zawsze, gdy chcesz, a dokładność czujnika zapewni rzetelne wyniki.
Dołącz do społeczności Garmin Connect
Garmin Connect daje Ci wiele możliwości śledzenia swojej aktywności. Aplikacja umożliwia przesyłanie, analizę i tworzenie planów treningowych, dzięki czemu masz wgląd w swoje postępy. Dołącz do ogólnoświatowej społeczności, która podobnie jak Ty ceni sobie aktywność ruchową.
Dołącz do społeczności Garmin Connect

Dane techniczne

zegarek sportowy Garmin Fenix 3 HR (srebrny z tytanową bransoletą)

Konstrukcja koperty stal/tworzywo sztuczne
Konstrukcja paska tytan
Ekran tak
Funkcje   
Chronograf nie
Odporny na wodę 100 metrów
Odporny na wstrząsy nie
Alarm dźwiękowy/wibracyjny
Datownik tak
Wykrywa tętno tak - wbudowany
Pamięć okrążeń nie
Stoper tak
Timer tak
Miernik wysokości tak
System GPS tak
Dodatkowe opcje  zgodność z czujnikami ANT+, pomiar czasu, prędkości i odległości, zgodność z Garmin Connect, trening zaawansowany, trening interwałowy, pomiary pływania(styl, liczba ruchów, długość basenu), auto pauza, fazy księżyca, pływy, alarm tempa, wirtualny partner, licznik kalorii, barometr, łączność Bluetooth, prognoza pogody, licznik kroków, monitorowanie snu
Parametry fizyczne   
Rozmiary (mm)  51 x 51 x 15 mm
Waga  86 g
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, kabel USB
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
   Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Garmin Polska Sp. z o.o
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Do tego produktu nie ma jeszcze opinii
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania

nr kat. 489 Więcej
Ekstra Ochrona

Nie płać za naprawę lub wymianę sprzętu z własnej kieszeni. Z Ekstra Ochroną przez najbliższe 3 lub 5 lat będziesz mieć zapewniony spokój i wygodę, aby w pełni cieszyć się nowym sprzętem.

Ekstra Ochrona to umowa ubezpieczenia (polisa) zawierana między Tobą, a ubezpieczycielem. Polisa nie stanowi gwarancji jakości w rozumieniu art. 577-581 k.c., ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne. Zakres ochrony i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczycieli opisują Warunki Ubezpieczenia.

Zyskujesz
Ochrona rozszerzona
Ochrona podstawowa
Standardowa gwarancja
Od dnia zakupu przez 12 miesięcy
Szybka naprawa w razie przypadkowego uszkodzenia
Szybka naprawa w razie przepięcia prądu
Po 2 latach od zakupu
Szybki i profesjonalny serwis w razie awarii
Wymiana na nowy, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna (pokrywasz 10% wartości nowego sprzętu)
Brak limitu napraw i ukrytych kosztów
Wygoda - wystarczy telefon, aby zgłosić awarię
Oszczędność pieniędzy - niska cena w stosunku do kosztów napraw
14,72 zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
26,50 zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
Raty
Raty 10x0%
Małe Raty
10
264,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
3 miesiące
36 miesięcy
3
896,24 zł
4
675,49 zł
5
543,04 zł
6
454,74 zł
7
391,67 zł
8
344,37 zł
9
307,58 zł
10
278,14 zł
11
254,06 zł
12
233,99 zł
13
217,01 zł
14
202,46 zł
15
189,84 zł
16
178,81 zł
17
169,07 zł
18
160,41 zł
19
152,67 zł
20
145,69 zł
21
139,39 zł
22
133,65 zł
23
128,42 zł
24
123,62 zł
25
119,20 zł
26
115,13 zł
27
111,36 zł
28
107,85 zł
29
104,59 zł
30
101,54 zł
31
98,70 zł
32
96,03 zł
33
93,52 zł
34
91,16 zł
35
88,93 zł
36
86,83 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
  • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
  • Potwierdzenie tożsamości przelewem online na 1zł
  • Minimalna kwota kredytu 300zł
  • Do 10 000 zł kredytu
  • Podpisanie umowy w obecności kuriera
  • Potwierdzenie tożsamości dowodem osobistym
  • Minimalna kwota kredytu 300 zł
  • Do 20 000 zł kredytu
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Garmin Fenix 3 HR (srebrny z tytanową bransoletą), wpisz 1095301 w wyszukiwarce oleole.pl.