PROMOCJE

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

pralka Amica AWX712DJ

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
pralka Amica AWX712DJ
Amica AWX712DJ
1 166,96 zł
Opis i dane

Pralka Amica ładowana od frontu z systemem Aqua Ball
AWX712DJ

Ekologia

Klasa energetyczna A+++

Oszczędność nawet 21% energii elektrycznej w porównaniu do klasy energetycznej A+!

Auto sensor

Automatyczny dobór wody do rodzaju i ilości pranej odzieży!

Funkcjonalność

Program antyalergiczny

Idealnie sprawdzają się w przypadku odzieży dziecięcej oraz garderoby osób o wrażliwej skórze.

Skróć czas

Minimalne zużycie wody oraz energii elektrycznej bez utraty jakości prania!

Komfort

Opóźnienie startu 23h

Uruchom pralkę w najodpowiedniejszym momencie dnia – nawet 23 godziny później!

Termo glass

Gwarantująca bezpieczeństwo dodatkowa osłona okna pralki.

Technologia

Aqua Ball

Nawet do 100% wykorzystania detergentu, który nie przedostaje się do węża lub pompy odpływowej.

Aqua Stream

Lepsza skuteczność prania dzięki dodatkowemu obiegowi wody z detergentem!

Aqua ball

Efektywne wykorzystanie detergentu!

Myślałeś kiedyś nad tym, czy detergent w Twojej pralce jest jak najefektywniej wykorzystywany przez urządzenie? Dzięki zastosowaniu w pralkach Amica zaworu kulkowego Aqua Ball, który zamyka odpływ w wannie zaraz po pobraniu wody do prania, nawet do 100% detergentu pozostaje w wannie, nie przedostając się do węża odpływowego i pompy odpływowej. Pamiętaj, że większa ilość wykorzystanego detergentu gwarantuje Ci zwiększoną skuteczność, a także efektywność cyklu prania. Teraz wystarczy cieszyć się idealnie czystą odzieżą!

Łatwe prasowanie

Ułatwione prasowanie z myślą o Twojej wygodzie!

Jeśli prasowanie zagniecionych ubrań stało się Twoją zmorą - Amica może znacznie Ci to ułatwić! Zastosowanie funkcji Łatwego prasowania sprawia, że po zakończeniu cyklu pracy, urządzenie wykonuje dodatkowe, rewersyjne ruchy bębna, które stanowią ochronę dla Twoich ubrań i minimalizują zagniecenia. Po skończonym cyklu, wystarczy starannie rozwiesić odzież, a może się zdarzyć, że w ogóle nie będziesz musiał jej prasować!

Program super krótkie 12 min

Odświeżenie odzieży w rekordowym tempie!

Korzystanie z najkrótszego programu prania dostępnego w wybranych pralkach Amica, który jednocześnie jest jednym z najkrótszych na rynku, to prawdziwa wygoda dla Ciebie! Urządzenie w maksymalnie skróconym czasie wypierze i odświeży lekko zabrudzoną odzież, a Ty możesz cieszyć się jej czystością i największym komfortem noszenia - podobnie jak po pełnowymiarowym cyklu prania!

Programy antyalergiczne

Stworzony z myślą o wrażliwej skórze!

Jeśli jesteś uczulony na detergenty lub masz inne problemy skórne - Amica wychodzi naprzeciw potrzebom osób z wrażliwą skórą lub alergią! Programy antyalergiczne sprawdzą się także idealnie w wypadku prania ubranek dziecięcych. Wszystko dzięki specjalnemu cyklowi płukania, w którym woda zostaje podgrzana do temperatury 30°C, a cały cykl powtarzany jest aż 4 krotnie! Teraz zyskujesz pewność, że wyprane w detergencie ubrania nie podrażnią Twojej skóry!

System Navigator

Intuicyjne sterowanie urządzeniem.

Jeśli ilość funkcji Twojego urządzenia jest dla Ciebie przytłaczająca - z pralką Amica pozbędziesz się tego problemu! Dla Twojego komfortu nasze urządzenia zostały wyposażone w specjalny System navigator, który opiera się na intuicyjnym sterowaniu od lewej do prawej. Oprócz tego, napisy na panelach sterowania są w języku polskim, dzięki czemu możesz zapomnieć o ciągłym powracaniu do instrukcji obsługi!

Zobacz filmy

Nieskazitelna czystość dzięki całkowitemu wykorzystaniu środka piorącego!

