PROMOCJE

Panasonic HC-X1000E-K (czarny)

kamera

Panasonic
nr kat.
1042048

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

812 812 812

pon.-pt. 9:00 - 21:00
sob.-niedz. 9:00 - 19:00

Rodzaj nośnika  karta pamięci
Jakość zapisu  4K (3840×2160), Full HD (1080p)
Wyposażona w DLNA  tak
Kod producenta  HC-X1000E
Zobacz pełny opis
8 399 zł
taniej o 600 zł
?
839,90 zł x 10 rat 0%

Zadzwoń i zamów

kamera Panasonic HC-X1000E-K (czarny)
Panasonic HC-X1000E-K (czarny)
Akcesoria
Opis i dane
 
Nagrywanie filmów wideo w rozdzielczości 4K w ruchu Urządzenie HC-X1000 to kamera na miarę współczesności — oferuje rozdzielczość 4K, obsługę różnorodnych formatów nagrywania, m.in. 4K, Cinema 4K i Full-HD, różnej liczby klatek na sekundę, w tym 60p, 50p i 24p oraz szereg profesjonalnych funkcji. Rozdzielczość 4K pozwala na rejestrację olśniewających i realistycznych obrazów, a kompaktowa konstrukcja dodaje urządzeniu wszechstronności i pozwala zabrać je wszędzie. Urządzenie świetnie nadaje się do kręcenia filmów dokumentalnych i uwieczniania ważnych wydarzeń. Gotowi na erę 4K? Ta kamera pozwoli Wam w nią wkroczyć!  
     

Nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K i szybkością klatek 60p/50p.
Prędkość klatek 60p/50p pozwala uzyskać niesamowitą jakość obrazu 4K. Zastosowanie liczby klatek na sekundę wynoszącej 60p/50p pozwala na podwojenie rejestrowanych informacji w porównaniu do szybkości klatek równej 30p/25p, co oznacza znacznie płynniejszy ruch.

 
     

Różnorodne formaty nagrywania oraz wartości przepływności rozszerzają gamę zastosowań kamery HC-X1000. Oprócz zapisu w formacie AVCHD, możliwe jest również tworzenie plików MOVMP4, co znacznie ułatwia i przyspiesza edycję. W przypadku nagrań w rozdzielczości Full-HD stosowana jest kompresja ALL-Intra pozwalająca na uzyskanie maksymalnej przepływności o wartości 200 Mb/s. Dzięki temu rejestrowany obraz ma znakomitą jakość.

 
     
Obiektyw Leica Dicomar
Ten niezwykły układ optyczny umożliwia nie tylko rejestrowanie ostrego obrazu, ale także reprodukcję subtelnych szczegółów i cieni, co stanowi swego rodzaju znak firmowy produktów firmy Leica.

Matryca BSI 1/2.3”
Zwiększenie prędkości odczytu danych przez matrycę pozwoliło na obsługę olbrzymiej ilości danych materiałów 4K o dużej szybkości 60/50 klatek na sekundę

Crystal Engine Pro 4K
Ten wysokowydajny mikroukład pozwala na szybkie i precyzyjne przetwarzanie olbrzymiej ilości danych materiałów 4K, a zarazem dba o redukcję zakłóceń.

 
 
Nagrywanie wideo 4K Kamera HC-X1000 potrafi rejestrować materiały w rozdzielczości stanowiącej czterokrotność tego, co oferuje technologia Full-HD, w standardowym formacie 4K (3840 x 2160) oraz kinowym formacie 4K (4096 x 2160). Dzięki temu nagrane obrazy— niezależnie od miejsca nagrania — wyglądają bardzo realistycznie i są bardzo szczegółowe.  
     
20-krotne powiększenie wraz z układem ruchomych 4 grup soczewek Kompaktowy rozmiar optyki i oszczędzający miejsce napęd soczewek pozwalają na zastosowanie 20-krotnego zoomu optycznego w malutkiej obudowie dzięki poruszaniu czterech niezależnych grup soczewek. Połączenie szczegółowego obrazu 4K i 20-krotnego zoomu optycznego przynosi znakomite rezultaty w zastosowaniach profesjonalnych, takich rejestrowanie scen sportu.  
     
