PROMOCJE

Słownik pojęć i terminów

W jaki sposób korzystać ze słownika?
Wybierz literę alfabetu:

Głośniki soundbar i soundbase

Głośniki "listwy dźwiękowe" to najmodniejszy obecnie typ systemu audio który spełnia rolę kompaktowego i kompletnego zestawu do odtwarzania dźwięku. Służy zwykle do znaczącej poprawy jakości dźwięku podczas ogladania TV i słuchania muzyki. Ma prawie zawsze możliwość sterowanie pilotem od dowolnego telewizora i jest załączany równocześnie z nim. Wyrózniamy dwa rodzaje:
 
  • Głosnik typu Soundbar - dzięki niezwykle smukłej i nowoczesnej sylwetce stanie się idealnym dodatkiem do Twojego telewizora. Jest to nowatorski, wielofunkcyjny sprzęt grający, który sprawia, że oglądanie ulubionych filmów czy też słuchanie muzyki dostarcza zupełnie nowych doznań. Jedna z jego zalet jest mozliwośc powieszenia na ścianie.
  • Głosnik typu Soundbase - jest to nowoczesny panel dźwiękowy, który pomimo smukłej budowy oferuje ogromne możliwości. Ustawiony bezpośrednio pod telewizorem (można stawiać na nim telewizor) zmienia się w zaawansowany system audio, zwiększający doznania płynące z oglądania wysokiej jakości filmów czy słuchania ulubionej muzyki.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację