PROMOCJE

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

pralka Amica AWG8143CDI

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
pralka Amica AWG8143CDI
Amica AWG8143CDI
Opis i dane

Pralka Amica ładowana od frontu z Silnikiem Logic Drive
AWG8143CDi

Ekologia

Klasa energetyczna A+++

Oszczędność nawet 21% energii elektrycznej w porównaniu do klasy energetycznej A+!

Auto sensor

Automatyczny dobór wody do rodzaju i ilości pranej odzieży!

Funkcjonalność

Program super krótki 12 min

Odświeżenie lekko zabrudzonej odzieży w niezwykle krótkim czasie!

Płukanie Extra

Dokładne usunięcie detergentu dzięki dodatkowemu płukaniu.

Komfort

Obudowa Boomerang

Stabilna i cicha praca urządzenia – nawet podczas wirowania!

Program nocny

Niezwykle cichy – idealny do uruchomienia w godzinach nocnych!

Technologia

Aqua Ball

Nawet do 100% wykorzystania detergentu, który nie przedostaje się do węża lub pompy odpływowej.

Silnik Logic Drive

Cicha praca i przedłużona żywotność silnika pralki.

Aqua ball

Efektywne wykorzystanie detergentu!

Myślałeś kiedyś nad tym, czy detergent w Twojej pralce jest jak najefektywniej wykorzystywany przez urządzenie? Dzięki zastosowaniu w pralkach Amica zaworu kulkowego Aqua Ball, który zamyka odpływ w wannie zaraz po pobraniu wody do prania, nawet do 100% detergentu pozostaje w wannie, nie przedostając się do węża odpływowego i pompy odpływowej. Pamiętaj, że większa ilość wykorzystanego detergentu gwarantuje Ci zwiększoną skuteczność, a także efektywność cyklu prania. Teraz wystarczy cieszyć się idealnie czystą odzieżą!

Aqua stream

Najlepsza skuteczność prania i oszczędność energii!

Jeśli zależy Ci na jak najniższym zużyciu energii i najlepszej skuteczności prania, wypróbuj system Aqua Stream! Polega on na dodatkowym obiegu wody z detergentem, a także na dodatkowym zraszaniu pranej odzieży. Dzięki temu rozwiązaniu, możliwe jest dokładne rozprowadzenie detergentu, co przekłada się na skuteczne usuwanie nawet najtrudniejszych plam! Teraz wystarczy cieszyć się efektywnością prania i idealnie czystą odzieżą!

Pearl Drum

Maksymalna ochrona tkanin podczas prania i wirowania!

Martwisz się o swoje delikatne ubrania w trakcie ich prania? W pralkach Amica możesz zatroszczyć się o nie najlepiej jak to możliwe! Dzięki Pearl Drum - unikalnej strukturze bębna pralki, zapewniamy Ci maksymalną ochronę odzieży zarówno podczas prania, jak i wirowania. Nowa konstrukcja bębna, zastosowana w naszych pralkach, to gwarancja utrzymania wysokiej jakości tkanin Twoich ulubionych ubrań!

Poziom zabrudzenia

Dostosowanie procesu prania do poziomu zabrudzenia Twojej odzieży!

Obawiasz się, że pralka może nie poradzić sobie z plamami na Twoich ubraniach? Dzięki funkcji Poziomu zabrudzenia, możesz dostosować proces prania dokładnie do Twoich potrzeb! Proces może być szybki i oszczędny - w przypadku lekkich zabrudzeń, standardowy lub szczególnie intensywny, kiedy Twoja odzież posiada trudne do usunięcia plamy. Wybierz jeden z 3 poziomów zabrudzenia tkanin: lekko, średnio lub bardzo zabrudzone, a pralka samodzielnie dobierze najodpowiedniejsze parametry!

Program super krótkie 12 min

Odświeżenie odzieży w rekordowym tempie!

Korzystanie z najkrótszego programu prania dostępnego w wybranych pralkach Amica, który jednocześnie jest jednym z najkrótszych na rynku, to prawdziwa wygoda dla Ciebie! Urządzenie w maksymalnie skróconym czasie wypierze i odświeży lekko zabrudzoną odzież, a Ty możesz cieszyć się jej czystością i największym komfortem noszenia - podobnie jak po pełnowymiarowym cyklu prania!

Silnik Logic Drive

Trwały i niezawodny silnik pralki na lata!