Kilkukrotnie powtarzany cykl- dla dbałości o najbardziej wrażliwą skórę!

Najwyższa klasa energetyczna- oszczędność i dbałość o środowisko.

 

Poznaj dodatkowe cechy pralki

01

Szerokie okno 47cm

Szerokie na 47 cm okno pralki to jeszcze łatwiejsze wkładanie i wyjmowanie prania, nawet dużych rozmiarów!

02

Kąt otwarcia drzwi 150°

Konstrukcja drzwi pozwala na ich otwarcie pod kątem nawet 150° – dla Twojej wygody!

 
03

Termo Glass

Dodatkowa, poliwęglanowa osłona sprawia, że okno pozostaje chłodne.

04

Child Lock

Uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów prania przez dzieci.

 
Dzięki zaworowi Aqua Ball, który zamyka odpływ w wannie zaraz po pobraniu wody do prania, nawet do 100% detergentu pozostaje w wannie i nie przedostaje się do węża odpływowego oraz do pompy odpływowej!
Pralka w automatyczny sposób dobierze wodę do rodzaju i ilości pranej odzieży, dzięki zastosowaniu czujnika poziomu wody. Proces prania zyskuje pełną optymalizację, a Ty możesz cieszyć się jego efektywnością!
Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów prania przez najmłodszych, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Jak uruchomić blokadę? To proste – wystarczy, ze wciśniesz i przytrzymasz jednocześnie dwa przyciski pralki.
Zapomnij na dobre o praniu ręcznym! Dzięki specjalnemu programowi opracowanemu z myślą o tkaninach delikatnych, w którym temperatura nie przekracza 30°C, a pralka nie odpompowuje wody, Twoje delikatne ubrania pozostaną w wodzie i nie będą narażone na zagniecenia.
Efektywne pranie to cecha, która charakteryzuje wszystkie pralki Amica. Dzięki wyspecjalizowanym programom dostosowanym do różnych typów tkanin, Twoje ubrania wyjęte z pralki zawsze będą czyste!
Nie musisz dłużej czekać, aż uzbiera się odpowiednia ilość odzieży do prania! Dzięki programowi mix, przeznaczonemu do jednoczesnego prania różnorodnych tkanin, możesz wyprać wszystko w jednym wsadzie. Twoje ubrania mogą trafić do jednego bębna bez wstępnej selekcji!
Obudowa pralek poddawana jest procesowi kataforezy – to nowoczesny i przyjazny dla środowiska proces, który skutecznie chroni pralkę przed korozją i zniszczeniami. Dodatkowo blacha, z której wykonana jest obudowa przechodzi testy wytrzymałościowe w komorze solnej przez 1000 godzin!
Posiadasz ubrania, które nie powinny być wirowane w pralce? Dzięki zastosowaniu płynnej regulacji obrotów wirowania urządzenie kończy cykl prania podczas ostatniego płukania z wodą w bębnie.
Program Sport został stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Jest on skrócony nawet do 40 minut, a pełny cykl zapewnia efektywne pranie w rekordowym tempie.
Program idealnie sprawdzający się przy praniu ubranek dziecięcych i odzieży osób o wrażliwej skórze. Woda do każdego cyklu płukania jest specjalnie podgrzewana do temperatury 30°C, a cały cykl powtarzany jest aż 4 krotnie!
Poprzez zminimalizowanie zużycia energii elektrycznej i wody, pralki Amica maksymalnie skracają czas prania, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.
Dzięki specjalnemu programowi do tkanin syntetycznych z maksymalną temperaturą 60°C, możesz wyprać nawet dużą ilość lekko zabrudzonej odzieży syntetycznej.
Dzięki zaokrąglonym kształtom wnętrza, szuflada na detergenty jest łatwa w czyszczeniu i bardzo pojemna.
