Informacje
Infolinia
801 415 155
22 57 15 155
Opłata za połączenie według cennika operatora
Moje konto
Ładny praktyczny ale mnie się zepsuł po niecałym roku użytkowania, ale zaraz na początku zauważyłem
że nie można ustawić programów P1 i P2 ,ale to mi nie przeszkadzało. Dopiero przy odkamienianiu ' wysiadł ".
Fatalna jakość wykonania/spasowania elementów obudowy (w przypadku trzech różnych egzemplarzy), instrukcja obsługi, ewidentnie, tłumaczona z chińskiego na polski (momentami nie sposób zrozumieć co autor miał na myśli), po około dwóch tygodniach wyświetlacz zaczął się wyłączać w czasie pracy urządzenia, po czterech tygodniach przestał wytwarzać parę i co się z tym wiąże - spieniać mleko. Serwis uznał usterkę za nienaprawialną. Zdecydowanie nie polecam.
Jedyna wada jaką widzę, to dla mnie zaparzona kawa jest za zimna. Poza tym wszytsko dobrze.
mam go miesiąc czasu i muszę po raz trzeci oddać do serwisu
Wysoce praktyczne i przydatne urządzenie. Łatwe w obsłudze po zapoznaniu się z instrukcją obsługi. Otrzymana kawa smaczna i utrzymująca długo ciepłotę.Estetyczna i praktyczna ciśnieniowa naparzarka.
Dobrze wykonany ładny ekspres. Niestety okresowo wycieka z niego woda, a kawa jest przeciętna.
Ekspres dopóki działał robił dobrą kawę.
Nie było problemu z zaparzaniem ani ze spienianiem mleka. Fajnie sprawdzała się też funkcja zaparzania kawy z saszetki.
Minusem była mała kratka ociekowa. Głośność standardowa (to nie mój pierwszy ekspres).
Problem rozpoczął się gdy ekspres się popsuł - serwis nie był go w stanie naprawić bo nie miał części. Serwis centralny Zelmera zgodził się wreszcie zwrócić kasę. Całe procedura trwała 2,5 miesiąca.
Znajomym którzy kupili taki sam ekspres bo obejrzeniu go u nas po 2 miesiącach popsuł się jakiś wężyk. Na szczęście serwis był w stanie to naprawić.
Bardzo ladnie wykonany ekspres do kawy. mniejszy od wiekszosci innych ktore maja te same parametry.
Bardzo szybko zaparza dobra kawe i jak narazie nie mialem zadnych problemow.
Jedynymi tak na prawde minusami jest podsakujaca filizanka oraz tacka na wode ktora niestety tez sie przesuwa i dlatego wiec czasami wylewa woda pod ekspres. Jednak jeseli chcemy profesjonalnie i stylowo wygladajacy ekspres za 600-700 to to jest praktyczne jedyny stalowy bez razacego plasiku i z ladnym lcd ekspres dostepny.
Po dlugich rozwazaniach jaki ekspres wybrac, zaryzykowalismy i strzal w 10 robi fenomenalna kawe (kupujemy w sklepach Tchibo/miela na miejscu) Ma sporo funkcji (moc, temperatura, pojemnosc) Polecam
za mało parzy kawy, zużywa dużo wody, nie da się wstawić kubka bo jest miejsce tylko na filiżankę
ekspress bardzo prosty w obsłudze, ogólnie oceniam dobrze. minusem jest dla mnie to ze filizanki podczas parzenia trzeba trzymac bo poprostu odjezdzaja.
wspaniały smak kawy, bardzo dobrze spienia mleko, dodatkowe funkcje wyboru temperatury i ilości nalewanej kawy,nowoczesny
Polecam 100% nowoczesny design, animowane lcd, jak na domowe warunki profesjonalny sprzęt, wystarczy dokupić młynek polecam De Longi i mamy profesjonalny sprzęt i świetną kawę!
Dotychczas nie wiem jak podgrzać filiżanki przed zaparzeniem kawy, skoro płyta podgrzewacza nagrzewa się dopiero po napełnieniu filiżanek. Ponadto, skąd bierze się tyle wody w tacce ociekowej, a często pod ekspresem.
Ładny design, nieskomplikowana obsługa, przydatna automatyka, parzy dobrą kawę, dobrze spienia mleczko.
estetycznie wykonany,prosty w obsłudze,wystarczający na potrzeby dobrego smakosza i dobrej espresso-oczywiście POLECAM TAKŻE OBSŁUGA WASZEGO SERWISU NA 100% EXSPRESOWO!!!!!!
Ekspres, uf wreszczie kupiony po wielkich polowaniach, radach sprzedających , ale co to?! 7x kawa i zadyszka? Ludzie albo zelmer się pomylił albo ja mam pecha do tego rodzaju rzeczy .
Ps: duże filiżanki nie wchodzą pod głowicę.
Wygląd fajny sterowanie też padło w 14 dniu . Dobrze, że żona była czujna bo by chuligan narozrabiał ile było wody, to leciało i leciało. Po za tym hałas jak bym załączał wiatkę
Dobre oceny??????????- razem łączna 3,8 ale to za ładny wygląd.pozdrawiam tych co piszą te wszystkie chwalebne opinie. Proszę się dobrze zastanowić!
Całkiem fajny, łatwy w obsłudze ekspres. Szybko parzy kawę, fajnie spienia mleczko. Jedynym minusem jest głośna praca.
Dobrze wykonany ładny ekspres godny polecenia
Nie wytrzymał nawet 6 miesięcy a po 2,5 miesiąca w serwisie oświadczenie firmy Zelmer że elektronika jest nie do naprawienia( brak części bo wsad jest ,,made in China") i zwróciłem do sklepu bez problemów.Z informacji sklep wycofał się ze sprzedaży tego ,,zelmera" bo było dużo takich zwrotów.
Właściciel serwisu: Euro-net sp. z o. o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa