PROMOCJE

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

wentylator HB SF 4002RC

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
wentylator HB SF 4002RC
HB SF 4002RC
288 zł
Opis i dane

Elegancki i nowoczesny wentylator z generatorem jonów ujemnych, posiadający 3 tryby pracy (NORMAL, NATURAL, SLEEP) oraz 3 prędkości nawiewu. Zastosowana w urządzeniu innowacyjna funkcja automatycznej oscylacji w poziomie i pionie zwiększa wydajność wentylatora o 40% w porównaniu do innych modeli. Panel sterujący z wyświetlaczem LCD, na którym sygnalizowane są wybierane funkcje. „TIMER” umożliwia ustawienie określonego czasu pracy wentylatora do 8h. Wentylator wyposażony jest w wymienny wkład zapachowy.
Sterowanie wentylatora może odbywać się za pomocą pilota. Regulacja kąta nachylenia głowicy oraz wysokości nogi zapewnia komfort najbardziej wymagającym użytkownikom.

Zwiększ zasięg wentylatora dzięki automatycznej oscylacji
Zwiększ zasięg wentylatora dzięki automatycznej oscylacji
Dzięki funkcji automatycznej oscylacji wentylator może chłodzić nie tylko powietrze na wprost siebie, ale również po bokach. Zapewnia to równomierne chłodzenie większej powierzchni.
Popraw samopoczucie dzięki funkcji jonizacji
Urządzenie posiada funkcję jonizacji, która wytwarza korzystne dla człowieka jony ujemne. To dzięki nim możemy poprawić nasze samopoczucie i zdrowie.
Popraw samopoczucie dzięki funkcji jonizacji
Postaw na dobrze chłodzący wentylator stojący
Postaw na dobrze chłodzący wentylator stojący
Wentylator stojący to idealne rozwiązanie dla większych pomieszczeń. Posiada większe śmigła, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie z chłodzeniem przy większych temperaturach.
Wybierz wentylator o dużej mocy
Wentylator o dużej mocy bez problemu poradzi sobie nawet z największymi upałami. Dzięki dużej sile nadmuchu skutecznie schłodzi rozgrzane powietrze.
Wybierz wentylator o dużej mocy
Ustaw czas automatycznego wyłączenia
Ustaw czas automatycznego wyłączenia
Timer umożliwia ustawienie czasu automatycznego wyłączenia się wentylatora. Po osiągnięciu ustalonej godziny wentylator automatycznie się wyłączy, dzięki czemu nie musisz pamiętać o jego wyłączeniu.
Dowolnie zmieniaj prędkość nawiewu
Dzięki 3 regulowanym prędkościom nawiewu możesz dopasować siłę nadmuchu do własnych oczekiwań. Wybierz mniejsze obroty do lekkiego schłodzenia lub silniejsze w przypadku wysokiej temperatury powietrza.
Dowolnie zmieniaj prędkość nawiewu
Steruj łatwo za pomocą pilota
Steruj łatwo za pomocą pilota
Wentylatorem możesz sterować również za pomocą dołączonego pilota. Przyda Ci się zwłaszcza wtedy, gdy zamierzasz postawić wentylator z dala od miejsca pracy lub kanapy.

Dane techniczne

wentylator HB SF 4002RC

Rodzaj wentylator tradycyjny stojący
Moc 60 W
Kontrola elektroniczne
Wartość prędkości nawiewu 3
Barwa  czarny
Sterowanie pilotem tak
Dodatkowe opcje  automatyczna oscylacja, funkcja jonizacji, timer 7,5h, wyświetlacz
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  22 x 86 x 47 cm
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot zdalnego sterowania
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: HB
  • Cena: od 200
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących HB SF 4002RC, wpisz 208039 w wyszukiwarce oleole.pl.