Panasonic HDC-SD90 (czarny)

Wyjątkowa jakość obrazu
Dzięki wyposażeniu kamery w możliwość nagrywania z rozdzielczością 3,32 Mpix można uzyskać obraz bardzo dobrej jakości. Szczegółowość i ostrość nagrywanych filmów zbliża się bardzo do profesjonalnych kamer, co znacznie zwiększa efektywność urządzenia.
Nie przegap żadnej chwili!
Zapis filmów na kartach pamięci, co pozwola Ci na dobranie pojemności w zależności od Twych potrzeb. Dodatkowym plusem jest fakt, iż karty nie posiadają żadnych ruchomych elementów, dzięki czemu nie są narażone na uszkodzenie.
Łatwe kręcenie filmów
3 calowy wyświetlacz LCD, w który wyposażona jest kamera, doskonale ułatwia korzystanie z urządzenia. Można oglądać nagrywany obraz, odtwarzać zapamiętane filmy, a dzięki dużemu rozmiarowi ekranu o wiele łatwiej poruszać się po menu.
Dane techniczne
Nośnik
Typ nośnika: karta pamięci SD, karta pamięci SDHC, karta pamięci SDXC
Obiektyw
Optyczny zoom: 21 x
Cyfrowy zoom: 1500 x
Stabilizacja obrazu: optyczny
Nagrywanie filmów
Rozdzielczość: 3,32 Mpix
Rodzaj przetwornika: 1MOS
Jakość zapisu: Full HD (1080p)
Dźwięk : Dolby Digital 2.0
Informacje dodatkowe
Możliwość zapisu na kartach pamięci: SD, SDHC, SDXC
Rozmiar wyświetlacza LCD: 3 cale
Dotykowy wyświetlacz LCD: tak
Wizjer : brak
Interfejs po polsku: tak
Wbudowana lampa: tak
Wejścia / wyjścia
Wyjście HDMI: tak
Gniazdo USB 2.0: tak
Parametry fizyczne
Barwa obudowy: czarny
Rozmiary: 51 x 63 x 119 mm
Waga (bez baterii): 244 g
Wyposażenie
Wyposażenie: akumulator litowo-jonowy VW-VBK180, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kabel AV, kabel USB, zasilacz sieciowy, oprogramowanie
Gwarancja
Gwarancja: 24 miesiące
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)
.webp)