Ostry obraz zawsze i wszędzie POWER O.I.S. dla 4K Czujniki żyroskopowe analizują drgania ręki do 4000 razy na sekundę, zapewniając kompensacyjną stabilizację obrazu przez obiektyw. Funkcja ta eliminuje powolne drgania ręki spowodowane przez oddychanie. Filmowane obiekty zachowują ostrość nawet podczas nagrywania z 20-krotnym zbliżeniem i w rozdzielczości 4K. HYBRID O.I.S. + wykorzystuje 5-płaszczyznową korekcję w celu wyeliminowania rozmyć zarówno w przypadku ujęć o szerokim kącie widzenia, jak i ujęć w zbliżeniu. Zapewnia to rejestrację wolnych od zakłóceń obrazów w praktycznie każdej sytuacji.  
     
Szybki i precyzyjny autofocus 
Komfortowe i wyższej jakości nagrywanie materiału 4K jest możliwe dzięki utrzymywaniu częstotliwości napędu systemu AF na poziomie 60 Hz/50 Hz, przez co jego szybkość i stabilność działania oraz możliwości śledzenia są lepsze

Wyświetlanie histogramu
            
Funkcja ta wyświetla wykres prezentujący na osi poziomej wartości  jasności, a na osi pionowej liczbę pikseli odpowiadających danemu poziomowi jasności. Dzięki korzystaniu z histogramu można dokonać bardziej precyzyjnej regulacji ekspozycji.      
 
     
Zaimplementowana funkcja ekranu testowego kolorów pozwala na kontrolę precyzji odwzorowania barw. Ekran można umieścić w nagraniu na potrzeby posiłkowania się nim podczas montażu.

Wzorek w postaci pasków pojawia się na zbyt jasnych obszarach obrazu w wizjerze i na wyświetlaczu LCD, sugerując w ten sposób wyregulowanie oświetlenia lub ekspozycji.

Obraz można wyregulować na wiele sposobów, np. kontrast, poziom chromatyczności, ekspozycja, ostrość itd. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie naturalnych barw i obrazu pełnego subtelnych szczegółów.
 
     
Filtry szare są stosowane w obiektywach do tłumienia niepotrzebnego światła. W celu dopasowania do warunków otoczenia można wybrać odpowiednie ustawienie filtra (1/4, 1/16, 1/64 lub WYŁ.). Funkcja ta przydaje się na przykład, gdy chcemy w pełnym słońcu zarejestrować materiał z zastosowaniem długiego czasu naświetlania. Dodatkowo podczas otwarcia przysłony można uzyskać materiał o wysokiej rozdzielczości przy małej głębi ostrości.     
     
Jedną kartę SD można użyć do nagrywania ciągłego, instalując ją w gnieździe 2, zaś drugą po zainstalowaniu w gnieździe 1 do rejestrowania pożądanych scen poprzez naciskanie i zwalnianie przycisku REC. Dzięki temu nie opuścisz żadnego interesującego momentu — nawet, gdy przycisk REC jest zwolniony.
Automatyczne przełączanie nagrywania* Gdy na pierwszej karcie zabraknie miejsca na dalsze nagrywanie,urządzenie samoczynnie i w sposób niewidoczny rozpocznie rejestrację materiału na drugiej.

Nagrywanie jednoczesne Dwa gniazda kart SD pozwalają na jednoczesną rejestrację wideo w tym samym czasie na dwóch kartach SD, przez co masz pewność, że nie stracisz zapisanych danych. Uwaga:* Podczas przełączania występuje około 1-sekundowy zanik dźwięku.
 
