PROMOCJE

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

orbitrek NordicTrack Elite 11.0

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
orbitrek NordicTrack Elite 11.0
NordicTrack Elite 11.0
Opis i dane
Orbitrek programowany NordicTrack Elite 11.0 to profesjonalny sprzęt do domowego użytku. Orbitrek wyposażony jest komputer z 6" calowym ekranem LCD, który wyświetla najważniejsze parametry treningu.

Atuty sprzętu to m.in. koło zamachowe o wadze 14 kg, 22 poziomów oporu magnetycznego, regulowane płozy oraz wysokość nachylenia i szeroki zakres programów treningowych, które zapewniają zróżnicowanie treningu na każdym etapie. Orbitrek NordicTrack Elite 11.0 to bezpieczny i komfortowy sprzęt, z pomocą którego trening będzie efektywny a jego efekty szybko zauważalne.

6-CALOWY WYŚWIETLACZ MONOCHROMATYCZNY

Dzięki temu wyświetlaczowi możesz monitorować spalanie swoich kalorii i przebieg treningu. Szeroki kąt widzenia monitora pozwala swobodnie odczytywać prędkość, czas, dystans, puls i spalane kalorie. Unikalny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo oraz na bieżąco kontrolować postęp swojego treningu.

PASEK TELEMETRYCZNY

Zmaksymalizuj swoje rezultaty z monitorem pracy serca. Bezprzewodowy pasek telemetryczny przesyła odczyty na wyświetlacz urządzenia, abyś miał podgląd swojego treningu i abyś mógł na bieżąco kontrolować swój trening.

KOMPATYBILNY Z SYSTEMEM IFit

Rewolucyjny interaktywny system treningowy iFit pomaga Ci trenować mocniej z każdym kolejnym treningiem. Mierzy Twój postęp, pozwala odwzorować bieg za pomocą Google Maps oraz przeprowadzić trening na wyświetlaczu HD z gwiazdą Jillian Michaels. System wymaga modułu iFit wireless (do kupienia osobno).


KÓŁKA TRANSPORTOWE

Szybki system przemieszczania orbitreka z pokoju do pokoju za pomocą wbudowanych kółek.

POJEMNIK NA BIDON

Pojemnik na bidon pozwoli Ci nawodnić organizm podczas treningu. Uchwyt jest łatwo dostępny i nie koliduje z ruchami na orbitreku.

TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU!

Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze. Automatycznie dopasowuje się do prędkości i charakteru Twojego treningu. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemy chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń.

Długość kroku: 41,91 cm


Dane techniczne

orbitrek NordicTrack Elite 11.0

Klasa urządzenia HB - użytek domowy
Rodzaj oporu magnetyczny
Regulacja oporu tak
Stopnie regulacji oporu 26-stopniowa
Regulacja kąta nachylenia kierownicy/uchwytu tak
Maksymalna waga użytkownika 145 kg
Rolki transportowe tak
Funkcje komputera  26 programów treningowych, czas, dystans, kalorie, możliwość podłączenia odtwarzacza MP3, pas telemetryczny, prędkość, puls, pulsometr wbudowany w rączki, RPM, WATT, wbudowane głośniki, wentylator, wyświetlacz LCD
Ćwiczone mięśnie   
dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe, dwugłowe ramienia, trójgłowe ramienia, naramienne, klatki piersiowej, grzbietu
Parametry fizyczne   
Wymiary  149 x 61 x 158 cm
Waga  104 kg
Waga koła zamachowego 14 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  BACHA SPORT
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących NordicTrack Elite 11.0, wpisz 1072902 w wyszukiwarce oleole.pl.