Jeśli wyższa trwałość i niezawodność silnika pralki jest dla Ciebie ważna - jest to możliwe, dzięki szeregowi innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w obrębie Silnika Logic Drive! Gwarantuje on zdecydowanie cichszą pracę urządzenia, a także jego dużo większą trwałość i niezawodność na lata! Dzieje się tak między innymi dzięki wyeliminowaniu z konstrukcji szczotek, stanowiących jedną z najczęstszych przyczyn awarii oraz jednocześnie najszybciej zużywający się element mechaniczny silnika. Warto wspomnieć także, że Silnik Logic Drive zwiększa również energooszczędność Twojej pralki!

Zobacz filmy

Cicha praca i większa trwałość Twojego urządzenia- dzięki silnikowi Logic Drive!

Unikalna struktura bębna pralki- dla ochrony delikatnych tkanin!

Najwyższa klasa energetyczna- oszczędność i dbałość o środowisko.

 

Poznaj dodatkowe cechy pralki

01

Termo Glass

Dodatkowa, poliwęglanowa osłona sprawia, że okno pozostaje chłodne.

02

Pearl Drum

Unikalna struktura bębna pralki zapewnia maksymalną ochronę tkanin podczas prania i wirowania.

 
03

Wyświetlacz LCD

Nowoczesny panel sterowania pozwala na szybkie ustawienie parametrów i monitorowanie przebiegu prania.

04

Wymienne łożyska

Dzięki temu, że łożyska nie są zamontowane na stałe, w przypadku awarii można je bez problemu wymienić. Nawet samodzielnie!

