PROMOCJE
Odbierz do 300 zł na akcesoria

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

wyrzynarka Skil 4381 AA

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
wyrzynarka Skil 4381 AA
Skil 4381 AA
Opis i dane
Wyrzynarka Skil 4381 AA

Wydajna i wszechstronna wyrzynarka umożliwiająca szybkie i dokładne cięcie
Wyrzynarka Skil 4381 jest bardzo wydajna i komfortowa, co zawdzięcza silnikowi 500 W oraz trybowi ‘Turbo’ i ‘Exact’. Zapewnia to optymalną kontrolę i precyzyjny rezultat pracy oraz pozwala ciąć z pełną prędkością. Funkcja regulacji prędkości pozwala uzyskać optymalne rezultaty przy obróbce różnego rodzaju materiałów. Maksymalna głębokość cięcia wyrzynarki wynosi 75 mm w drewnie, co umożliwia cięcie większości desek, belek itp. W cięciu pomagają komfortowe funkcje, takie jak wentylator zapewniający dobrą widoczność podczas pracy. Przyłącze do odkurzacza zapewnia większą czystość w miejscu pracy, a praktyczny uchwyt umożliwia wygodne przechowywanie przewodu zasilającego.

Tryb ‘Turbo’ i ‘Exact’

Różne zadania związane z cięciem wymagają szerokiej funkcjonalności: tryb ‘Turbo’ wyrzynarki Skil 4381 jest idealny do zgrubnego cięcia przy pełnej prędkości, natomiast tryb ‘Exact’ umożliwia dokładne cięcie, np. wzdłuż linii krzywej. Funkcja regulacji prędkości tego narzędzia umożliwia dokładne cięcia w różnych materiałach. Prędkość cięcia można ustawić za pomocą pokrętła regulacji, zapewniając optymalny rezultat.

Wysoka wydajność

Maksymalna głębokość cięcia wyrzynarki wynosi 75 mm, a długość skoku 20 mm. Tryb ten oznacza szybką pracę w większości popularnych materiałów. Dzięki wytrzymałej konstrukcji wyrzynarka Skil 4381 jest idealna do wielu różnych zadań związanych z cięciem.

Najwyższa wszechstronność

Wyrzynarka jest bardzo wszechstronna: idealna do cięcia w linii prostej i krzywej. Można jej używać do cięcia paneli laminowanych, desek, belek, rur i in. Narzędzie jest kompatybilne ze wszystkim standardowymi, powszechnie dostępnymi brzeszczotami (chwyt T i U). Regulowana stopa umożliwia cięcia pod kątem do 45°. Praktyczny wentylator, który przy podłączeniu odkurzacza można wyłączyć zapewnia dobrą widoczność linii cięcia, zdmuchując z niej pył. Zintegrowane przyłącze do odkurzacza, pasujące do większości węży o standardowych wymiarach, zapewnia czystszą pracę.

Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy

Wyrzynarka posiada uchwyt umożliwiający wygodne przechowywanie przewodu zasilającego. Miękki uchwyt obniża poziom drgań i zapewnia większy komfort pracy. Wyrzynarka Skil 4381 ma duży wygodny włącznik z przyciskiem blokady do pracy ciągłej, dzięki czemu nie trzeba przez cały czas wciskać włącznika. Wbudowany schowek zapewnia łatwy dostęp do kluczyka.

Elektronarzędzia do użytku domowego
Elektronarzędzia do użytku domowego
Do domowych, sporadycznych remontów mieszkania zalecane są elektronarzędzia do użytku domowego. Idealny kompromis między jakością a ceną sprawia, że dlatego domowi majsterkowicze chętnie sięgają po ten segment elektronarzędzi.
Duża moc
Mocna wyrzynarka 500 W zapewnia możliwość dłuższej pracy pod większym obciążeniem. Wyższa moc zwiększa wytrzymałość, dzięki czemu nie musisz martwić się o przedwczesne zużycie sprzętu.
Duża moc
Pracuj na wysokich obrotach
Pracuj na wysokich obrotach
Maksymalna prędkość 3000 skok/min umożliwia szybką i bezproblemową pracę, nawet z twardszymi materiałami. Wyrzynarka, za sprawą dużej prędkości brzeszczotu nie poszarpie krawędzi i nie zostawi nierowności na powierzchni.
Obsługa brzeszczotów typu T
Wyrzynarka obsługuje brzeszczoty typu T - z pojedyńczym wybrzuszeniem po obu stronach brzeszczotu.
Obsługa brzeszczotów typu T
Obsługa brzeszczotów typu U
Obsługa brzeszczotów typu U
Wyrzynarka obsługuje brzeszczoty typu U - Typ uniwersalny 1/4" jest popularnym rodzajem brzeszczotu do wyrzynarek.
Zasilanie sieciowe 230V
Zasilanie z gniazdka sieciowego gwarantuje stały dostęp do najwyższej mocy, dzięki czemu nie martwisz się o rozładowany akumulator i stratę czasu.
Zasilanie sieciowe 230V
Zobacz linię cięcia
Zobacz linię cięcia
Wyrzynarka wyposażona w system dmuchawy przeciwpyłowej zagwarantuje dobrą widoczność. Linia cięcia powinna być cały czas dobrze widoczna, a dzięki temu systemowi jest to zagwarantowane.
Pozbywaj się pyłu
Dzięki systemowi odsysania pyłu, po podłączeniu odkurzacza, cały pył i ścinki są zasysane, co pozwala na utrzymanie czystości miejsca pracy, a linia cięcia jest cały czas dobrze widoczna.
Pozbywaj się pyłu

Dane techniczne

wyrzynarka Skil 4381 AA

Przeznaczenie do użytku domowego
Moc pobierana 500 W
Typ brzeszczotu z uchwytem T, z uchwytem U
Prędkość brzeszczotu 800 - 3000 skok/min
Długość skoku 20 mm
Głębokość cięcia w aluminium 12 mm
Głębokość cięcia w drewnie 75 mm
Głębokość cięcia w stali zwykłej 4 mm
Poziom hałasu  96 dB
Wylot do odkurzacza tak
Informacje dodatkowe  funkcja dmuchawy przeciwpyłowej, system odsysania pyłu
Waga  2,1 kg
Zasilanie sieciowe
Wyposażenie   
Liczba akumulatorów  0
  klucz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Robert Bosch Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Skil 4381 AA, wpisz 1077803 w wyszukiwarce oleole.pl.