Zyskaj pełne bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu dodatkowej osłony okna, wykonanej z poliwęglanu, która gwarantuje, że będzie ono zawsze chłodne.
Dzięki temu, że łożyska w pralkach Amica nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, możesz wymienić je samodzielnie lub skorzystać z usług serwisanta.
Dzięki systemowi dodatkowego obiegu wody z detergentem zyskujesz lepszą skuteczność prania, przy niższym zużyciu energii!
Wypierz bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane, dzięki zastosowaniu najbardziej popularnego programu do prania tkanin białych i kolorowych.
Dzięki unikalnemu programowi codziennemu, możesz w zaledwie 60 minut wyprać do czysta nawet mocno zabrudzoną odzież, w gwarantującej higienę temperaturze 60°.
Dzięki zaawansowaniu technicznym pralek Amica i najwyższej klasie energetycznej A+++, zyskujesz oszczędność zużycia energii w stosunku do pralki w klasie A, która przekłada się nawet na 75 darmowych cykli prania rocznie* (* w programie "bawełna" z pełnym załadunkiem).
Funkcja łatwego prasowania powoduje, że po zakończeniu cyklu prania, pralka wykonuje dodatkowe, rewersyjne ruchy bębna, które ochronią Twoje ubrania przed zagnieceniami. Po zakończeniu cyklu prania wystarczy, ze starannie rozwiesisz odzież, a prasowanie może się okazać zbędne!
Nawet najbardziej wymagający użytkownicy docenią wyjątkowo szeroki zakres temperatur prania, oferowany w pralkach Amica.
Funkcja programowania czasu rozpoczęcia prania daje Ci możliwość startu urządzenia w dowolnie wybranym momencie dnia. Możesz rozpocząć pranie nawet z 23-godzinnym opóźnieniem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób dokładnie planujących swój czas lub korzystających z nocnych taryf energetycznych.
Dzięki zastosowaniu dodatkowego programu przed praniem zasadniczym, usuniesz nawet trudne do usunięcia plamy z mocno zabrudzonej odzieży.
Odkryj wygodę korzystania z najkrótszego programu prania dostępnego w wybranych pralkach Amica, który jednocześnie jest jednym z najkrótszych na rynku. Pralka w krótkim czasie wypierze lekko zabrudzoną odzież, a Ty zyskujesz gwarancję jej odświeżenia i komfortu noszenia.
Pranie chemiczne nie musi być koniecznością! Twoje koszule będą idealnie czyste i łatwe w prasowaniu, dzięki specjalnemu programowi, który automatycznie dobierze odpowiednie parametry dostosowane do prania tkanin delikatnych.
Obsługuj pralkę z łatwością, dzięki nowoczesnemu panelowi sterowania z wielofunkcyjnym wyświetlaczem LCD. W prosty i szybki sposób ustawisz parametry urządzenia i zmonitorujesz czas pracy pozostały do końca prania.
Dzięki intuicyjnemu sterowaniu od lewej do prawej i napisach na panelach sterowania w języku polskim, możesz zapomnieć o używaniu instrukcji obsługi podczas nastawiania każdego cyklu prania!
Funkcja trybu szybkiego skraca całkowity czas prania przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii oraz wody. Sprawdza się ona szczególnie w przypadku prania słabo zabrudzonej odzieży.
Specjalne wymagania dotyczące prania swetrów nie będą stanowiły dłużej Twojego problemu! Program wełna zapewnia delikatne ruchy bębna i automatycznie redukuje prędkość wirowania, zapobiegając jednocześnie niszczeniu wełnianej odzieży.

