PROMOCJE

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

zasilacz Ravcore Rock 750 ATX

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
zasilacz Ravcore Rock 750 ATX
Ravcore Rock 750 ATX
Opis i dane

WYDAJNY (GOLD 80%) I PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Certyfikat 80 Plus został stworzony w celu uświadomienia użytkownikom, które zasilacze są najbardziej wydajne i gwarantują sprawność na poziomie minimum 80%. RAVCORE ROCK 750W CK-G750s zalicza się do klasy GOLD, wykazując sprawność na poziomie 92% przy 50% obciążeniu oraz współczynniku mocy 0.9. Kombinacja takich parametrów gwarantuje najwyższą wydajność, przy zmniejszonym zużyciu energii. Możesz cieszyć się wydajną pracą komputera, jednocześnie oszczędzając na rachunkach za prąd i chroniąc środowisko!

SEMI MODULARNY

Modularny zasilacz Ravcore Rock wyposażony jest w bogaty zestaw złączy , koniecznych do zasilenia Twojej konfiguracji. Od standardowego 24-pinowego ATX, EPS i P4,, przy równoległym wykorzystaniu złącz EPS i P4, 4 PCI-E 6+8, potrafiącego stabilnie obsłużyć konfiguracje SLI VGA, aż do 10 SATA dla HDD, SDD i ODD oraz 5 molex do zasilania wentylatorów lub dodatkowych paneli, które chciałbyś zainstalować w obudowie swojego PC. RAVCORE ROCK wyposażony jest w elastyczne, płaskie kable, o długości wystarczającej do podłączenia wszystkiego bez zbędnej plątaniny. Nie musisz robić nic więcej poza podłączeniem kabli, których potrzebujesz.

750W PRAWDZIWEJ MOCY!

Ravcore Rock 750W został zaprojektowany w taki sposób, aby zagwarantować wystarczający poziom mocy i stabilności pracy dla najbardziej wyszukanych i wymagających konfiguracji komputerów PC. Jest to wysokiej klasy zasilacz gotowy do tego, aby sprostać wymaganiom komputerowych entuzjastów, „nocnych marków” i zapalonych graczy. Pojedyncza szyna V gwarantuje ekstremalnie wysoki poziom mocy wyjściowej równy 744 W !, będący w stanie obsłużyć nawet najmocniejsze VGA na rynku.

zasilacz Ravcore Rock 750 ATX

Maksymalna moc 750 W
Standard ATX
Wtyczka zasilania  20 + 4 piny
Typ wtyczki zasilania  nie rozłączalna
Ilość gniazd S-ATA 10
Ilość gniazd PCI-E 4
Ilość gniazd MOLEX  5
Ilość gniazd ATX 12V  1
Ilość gniazd floppy  0
Rodzaj PFC  aktywne
Ilość wentylatorów  1
Średnice wentylatorów  140 mm
Zabezpieczenia  OCP - zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem, OPP - zabezpieczenie przeciążeniowe, OTP - zabezpieczenie termiczne, OVP - zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem, SCP - zabezpieczenie zwarciowe, UVP - zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem na liniach wyjściowych
Wymiary (szer. x wys.x gł.)  85 x 150 x 160 mm
Gwarancja   
Gwarancja  brak danych
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Megabajt Sp. z o.o
Kod producenta  RAVZAS45256
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Ravcore Rock 750 ATX, wpisz 1072613 w wyszukiwarce oleole.pl.