 
     
Pomimo kompaktowego rozmiaru, kamera HC-X1000 jest w stanie spełnić profesjonalne wymagania dzięki zastosowaniu na korpusie obiektywu pierścienia regulacji ostrości, pierścienia regulacji zbliżenia i pierścienia regulacji jasności. Pozwala to na szybką i intuicyjną obsługę. Podświetlany pierścień LED informuje inne osoby o trwającym nagrywaniu, co usprawnia cały proces rejestracji materiału. Istnieje możliwość wyłączenia podświetlenia pierścienia.     
     
Kamera HC-X1000 została wyposażona w stereofoniczne gniazda wejściowe audio XLR pozwalające na podłączenie zewnętrznego mikrofonu lub przewodu audio w celu rejestracji dźwięku. Gniazda zapewniają zasilanie fantomowe 48 V. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie profesjonalnych mikrofonów do rejestracji wysokiej jakości dźwięku.  
     
Istnieje możliwość zdalnego sterowania i monitorowania kamery HC-X1000 za pomocą zainstalowanej na smartfonie lub tablecie aplikacji Panasonic Image App. Dzięki technologii NFC do połączenia kamery HC-X1000 z urządzeniem smart wystarczy jedno dotknięcie.

Tryb nocny 0 luksów. Promienie podczerwone i podczerwone oświetlenie LED pozwala na filmowanie w całkowitej ciemności (0 luksów). Uzyskanie wyrazistego obrazu jest możliwe nawet w przypadku nocnej rejestracji aktywności zwierząt.
 
     
Funkcja najlepszej ostrości sygnalizuje wybranym kolorem uzyskanie odpowiedniej ostrości, umożliwiając łatwe ręczne sterowanie ostrością, zaś funkcja rozszerzenia ostrości pozwala na maksymalnie 10-krotne powiększenie obrazu za pomocą pokrętła wielofunkcyjnego. Korzystając z obu funkcji można bardzo szybko sprawdzić ostrość obrazu. Funkcja stref ostrości Dotykając dowolną część ekranu, można wybrać obszar pomiaru ostrości. Działanie systemu AE/AF będzie oparte na pomiarach w wybranym przez Ciebie obszarze.                                                               


Nagrywanie w najlepszej jakości ? Tak, teraz jest to możliwe!
Nagrywanie w najlepszej jakości ? Tak, teraz jest to możliwe!
Możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K o wyjątkowej ostrości, niezrównanym poziomie szczegółów i żywych kolorach pozwoli na urzeczwistnienie swoich wizji. Dzięki obrazu w rozdzielczości 4K wprowadza nową dynamikę w procesie nagrywania filmów.
Wyjątkowa jakość obrazu
Dzięki wyposażeniu kamery w możliwość nagrywania z rozdzielczością 18,91 Mpix można uzyskać obraz bardzo dobrej jakości. Szczegółowość i ostrość nagrywanych filmów zbliża się bardzo do profesjonalnych kamer, co znacznie zwiększa efektywność urządzenia.
Wyjątkowa jakość obrazu
Filmy w rozdzielczości FullHD
Filmy w rozdzielczości FullHD
Kamera umożliwia rejestrowanie filmów w rozdzielczości FullHD(1080) o wyjątkowej ostrości, niezrównanym poziomie szczegółów i żywych kolorach pozwoli na urzeczwistnienie swoich wizji.
Nie przegap żadnej chwili!
Zapis filmów na kartach pamięci, co pozwola Ci na dobranie pojemności w zależności od Twych potrzeb. Dodatkowym plusem jest fakt, iż karty nie posiadają żadnych ruchomych elementów, dzięki czemu nie są narażone na uszkodzenie.
Nie przegap żadnej chwili!
Łatwe kręcenie filmów
Łatwe kręcenie filmów
3,5 calowy wyświetlacz LCD, w który wyposażona jest kamera, doskonale ułatwia korzystanie z urządzenia. Można oglądać nagrywany obraz, odtwarzać zapamiętane filmy, a dzięki dużemu rozmiarowi ekranu o wiele łatwiej poruszać się po menu.
Współpraca z siecią Wi-Fi
Wbudowane Wi-Fi pozwala na bezpośrednie przekazywanie zdjęć i filmów do urządzeń mobilnych lub komputerów. Dzięki funkcji Wi-Fi w aparacie nie musimy szukać kabla w celu skopiowania plików na dysk komputera.
Współpraca z siecią Wi-Fi
 • -

