PROMOCJE

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

pilarka stołowa Bosch PPS 7 S

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
pilarka stołowa Bosch PPS 7 S
Bosch PPS 7 S
0 zł
Opis i dane

Pilarka stołowa z przesuwem PPS 7 S stanowi połączenie stołowej piły tarczowej z ukośnicą. Funkcja 2 w 1 umożliwia majsterkowiczom wysoce precyzyjne cięcia wzdłuż, w poprzek oraz ukośne. Jako stołowa piła tarczowa jest idealna do cięcia płyt, a jako ukośnica z przesuwem doskonała do seryjnego cięcia paneli. Elastyczna i precyzyjna: uniwersalna prowadnica umożliwia dokładne cięcia pod kątem w zakresie od +90 do –90 stopni, można ją zamontować z każdej strony. Dzięki zintegrowanej funkcji lasera oraz wydajnemu silnikowi 1400 W Motor z systemem Constant Electronic można ciąć precyzyjnie i bez wysiłku. Duży i wytrzymały stół pilarski z aluminium umożliwia komfortową obróbkę szerokich materiałów.

Główne właściwości produktu

  • Funkcja 2 w 1 umożliwia wysoce precyzyjne cięcia wzdłuż, w poprzek oraz ukośne. Jako stołowa piła tarczowa doskonała do cięcia płyt, a jako ukośnica z funkcją przesuwu idealna do seryjnego cięcia paneli.
  • Elastyczna i precyzyjna: uniwersalna prowadnica umożliwia dokładne cięcia pod kątem w zakresie od +90 ° do –90 °, możliwość montażu z każdej strony
  • Dzięki zintegrowanemu laserowi pilarką PPS 7 S można ciąć precyzyjnie i bez wysiłku
Elektronarzędzia do użytku domowego
Elektronarzędzia do użytku domowego
Do domowych, sporadycznych remontów mieszkania zalecane są elektronarzędzia do użytku domowego. Idealny kompromis między jakością a ceną sprawia, że dlatego domowi majsterkowicze chętnie sięgają po ten segment elektronarzędzi.
Wybierz jakość firmy Bosch
Wieloletnie doświadczenie marki Bosch na rynku elektronarzędzi konsumenckich zapewnia wysoką jakość produktów. Linia Zielona kierowana do domowych majsterkowiczów spełnia wszystkie wymagania solidnego narzędzia do domowych remontów.
Wybierz jakość firmy Bosch
Duża moc pilarki
Duża moc pilarki
Mocna pilarka 1400 W zapewnia możliwość dłuższej pracy pod większym obciążeniem. Wyższa moc urządzenia to większa wytrzymałość, dzięki czemu nie musisz martwić się o przedwczesne zużycie sprzętu.
Pracuj na wysokich obrotach
Za sprawą wysokiej prędkości obrotowej 4800 obr/min możesz szybko i bez problemów korzystać z narzędzia niezależnie od rodzaju drewna.
Korzystaj z tarcz dedykowanych
Korzystaj z tarcz dedykowanych
Do pilarki idealnie nadają się tarcze o średnicy 190 mm. Szeroka oferta tarcz zagwarantuje odpowiedni wybór dla Twoich potrzeb.

Dane techniczne

pilarka stołowa Bosch PPS 7 S

Przeznaczenie do użytku domowego
Moc nominalna 1400 W
Średnica tarczy 190 mm
Średnica otworu tarczy  30 mm
Prędkość obrotowa bez obciążenia 4800 obr/min
Maks. głębokość cięcia (90°)  62 mm
Maks. głębokość cięcia (45°)  36 mm
Zasilanie sieciowe
Liczba akumulatorów  0
Parametry fizyczne   
Waga  23,2 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent / importer   
Nazwa producenta / importera  Robert Bosch Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Bosch
  • Rodzaj: pilarka stołowa
  • Prędkość obrotowa bez obciążenia: od 4200 do 5000 obr/min
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Bosch PPS 7 S, wpisz 1087114 w wyszukiwarce oleole.pl.