Dlaczego pralki Amica są idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach pralek Amica.

Ekologiczne rozwiązania

Chcesz otrzymywać niższe rachunki za prąd? Wyższa klasa energetyczna A+, A++ i A+++, w którą zostały wyposażone pralki Amica to gwarancja zaoszczędzenia, więc jeśli zależy Ci na zminimalizowaniu kosztów energii elektrycznej przy zachowaniu najwyższej jakości prania i jednocześnie pragniesz zadbać o środowisko naturalne, to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Na przykład Aqua Stream - system dodatkowego obiegu wody z detergentem zapewniający lepszą skuteczność prania przy niższym zużyciu energii to jedna z wielu proekologicznych funkcji, w którą zostały wyposażone pralki Amica, specjalnie z myślą o Tobie!

Komfort użytkowania

Cenisz sobie komfort użytkowania? Proszę bardzo! Amica dokłada wszelkich starań, aby jak największa ilość urządzeń była przede wszystkim projektowana z myślą o Twojej wygodzie. Właśnie dlatego większość pralek została wyposażona w duży i czytelny wyświetlacz oraz intuicyny System Navigator, który pozwoli Ci na szybki i przejrzysty wybór odpowiednich parametrów prania - tak jak tylko chcesz!

Unikalny design

Przywiązujesz wagę do jak najwyższej estetyki wykonania? Z myślą właśnie o Tobie, podobnie jak pozostale sprzęty, powstaly pralki Amica. Nowoczesny i harmonijny wygląd pralek oraz suszarek zapewni Tobie spójny i przemyślany design, a duże okno i czytelny wyświetlacz sprawiają, że korzystanie z nich będzie jeszcze wygodniejsze!

Wymienne części

Masz już dosyć brakujących części wymiennych w przypadku awarii Twojej pralki? Znaleźliśmy dla Ciebie rozwiązanie! Serwis pralek Amica został tak przemyślany, aby był możliwie jak najprostrzy! Specjalny system mocowania grzałki w pralkach Amica oznacza łatwy i szybki sposób dokonania jej wymiany w przypadku uszkodzenia. Podobnie w przypadku łożysk, które nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, ich ewentualna wymiana może odbyć się samodzielnie lub z pomocą serwisanta.

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Dane techniczne

pralka Amica AWX712DJ

Typ załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 52,7 x 59,7 x 84,5 cm
Kolor urządzenia  biały
Sterowanie elektromechaniczny
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Efektywność energetyczna   
Wielkość załadunku 7 kg
Klasa efektywności energetycznej A+++
Roczne zużycie prądu 162 kWh = 98,82 zł rocznie
Roczne zużycie wody 9240 litrów
Klasa efektywności wirowania B
Maksymalne obroty wirowania 1200 obr/min
Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 58 dB / 78 dB
Zużycie prądu 0,74 kWh
Zużycie wody 42 litry
Klasa skuteczności prania A
Programy i funkcje   
Programy antyalergiczny, bawełna, codzienny, delikatny, koszule, mix, pranie ręczne, ręczniki, sport, syntetyki, szybki, wełna
Regulacja obrotów wirowania skokowa
Możliwość zmiany temperatury wyświetlacz elektroniczny
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) tak
Wskaźnik przebiegu programu  tak
Dodatkowe opcje  automatyka prania, kontrola piany, pranie deszczowe
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Bezpieczeństwo  blokada przedwczesnego otwarcia drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  57 x 62 x 88 cm
Waga z opakowaniem  60 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie standardowe  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja producenta  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Amica Handel i Marketing Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Koszt gospodarowania odpadami
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 1 000 zł - 1 199 zł
  • Marka: Amica
  • Typ załadunku: od przodu

Ocena klientów

5 na podstawie 16 ocen
5
(13)
4
(2)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • pojemność
  • jakość prania
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Na plus
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
25-10-2013,
Luc 2.0
Potwierdzony zakup

Mam ją miesiąc, ale używałem dwa razy dopiero więc ciężko coś więcej stwierdzić. Póki co nic nie podpowiada że kupno jej to była zła decyzja. Wybrałem bo wiem że produkują ją w Polsce, a warto wspierać polski przemysł, zamiast np napędzać kasę Nemcowi.

Czyli na plus

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka Amica AWX712DJ
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
23-11-2013,
Zadowolona
Potwierdzony zakup

Pralkę posiadam od kilku tygodni. Plusem jest różnorodność ustawień poszczególnych programów prania, duży wsad i ergonomiczność za niewygórowaną cenę. Małe ale to fakt, że na najwyższych obrotach wirowania jest troszkę głośniejsza ale mnie to nie przeszkadza. Zdecydowanie polecam

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
jakosc do cena godna polecenia
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
14-12-2013,
forssayt
Potwierdzony zakup

Bardzo pojemna, jedynym minusem jest brak mozliwosci zaprogramowania wlasndgo trybu prania, standardowe programy sa zazwyczaj wystarczajace. Brak mozliwosci "dorzucenia" w trakcie prania. Minusem jest pokretlo ale tylko przy malych dzieciach... ulubiona zabawka mojego syna niestety nie do konca przemyslana konstrukcja zabezpieczenia przed dziecmi . A tak to wyglada na calkiem fajna praleczke. Wymienilem minusy bo plusow jest za duzo :) przede wszystkim PIERZE :D

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dobry wybór
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
16-12-2013,
Kamil
Potwierdzony zakup

Dobry wybór pralki,rzeczywiście troszkę gwiżdże przy wirowania,ale to w niczym niepszeszkadza.Polecam bo warto.Szybka dostawa i realizacja przez sklep ole ole.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest Ok ale ...
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
30-12-2013,
Janek
Potwierdzony zakup

Ciężka, ogromna i hałasuje podczas wirowania. Źle umieszczony wyświetlacz, Słabo otwierające się okno.

a) To, ze jest bardzo ciężka było problem tylko przy wniesieniu i ustawieniu pralki. Wysoki ciężar pralki powinien prawdopodobnie zapewnić jej stabilność podczas prania a szczególnie wirowania i rzeczywiście nic i nikt nie jest w stanie jej przesunąć.