 • -
  Amatorskie filmy nie rażą jakością wykonania dzięki optycznemu stabilizatorowi obrazu, w który wyposażone jest urządzenie. Pozwala on na minimalizację efektu drżenia ręki, dzięki czemu filmy są płynniejsze i bardziej ostre.
 • -
  Wbudowana lampa jest niezwykle przydatnym dodatkiem, dzięki któremu nagrywanie filmów staje się dużo łatwiejsze. Nie trzeba się już martwić o jakość filmy przy gorszym oświetleniu - kamera doskonale radzi sobie w takich warunkach.
 • -
  Sprzęt wyposażony jest w wyjście HDMI, które pozwala na podłączenie urządzenia do telewizora. Dzięki temu złączu obraz przesyłany jest bez strat, z najwyższą jakością sygnału.
 • -
  Dzięki menu w języku polskim obsługa kamery jest bardzo ułatwiona. Wszystkie opcje opisane są w prosty i klarowny sposób, dzięki czemu łatwo rozeznać się w możliwościach urządzenia i wybrać funkcję odpowiednią do danej sytuacji.

Dane techniczne

kamera Panasonic HC-X1000E-K (czarny)

Nośnik   
Typ nośnika  karta pamięci SDHC, karta pamięci SDXC
Obiektyw   
Optyczny zoom 20 x
Cyfrowy zoom 10 x
Stabilizacja obrazu optyczny
Nagrywanie filmów   
Rozdzielczość 18,91 Mpix
Rodzaj przetwornika BSI MOS
Jakość zapisu 4K (3840×2160), Full HD (1080p)
Dźwięk   Dolby Digital 5.1
Informacje dodatkowe   
Technologia 3D  nie
Możliwość zapisu na kartach pamięci SD, SDHC, SDXC
Rozmiar wyświetlacza LCD 3,5 "
Dotykowy wyświetlacz LCD  tak
Wizjer elektroniczny
Interfejs po polsku tak
Wyposażona w Wi-Fi tak
Wyposażona w DLNA  tak
NFC  tak
Wbudowana lampa tak
Funkcje dodatkowe  filtry szare, funkcja stref ostrości , ruchomy wizjer z muszlą oczną, tryb nocny , wyświetlanie histogramu
Wejścia / wyjścia   
Wyjście HDMI tak
Gniazdo USB 2.0 tak
Parametry fizyczne   
Barwa obudowy  czarny
Rozmiary  170 x 160 x 315 mm
Waga (bez baterii)  1550 g
Wyposażenie   
Wyposażenie  akumulator litowo-jonowy 5800 mAh, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel HDMI, kabel USB, oprogramowanie, osłona obiektywu, zasilacz sieciowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
   Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Panasonic Marketing Europe GmbH Oddzial w Polsce
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Nośnik   
Typ nośnika  karta pamięci SDHC, karta pamięci SDXC
Rozdzielczość   
Rozdzielczość 18,91 Mpix
Rodzaj przetwornika BSI MOS
Obiektyw   
Obiektyw Leica Dicomar
Optyczny zoom 20 x
Cyfrowy zoom 10 x
Stabilizacja obrazu optyczny
Ogniskowa 4.08 - 81.6 mm
Jasność f/1.8 - 3.6
Średnica filtra  49 mm
Manualne ustawianie ostrości tak
Nagrywanie filmów   
Jakość zapisu 4K (3840×2160), Full HD (1080p)
Rozdzielczość kręconego filmu  8,8 Mpix
Kompresja obrazu  AVCHD, H.264
Minimalne oświetlenie  4 luksy
Automatyczny balans bieli tak
Możliwość nagrywania w trybie 16:9 tak
Ilość trybów zapisu  11
Mikrofon kierunkowy   tak
Dźwięk   Dolby Digital 5.1
Łączność bezprzewodowa   
Wyposażona w Wi-Fi tak
Wyposażona w DLNA  tak
NFC  tak
Podgląd filmów   
Rozmiar wyświetlacza LCD 3,5 "
Rozdzielczość wyświetlacza LCD  1152 tys. pikseli
Dotykowy wyświetlacz LCD  tak
Wizjer elektroniczny
Menu   
Interfejs po polsku tak
Wbudowana lampa tak
Zapis zdjęć   
Możliwość zapisu na kartach pamięci SD, SDHC, SDXC
Maksymalny rozmiar zapamiętywanego zdjęcia 6016 x 3384 pikseli
Wejścia/wyjścia   
Wyjście HDMI tak
Gniazdo USB 2.0 tak
Wyjście AV tak
Parametry fizyczne   
Rozmiary  170 x 160 x 315 mm
Waga (bez baterii)  1550 g
Barwa obudowy  czarny
Wyposażenie   
  akumulator litowo-jonowy 5800 mAh
  instrukcja obsługi w języku polskim, kabel HDMI, kabel USB, zasilacz sieciowy, oprogramowanie, osłona obiektywu
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
   Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Panasonic Marketing Europe GmbH Oddzial w Polsce
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Panasonic
 • Cena: od 4 000
 • Jakość zapisu: 4K (3840×2160)
Do tego produktu nie ma jeszcze opinii
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania

nr kat. 489 Więcej
Ekstra Ochrona

Nie płać za naprawę lub wymianę sprzętu z własnej kieszeni. Z Ekstra Ochroną przez najbliższe 3 lub 5 lat będziesz mieć zapewniony spokój i wygodę, aby w pełni cieszyć się nowym sprzętem.

Ekstra Ochrona to umowa ubezpieczenia (polisa) zawierana między Tobą, a ubezpieczycielem. Polisa nie stanowi gwarancji jakości w rozumieniu art. 577-581 k.c., ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne. Zakres ochrony i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczycieli opisują Warunki Ubezpieczenia.

Zyskujesz
Ochrona rozszerzona
Ochrona podstawowa
Standardowa gwarancja
Od dnia zakupu przez 12 miesięcy
Szybka naprawa w razie przypadkowego uszkodzenia
Szybka naprawa w razie przepięcia prądu
Po 2 latach od zakupu
Szybki i profesjonalny serwis w razie awarii
Wymiana na nowy, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna (pokrywasz 10% wartości nowego sprzętu)
Brak limitu napraw i ukrytych kosztów
Wygoda - wystarczy telefon, aby zgłosić awarię
Oszczędność pieniędzy - niska cena w stosunku do kosztów napraw
24,50 zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
27,22 zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
27,22 zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
49 zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
Raty
Raty 10x0%
Małe Raty
10
839,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
3 miesiące
36 miesięcy
3
2 841,66 zł
4
2 141,74 zł
5
1 721,79 zł
6
1 441,83 zł
7
1 241,85 zł
8
1 091,87 zł
9
975,22 zł
10
881,89 zł
11
805,54 zł
12
741,91 zł
13
688,07 zł
14
641,92 zł
15
601,93 zł
16
566,93 zł
17
536,05 zł
18
508,61 zł
19
484,05 zł
20
461,94 zł
21
441,95 zł
22
423,77 zł
23
407,17 zł
24
391,95 zł
25
377,95 zł
26
365,03 zł
27
353,07 zł
28
341,96 zł
29
331,62 zł
30
321,96 zł
31
312,93 zł
32
304,46 zł
33
296,51 zł
34
289,02 zł
35
281,97 zł
36
275,30 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online na 1zł
 • Minimalna kwota kredytu 300zł
 • Do 10 000 zł kredytu
 • Podpisanie umowy w obecności kuriera
 • Potwierdzenie tożsamości dowodem osobistym
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Do 20 000 zł kredytu
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Panasonic HC-X1000E-K (czarny), wpisz 1042048 w wyszukiwarce oleole.pl.