 
Dzięki zaworowi Aqua Ball, który zamyka odpływ w wannie zaraz po pobraniu wody do prania, nawet do 100% detergentu pozostaje w wannie i nie przedostaje się do węża odpływowego oraz do pompy odpływowej!
Pralka w automatyczny sposób dobierze wodę do rodzaju i ilości pranej odzieży, dzięki zastosowaniu czujnika poziomu wody. Proces prania zyskuje pełną optymalizację, a Ty możesz cieszyć się jego efektywnością!
Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów prania przez najmłodszych, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Jak uruchomić blokadę? To proste – wystarczy, ze wciśniesz i przytrzymasz jednocześnie dwa przyciski pralki.
Dzięki zaawansowaniu technicznym pralek Amica i najwyższej klasie energetycznej A+++, zyskujesz oszczędność zużycia energii w stosunku do pralki w klasie A, która przekłada się nawet na 75 darmowych cykli prania rocznie* (* w programie "bawełna" z pełnym załadunkiem).
Funkcja łatwego prasowania powoduje, że po zakończeniu cyklu prania, pralka wykonuje dodatkowe, rewersyjne ruchy bębna, które ochronią Twoje ubrania przed zagnieceniami. Po zakończeniu cyklu prania wystarczy, ze starannie rozwiesisz odzież, a prasowanie może się okazać zbędne!
Z obudową Boomerang możesz zapomnieć o drganiach lub hałasie podczas pracy urządzenia. Nowy design ścian obudowy pralek doskonale tłumi drgania – w szczególności podczas wirowania, a Ty zyskujesz stabilną i cichą pracę swojej pralki.
Unikalna struktura bębna pralki – Pearl Drum zapewni Ci maksymalną ochronę tkanin podczas prania i wirowania. Dzięki zastosowaniu nowej konstrukcji bębna możesz dłużej cieszyć się swoimi ulubionymi ubraniami.
Posiadasz ubrania, które nie powinny być wirowane w pralce? Dzięki zastosowaniu płynnej regulacji obrotów wirowania urządzenie kończy cykl prania podczas ostatniego płukania z wodą w bębnie.
Pralki Amica zostały wyposażone w specjalny zespół zbieraków, zapewniających intensywne pranie deszczowe. Dzięki niemu woda oraz detergenty są miarowo rozprowadzane wewnątrz bębna, zapewniając Ci doskonałe efekty prania i płukania.
Program Sport został stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Jest on skrócony nawet do 40 minut, a pełny cykl zapewnia efektywne pranie w rekordowym tempie.
Program idealnie sprawdzający się przy praniu ubranek dziecięcych i odzieży osób o wrażliwej skórze. Woda do każdego cyklu płukania jest specjalnie podgrzewana do temperatury 30°C, a cały cykl powtarzany jest aż 4 krotnie!
Program nocny cechuje się bardzo cichą pracą i idealnie sprawdza się podczas prania w godzinach nocnych. Program nie stosuje tzw. między wirowania, a samo pranie przebiega jak w programie bawełna, natomiast przed rozpoczęciem wirowania końcowego zatrzymuje się (na maksymalnie 10 h), dając Ci możliwość ponownego uruchomienia go rano.
Dzięki szeregu innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w Silniku Logic Drive, zyskujesz nie tylko jego dłuższą żywotność, ale również cichą pracę urządzenia.
Dzięki specjalnemu programowi do tkanin syntetycznych z maksymalną temperaturą 60°C, możesz wyprać nawet dużą ilość lekko zabrudzonej odzieży syntetycznej.
Dzięki zaokrąglonym kształtom wnętrza, szuflada na detergenty jest łatwa w czyszczeniu i bardzo pojemna.
Specjalne wymagania dotyczące prania swetrów nie będą stanowiły dłużej Twojego problemu! Program wełna zapewnia delikatne ruchy bębna i automatycznie redukuje prędkość wirowania, zapobiegając jednocześnie niszczeniu wełnianej odzieży.
Dzięki systemowi dodatkowego obiegu wody z detergentem zyskujesz lepszą skuteczność prania, przy niższym zużyciu energii!
Wypierz bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane, dzięki zastosowaniu najbardziej popularnego programu do prania tkanin białych i kolorowych.
Dzięki unikalnemu programowi codziennemu, możesz w zaledwie 60 minut wyprać do czysta nawet mocno zabrudzoną odzież, w gwarantującej higienę temperaturze 60°.
Efektywne pranie to cecha, która charakteryzuje wszystkie pralki Amica. Dzięki wyspecjalizowanym programom dostosowanym do różnych typów tkanin, Twoje ubrania wyjęte z pralki zawsze będą czyste!
Nawet najbardziej wymagający użytkownicy docenią wyjątkowo szeroki zakres temperatur prania, oferowany w pralkach Amica.
Funkcja opóźnienia startu daje Ci możliwość zaprogramowania pralki tak, aby uruchomiła się w wybranym przez Ciebie momencie – nawet do 24 h później! Teraz bez problemu będziesz mógł wykorzystać najkorzystniejszą taryfę opłat za energię elektryczną.
Funkcja dodatkowego płukania odzieży daje Ci gwarancję dokładnego usunięcia detergentu. Jest ona szczególnie przydatna przy praniu bielizny, a także ubrań przeznaczonych dla osób o wrażliwej skórze. Funkcję możesz załączyć przy większości dostępnych programów prania.
Funkcja pozwala Ci na dostosowanie procesu prania zgodnie z Twoimi potrzebami. Może być ono szybkie i oszczędne, standardowe lub intensywne. Wystarczy, że wybierzesz jeden z 3 poziomów zabrudzenia prania: lekko, średnio lub bardzo zabrudzone.
Dzięki zastosowaniu dodatkowego programu przed praniem zasadniczym, usuniesz nawet trudne do usunięcia plamy z mocno zabrudzonej odzieży.
Odkryj wygodę korzystania z najkrótszego programu prania dostępnego w wybranych pralkach Amica, który jednocześnie jest jednym z najkrótszych na rynku. Pralka w krótkim czasie wypierze lekko zabrudzoną odzież, a Ty zyskujesz gwarancję jej odświeżenia i komfortu noszenia.
Pranie chemiczne nie musi być koniecznością! Twoje koszule będą idealnie czyste i łatwe w prasowaniu, dzięki specjalnemu programowi, który automatycznie dobierze odpowiednie parametry dostosowane do prania tkanin delikatnych.
Nie masz czasu na pranie ręczne? Pralka Amica zrobi to za Ciebie, dzięki zastosowaniu specjalnego programu do prania ręcznego, który jest zalecany zwłaszcza do tkanin lnianych i wiskozowych.
Obsługuj pralkę z łatwością, dzięki nowoczesnemu panelowi sterowania z wielofunkcyjnym wyświetlaczem LCD. W prosty i szybki sposób ustawisz parametry urządzenia i zmonitorujesz czas pracy pozostały do końca prania.
Dzięki intuicyjnemu sterowaniu od lewej do prawej i napisach na panelach sterowania w języku polskim, możesz zapomnieć o używaniu instrukcji obsługi podczas nastawiania każdego cyklu prania!
Zyskaj pełne bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu dodatkowej osłony okna, wykonanej z poliwęglanu, która gwarantuje, że będzie ono zawsze chłodne.
Dzięki temu, że łożyska w pralkach Amica nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, możesz wymienić je samodzielnie lub skorzystać z usług serwisanta.

