PROMOCJE

Słownik terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?

Wybierz literę alfabetu:

Funkcje lodówki do zabudowy
Dotyczy grup Towarowych:
Lodówki do zabudowy

Funkcja wakacje

Tryb pracy zmniejszający moc chłodziarki podczas długiej nieobecności w domu. Temperatura w komorze wewnętrznej utrzymywana jest na poziomie około 12°C, co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu wewnątrz urządzenia. Rozwiązanie to pozwala na ograniczenie zużycia energii, a jednocześnie eliminuje konieczność całkowitego wyłączenia lodówki.

Komora świeżości

Szuflada, w której można przechowywać wędliny, świeże mięso i ryby w obniżonej temperaturze w stosunku do całej chłodziarki, dzięki czemu dłużej zachowują smak, zapach i wartości odżywcze. Temperatura komory świeżości jest uzależniona od ogólnych ustawień chłodziarki i mieści się w granicach od -1°C do +3°C, a wilgotność wynosi 50–90%.

Kostkarka

Wystarczy wybrać odpowiednią opcję, podstawić szklankę i dodać do napoju w formie lodu kruszonego lub w kostek.

System Multi AirFlow

System obiegu chłodnego powietrza wewnątrz chłodziarki i zamrażarki, który równomiernie rozprowadza powietrze na wszystkich poziomach urządzenia. Niweluje chwilowe zmiany temperatury powstające przy otwieraniu drzwi.

Multiflow

System Multiflow zapewnia równomierny nadmuch i krążenie powietrza we wnętrzu lodówki co gwarantuje doskonałe warunki przechowywania żywności w każdym miejscu chłodziarki.

Szuflada z kontrolą wilgotności

Szuflada do przechowywania warzyw i owoców. Zbyt duża wilgotność źle wpływa na świeżość produktów, dlatego specjalny system kontroluje poziom wilgotności i utrzymuje stały obieg powietrza.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację