PROMOCJE

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

pralka Amica AWB510LP

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
pralka Amica AWB510LP
Amica AWB510LP
738,90 zł
Opis i dane

Pralka Amica ładowana od frontu z wymiennymi łożyskami
AWB510LP

Ekologia

Klasa energetyczna A+

Niższe rachunki za prąd oraz ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Auto sensor

Automatyczny dobór wody do rodzaju i ilości pranej odzieży!

Funkcjonalność

Intensywny

Usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia dzięki wydłużeniu zasadniczej fazy prania.

Wełna

Delikatne ruchy bębna i zredukowana prędkość wirowania dla ochrony odzieży wełnianej.

Komfort

System navigator

Intuicyjne sterowanie i napisy na panelach w języku polskim.

Wymienne łożyska

Możliwość samodzielnej wymiany łożysk.

Technologia

Aqua Ball

Nawet do 100% wykorzystania detergentu, który nie przedostaje się do węża lub pompy odpływowej.

Delikatny

Ochrona Twojej delikatnej odzieży!

Rezygnujesz z prania delikatnych ubrań w pralce, na rzecz prania ręcznego? Zapomnij o tym! W specjalnym programie opracowanym z myślą o tkaninach delikatnych, temperatura nie przekracza 30°C, a urządzenie nie odpompowuje wody po zakończonym cyklu. Dzięki temu delikatne ubrania pozostaną w wodzie, a ryzyko zagnieceń lub zniszczenia zostanie ograniczone do minimum.

Płynna regulacja obrotów wirowania

Dostosuj proces wirowania do swoich potrzeb!

Chciałbyś wyprać ubrania, które nie powinny być wirowane w pralce? W urządzeniach Amica możesz wyprać je, nie obawiając się o ich zniszczenie! Poprzez zastosowanie płynnej regulacji obrotów wirowania, pralka kończy cykl prania podczas ostatniego płukania, z pozostawioną w bębnie wodą. Możesz również całkowicie zrezygnować z procesu wirowania lub zwiększyć go czy zredukować - zgodnie z Twoimi potrzebami!

Pranie krótkie 30 min

Świeżość Twoich ubrań już w 30 minut!

Jeśli zależy Ci na możliwie największej oszczędności czasu i energii - jest to możliwe, dzięki zastosowanemu w pralkach Amica, nowemu programowi przeznaczonemu do odświeżania odzieży! Lekko zabrudzone ubrania odzyskują świeżość w zaledwie 30 minut, w temperaturze 30°C! Szybkie efekty, dla największego komfortu noszenia odzieży!

System Navigator

Intuicyjne sterowanie urządzeniem.

Jeśli ilość funkcji Twojego urządzenia jest dla Ciebie przytłaczająca - z pralką Amica pozbędziesz się tego problemu! Dla Twojego komfortu nasze urządzenia zostały wyposażone w specjalny System navigator, który opiera się na intuicyjnym sterowaniu od lewej do prawej. Oprócz tego, napisy na panelach sterowania są w języku polskim, dzięki czemu możesz zapomnieć o ciągłym powracaniu do instrukcji obsługi!

Zobacz filmy

Oszczędność energii i zwiększona efektywność suszenia z pralką Amica!

Mniejszy rozmiar- większe możliwości!

Nieskazitelna czystość dzięki całkowitemu wykorzystaniu środka piorącego!

 

Poznaj dodatkowe cechy pralki

01

Pranie wstępne

dzięki dodatkowemu programowi przed praniem zasadniczym, usuniesz nawet trudne plamy z mocno zabrudzonej odzieży!

02

Szerokie okno 44 cm

dzięki szerokiemu na 44 cm oknu pralki możesz z łatwością wkładać i wyciągać pranie nawet dużych rozmiarów!

 
03

Child Lock

uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów prania przez dzieci

04

Pojemność pralki

mimo zmniejszonej szerokości modelu Slim, zmieści on aż 5 kg odzieży!

 
Dzięki wyższej klasie energetycznej urządzenia nie tylko dbasz o środowisko naturalne, ale zyskujesz również gwarancję niższych rachunków za prąd, jednocześnie ciesząc się maksymalnymi efektami prania!
Pralka w automatyczny sposób dobierze wodę do rodzaju i ilości pranej odzieży, dzięki zastosowaniu czujnika poziomu wody. Proces prania zyskuje pełną optymalizację, a Ty możesz cieszyć się jego efektywnością!
Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów prania przez najmłodszych, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Jak uruchomić blokadę? To proste – wystarczy, ze wciśniesz i przytrzymasz jednocześnie dwa przyciski pralki.
Wydłużenie zasadniczej fazy prania w znaczący sposób zwiększa skuteczność całego procesu. Z pralką Amica usuniesz nawet najtrudniejsze zabrudzenia – także wymagające plamy z ubranek dziecięcych!
Zastosowana technologia ogranicza zużycie energii – ogrzane powietrze ulega schłodzeniu i skutecznie usuwa wilgoć, a sam proces suszenia jest dla Twoich tkanin bardzo delikatny.
Pralki Amica zostały wyposażone w specjalny zespół zbieraków, zapewniających intensywne pranie deszczowe. Dzięki niemu woda oraz detergenty są miarowo rozprowadzane wewnątrz bębna, zapewniając Ci doskonałe efekty prania i płukania.
Dzięki zastosowaniu dodatkowego programu przed praniem zasadniczym, usuniesz nawet trudne do usunięcia plamy z mocno zabrudzonej odzieży.
Dzięki specjalnemu programowi do tkanin syntetycznych z maksymalną temperaturą 60°C, możesz wyprać nawet dużą ilość lekko zabrudzonej odzieży syntetycznej.
Dzięki zaokrąglonym kształtom wnętrza, szuflada na detergenty jest łatwa w czyszczeniu i bardzo pojemna.
Teraz możesz dostosować szybkość odwirowania zgodnie z Twoimi preferencjami – zmniejszyć ją do 400obr./min – niezależnie od tego, co proponuje program lub całkowicie wyłączyć proces wirowania.
Dzięki zaworowi Aqua Ball, który zamyka odpływ w wannie zaraz po pobraniu wody do prania, nawet do 100% detergentu pozostaje w wannie i nie przedostaje się do węża odpływowego oraz do pompy odpływowej!
Wypierz bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane, dzięki zastosowaniu najbardziej popularnego programu do prania tkanin białych i kolorowych.
Zapomnij na dobre o praniu ręcznym! Dzięki specjalnemu programowi opracowanemu z myślą o tkaninach delikatnych, w którym temperatura nie przekracza 30°C, a pralka nie odpompowuje wody, Twoje delikatne ubrania pozostaną w wodzie i nie będą narażone na zagniecenia.
Efektywne pranie to cecha, która charakteryzuje wszystkie pralki Amica. Dzięki wyspecjalizowanym programom dostosowanym do różnych typów tkanin, Twoje ubrania wyjęte z pralki zawsze będą czyste!
Obudowa pralek poddawana jest procesowi kataforezy – to nowoczesny i przyjazny dla środowiska proces, który skutecznie chroni pralkę przed korozją i zniszczeniami. Dodatkowo blacha, z której wykonana jest obudowa przechodzi testy wytrzymałościowe w komorze solnej przez 1000 godzin!
Zyskaj prawdziwą oszczędność czasu i energii, dzięki nowemu programowi przeznaczonemu do odświeżenia odzieży. Twoje lekko zabrudzone ubrania odzyskają świeżość w temperaturze zaledwie 30°C już w 30 minut!
Dzięki możliwości zredukowania lub całkowitego wyłączenia wirowania, Twoje delikatne i łatwe do uszkodzenia tkaniny pozostaną bezpieczne!
Dzięki intuicyjnemu sterowaniu od lewej do prawej i napisach na panelach sterowania w języku polskim, możesz zapomnieć o używaniu instrukcji obsługi podczas nastawiania każdego cyklu prania!
Specjalne wymagania dotyczące prania swetrów nie będą stanowiły dłużej Twojego problemu! Program wełna zapewnia delikatne ruchy bębna i automatycznie redukuje prędkość wirowania, zapobiegając jednocześnie niszczeniu wełnianej odzieży.
Dzięki temu, że łożyska w pralkach Amica nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, możesz wymienić je samodzielnie lub skorzystać z usług serwisanta.

Dlaczego pralki Amica są idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach pralek Amica.

Ekologiczne rozwiązania

Chcesz otrzymywać niższe rachunki za prąd? Wyższa klasa energetyczna A+, A++ i A+++, w którą zostały wyposażone pralki Amica to gwarancja zaoszczędzenia, więc jeśli zależy Ci na zminimalizowaniu kosztów energii elektrycznej przy zachowaniu najwyższej jakości prania i jednocześnie pragniesz zadbać o środowisko naturalne, to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Na przykład Aqua Stream - system dodatkowego obiegu wody z detergentem zapewniający lepszą skuteczność prania przy niższym zużyciu energii to jedna z wielu proekologicznych funkcji, w którą zostały wyposażone pralki Amica, specjalnie z myślą o Tobie!

Komfort użytkowania

Cenisz sobie komfort użytkowania? Proszę bardzo! Amica dokłada wszelkich starań, aby jak największa ilość urządzeń była przede wszystkim projektowana z myślą o Twojej wygodzie. Właśnie dlatego większość pralek została wyposażona w duży i czytelny wyświetlacz oraz intuicyny System Navigator, który pozwoli Ci na szybki i przejrzysty wybór odpowiednich parametrów prania - tak jak tylko chcesz!

Unikalny design

Przywiązujesz wagę do jak najwyższej estetyki wykonania? Z myślą właśnie o Tobie, podobnie jak pozostale sprzęty, powstaly pralki Amica. Nowoczesny i harmonijny wygląd pralek oraz suszarek zapewni Tobie spójny i przemyślany design, a duże okno i czytelny wyświetlacz sprawiają, że korzystanie z nich będzie jeszcze wygodniejsze!

Wymienne części

Masz już dosyć brakujących części wymiennych w przypadku awarii Twojej pralki? Znaleźliśmy dla Ciebie rozwiązanie! Serwis pralek Amica został tak przemyślany, aby był możliwie jak najprostrzy! Specjalny system mocowania grzałki w pralkach Amica oznacza łatwy i szybki sposób dokonania jej wymiany w przypadku uszkodzenia. Podobnie w przypadku łożysk, które nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, ich ewentualna wymiana może odbyć się samodzielnie lub z pomocą serwisanta.

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Dane techniczne

pralka Amica AWB510LP

Typ załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 49,7 x 59,7 x 84,5 cm
Kolor urządzenia  biały
Sterowanie elektroniczny
Efektywność energetyczna   
Wielkość załadunku 5 kg
Klasa efektywności energetycznej A+
Roczne zużycie prądu 167 kWh = 101,87 zł rocznie
Roczne zużycie wody 9240 litrów
Klasa efektywności wirowania C
Maksymalne obroty wirowania 1000 obr/min
Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 58 dB / 77 dB
Zużycie prądu 0,85 kWh
Zużycie wody 44 litry
Klasa skuteczności prania A
Programy i funkcje   
Programy bawełna, delikatny, intensywny, pranie wstępne, super szybki, syntetyki, wełna
Możliwość zmiany temperatury z programem
Dodatkowe opcje  automatyka prania, kontrola piany, pranie deszczowe
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) nie
Bezpieczeństwo  blokada przedwczesnego otwarcia drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  74 x 68 x 95 cm
Wyposażenie   
Wyposażenie standardowe  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja producenta  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Amica Handel i Marketing Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Koszt gospodarowania odpadami
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: do 999 zł
  • Marka: Amica
  • Typ załadunku: od przodu

Ocena klientów

4,5 na podstawie 19 ocen
5
(14)
4
(2)
3
(0)
2
(0)
1
(3)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • pojemność
84% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
22-05-2013,
As
Potwierdzony zakup

Pralka sprawdza się bez zarzutu.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
DOBRA I TANIA
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
27-05-2013,
Mariusz
Potwierdzony zakup

Praleczka działa bez zarzutu.posiada tylko niezbędne programy piorące bez bzurnych bajerów.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Amica AWB520LP
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
19-10-2013,
kazzy
Potwierdzony zakup

W tym przedziale cenowym, bardzo dobry produkt

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
28-10-2013,
klientka
Potwierdzony zakup

Z pralki jestem bardzo zadowolona :) Prosta w obsłudze, tania - super!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka Amica AWB510LP
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
20-10-2013,
5996156/2013
Potwierdzony zakup

Zakupiona pralka jest łatwa w obsłudze,podczas prania jest cicha a cena jej też jest atrakcyjna. Polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Amica AWB510LP
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
04-11-2013,
majka44
Potwierdzony zakup

pralka pierze dobrze ,ale panowie do montażu (szok)

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
opinia
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
08-04-2014,
ja
Potwierdzony zakup

towar zgodny z opisem, wszystko działa jak należy - bardzo prosta, czytelna i dobrze pierze;-) ...no i jeszcze ta cena ;-)

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Amica AWB510LP
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
04-05-2014,
kolpolo
Potwierdzony zakup

Za te pieniądze jak najbardziej ok ok tylko programy mogły być trochę krótsze i trochę cichsza.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
w tej cenie polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
26-08-2013,
Jakub
Klient OleOle!

Jak na razie pralka sprawuje się poprawnie, nie ma co liczyć na cuda (w tej cenie;) relatywnie cicha, pojemna, pranie całkiem skuteczne, największym minusem/wadą o której nikt w opiniach nie wspominał to czas trwania programów.. wszystkie bardzo długie ok 2h... brak krótkich programów ok 40 min, nigdy o tym nie myślałem ale w praniu wyszło ;) polecam na to zwrócić uwagę przy wyborze..

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam ten produkt
14-01-2013,
gdańszczanin

Jestem bardzo zadowolony z tej pralki. Szukasz urządzenia prostego w obsłudze, bez zbędnych gadżetów za nieduże pieniądze, to polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Opinia została wydana na podstawie zakupionego towaru. Możemy zagwarantować, że autor zakupił opisywany sprzęt w sklepie OleOle! Wszystkie informacje zawarte w opinii są poparte prawdziwym doświadczeniem! Masz pytania? Możesz je zadać tutaj!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Amica AWB510LP, wpisz 118908 w wyszukiwarce oleole.pl.