Dlaczego pralki Amica są idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach pralek Amica.

Ekologiczne rozwiązania

Chcesz otrzymywać niższe rachunki za prąd? Wyższa klasa energetyczna A+, A++ i A+++, w którą zostały wyposażone pralki Amica to gwarancja zaoszczędzenia, więc jeśli zależy Ci na zminimalizowaniu kosztów energii elektrycznej przy zachowaniu najwyższej jakości prania i jednocześnie pragniesz zadbać o środowisko naturalne, to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Na przykład Aqua Stream - system dodatkowego obiegu wody z detergentem zapewniający lepszą skuteczność prania przy niższym zużyciu energii to jedna z wielu proekologicznych funkcji, w którą zostały wyposażone pralki Amica, specjalnie z myślą o Tobie!

Niezauważalna praca

Nie przepadasz za głośną pracą urządzenia, szczególnie podczas wirowania? Problem rozwiązany! Dzięki obudowie Boomerang możesz zapomnieć o drganiach lub hałasie podczas pracy urządzenia, raz na zawsze! Nowy design pralek Amika został wyposażony m.in. w ściany obudowy urządzenia doskonale tłumiących drgania, a stabilna i cicha praca Twojego sprzętu jest niezauważalna!

Innowacyjne technologie

Sądzisz, że szereg innowacyjnych rozwiązań w Twoich urządzeniach to coś, czemu nie umiemy sprostać? Mylisz się! Dzięki niezwykle wydajnemu Silnikowi Logic Drive lub zastosowaniu nowej, unikalnej konstrukcji bębna pralki – Pearl Drum, Amica zepwni Tobie maksymalną ochronę tkanin podczas prania i wirowania. Będziesz cieszyć się swoimi ulubionymi ubraniami na długi czas!

Wymienne części

Masz już dosyć brakujących części wymiennych w przypadku awarii Twojej pralki? Znaleźliśmy dla Ciebie rozwiązanie! Serwis pralek Amica został tak przemyślany, aby był możliwie jak najprostrzy! Specjalny system mocowania grzałki w pralkach Amica oznacza łatwy i szybki sposób dokonania jej wymiany w przypadku uszkodzenia. Podobnie w przypadku łożysk, które nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, ich ewentualna wymiana może odbyć się samodzielnie lub z pomocą serwisanta.

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Dane techniczne

pralka Amica AWG8143CDI

Typ załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55,7 x 59,7 x 84,5 cm
Kolor urządzenia  biały
Regulacja obrotów wirowania skokowa
Automatyka wagowa automatyczny
Sterowanie elektroniczny
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Opóźniony start płynne
Możliwość zmiany temperatury wyświetlacz elektroniczny
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) tak
Programy antyalergiczny, bawełna, codzienny, eco, jeans, koszule, nocny, pranie ręczne, ręczniki, sport, syntetyki, szybki 12 min, wełna
Dodatkowe opcje  Aqua Ball (Amica), Aqua Stream - dodatkowe zraszanie, automatyka wagowa, bęben Pearl drum, dodatkowe płukanie, kontrola piany, możliwość skrócenia czasu prania, możliwość wyboru stopnia zabrudzenia, Navigator System, obudowa Boomerang - bez drgań i hałasu, opisowy panel sterowania, pranie deszczowe, pranie w nocy, silnik Logic Drive
Efektywność energetyczna   
Wielkość załadunku 8 kg
Klasa efektywności energetycznej A+++
Roczne zużycie prądu 132 kWh = 72,60 zł rocznie
Roczne zużycie wody 9680 litrów
Klasa efektywności wirowania B
Maksymalne obroty wirowania 1400 obr/min
Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 53 dB / 74 dB
Wilgotność resztkowa 53 %
Zużycie prądu 0,75 kWh
Zużycie wody 48 litrów
Klasa skuteczności prania A
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska tak
Bezpieczeństwo  wbudowane zabezpieczenie przed zalaniem, blokada panelu sterowania, blokada przedwczesnego otwarcia drzwi, zimna szyba w drzwiach
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  56 x 60 x 85 cm
Waga z opakowaniem  65 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie standardowe  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja producenta  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Amica S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Amica
  • Cena: od 1 400 do 1 599
  • Typ załadunku: od przodu
Ocena klientów
5 na podstawie 17 ocen
5
(15)
4
(2)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • stabilność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Dobra Pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
15-05-2015,
jaceksz73
Potwierdzony zakup