P.S. pralkę wnieśli do domu ludzie z ole Ole

b) ogromna - w końcu taką pralkę wybrałam.

c) Hałas podczas wirowania jakby wiertarka u dentysty !!! , przynajmniej wiem, że pralka pracuje ale ten hałas jest nadmierny i niedopuszczalny !!! AMICA DUŻY MINUS !!!

P.S.

Zdarzyło się podczas prania kurtek, że pojawiła się woda wypływająca spod pralki, nie wiem czy to przypadkiem nie była piana z nadmiernej ilości proszku ale przestraszyłam się, ze zaleje sąsiada.

d) Nieczytelny wyświetlacz - aby zobaczyć co pokazuje wyświetlacz trzeba się mocno schylić, rozwiązaniem byłoby umieszczenie go trochę pod skosem do góry tak aby wystarczyło spojrzeć na niego z góry a nie kucać aby mieć go na wysokości oczu. W końcu pralkę nie używają tylko karły.

e) Okno otwiera się za mało, chyba 150 stopni a dziwne bo w poprzedniej pralce "też amica" otwierało się o eleganckie 180 stopni. Niby nic a jednak robi różnicę. AMICA DUŻY MINUS !!!

f) słabo /małe litery/ opisane przyciski wokół wyświetlacza /Sprawę poprawiły by symbole lub różny kolor przycisków

g) Okno w czarnej tonacji przez które nie widać czy kręci bęben czy nie, czy woda nalana czy nie.

h) brak na wyświetlaczy informacji co aktualnie robi pralka np. pierze, płucze, wiruje (wirowanie słyszę bo czuję się jak u stomatologa)

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
POZYTYWNA
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
27-01-2014,
CAROLIN
Potwierdzony zakup

Pralka jak najbardziej spełnia moje oczekiwania. Ciekawy wygląd i dużo praktycznych funkcji. Polecam!!!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry sprzęt za nie duże pieniądze .
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
02-02-2014,
fras11
Potwierdzony zakup

Pralka wygląda ładnie , ma dużo praktycznych programów które można dostosować do własnych potrzeb , jakość prania jest super , jest pojemna i stabilna a co do oszczędności to jeszcze za wcześnie - nie jestem w stanie stwierdzić . Jedyny minus to trochę głośna praca podczas prania , jeżeli to nie przeszkadza to gorąco polecam , jestem zadowolony z zakupu.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
amica
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
22-04-2014,
ania
Potwierdzony zakup

Szybka realizacja zamówienia.

Pralka pojemna, dobrze pierze. Ma fajna opcję Aqua Ball, czyli pranie jest jeszcze polewane woda od góry, detergent jest wykorzystany do końca, nie zostaje na dnie pralki. Może troszkę zbyt głośno pracuje na wirowaniu i szkoda że nie ma opcji jednego dodatkowego płukania. Sporo programów. Cena rozsadna, ogólnie polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
21-05-2014,
janusz
Potwierdzony zakup

amica sprawuje się bardzo dobrze

wyboru nie żełuje

dostawa z obsługą bardzo dobra

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadowolony
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
27-07-2013,
Rychu
Klient OleOle!

Mam amicę od kilkunastu tygodni ,jest to pralka godna uwagi (zakupu) zgadzam się z poprzednimi opiniami w100%..Zaskoczyło mnie tylko że przed wyjęciem prania i po wyłączeniu pralki trzeba jeszcze wyjąć wtyczkę ale i tak dobrze że nie trzeba wykręcić bezpieczników

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Opinia została wydana na podstawie zakupionego towaru. Możemy zagwarantować, że autor zakupił opisywany sprzęt w sklepie OleOle! Wszystkie informacje zawarte w opinii są poparte prawdziwym doświadczeniem! Masz pytania? Możesz je zadać tutaj!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Amica AWX712DJ, wpisz 119339 w wyszukiwarce oleole.pl.