Bardzo dobra pralka. Użytkowanie tej pralki to przyjemność. Silnik super cichy. Kultura pracy b. wysoka. Produkt z najwyższej półki. Wcześniej mieliśmy przez 12lat Elecroluxa. Ta Amica to zupełnie inny półka. Pojemność 8kg wystarczająca, duże drzwi do załadunku, ale przede wszystkim programy i silnik. Pierwsza klasa. Jedynie pokrętło programatora mogłoby być bardziej nowoczesne. Widziałem takie klikające. To w Amice jest zwykłe. Generalnie polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
super pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
19-07-2015,
majaja
Potwierdzony zakup

super pralka, jestem bardzo zadowolona

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam!
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
14-01-2016,
Vinci
Potwierdzony zakup

Nie ukrywam, że na wyborze pralki spędziłem kilka ładnych godzin, porównując i analizując wszelkie parametry . Ostatecznie wybrałem ten model. Ma duży otwór wsadowy, świetnie pierze, dużo mieści, jest cicha (wirowanie max 1400 obr więc słychać ją tyle ile musi). Jedynie mam dwa zastrzeżenia. Programator z sensorami ( a nie z przyciskami) wymaga nauczenia się wciskania ich (a raczej dotykania). Pare razy również doszło do "zawieszenia" się pralki. Czyli coś tam pracowała, ale stanęła na pewnym czasie i tak przez cały dzień. Dzwoniąc do działu serwisowego powiedzieli, że jak sie powtórzy to zadzwonić ponownie. Pralka chyba sie ogarnęła, bo już się nie zawiesza. Polecam mimo wsyztsko!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
16-09-2016,
71rogi
Potwierdzony zakup

Hej, oralke kupiłem opierając się na poprzednich opiniach i nie żałuje. Pralka jest ładna, pierze bardzo dobrze spełnia wszystkie moje kryteria. Mogę dodać jedną uwagę tylko na przyciski dotykowe. Nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań ale działa wszystko sprawnie i dobrze.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
POLECAM
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
18-02-2017,
Mariusz
Potwierdzony zakup

Warta polecenia , bardzo dobrze pierze oraz jest cicha jak na pierwsze 10msc użytkowania to żona jest zadowolona bardzo POLECAM!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
proste jak cep
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
07-03-2016,
Arecibos
Potwierdzony zakup

Naiwnie proste pranie - z dobrą dokładnością, czegóż chcieć więcej!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka super
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
03-10-2016,
galinka
Potwierdzony zakup

Pralka super ! Cichutko pracuje, cichutko wiruje, pranie przy 1400 obrotów prawie suche wyjmuje. Jedynie dość głośno pralka pobiera wodę, ale to nie przeszkadza. Polecam !

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
rewelacyjna
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
04-01-2017,
kasia
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą pralką. Jest bardzo prosta w obsłudze i pranie w niej jest naprawdę przyjemne tym bardziej, że wychodzi prawie suche. Na razie żadnych mankamentów.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadowolona :)
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
05-01-2017,
Kasia
Potwierdzony zakup

Dużo programów, cicha praca, duży bęben, ładna w wygladzie posiada wszystko co powinna.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Amica AWG8143CDI
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
19-01-2015,
Ajoka

Z zalet - dużo programów - łatwa obsługa - duzo opcji (wirowania, dodatkowego płukania, pranie nocne itd) - dobry stosunek cena/jakość - porzadna marka - ciche wirowanie

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Opinia została wydana na podstawie zakupionego towaru. Możemy zagwarantować, że autor zakupił opisywany sprzęt w sklepie OleOle! Wszystkie informacje zawarte w opinii są poparte prawdziwym doświadczeniem! Masz pytania? Możesz je zadać tutaj!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Amica AWG8143CDI, wpisz 1019257 w wyszukiwarce oleole.pl.