PROMOCJE
WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM.
DOŚWIADCZ WIĘCEJ.
Szybsze inteligentniejsze. Oferujące zupełnie nowy design. A także obsługę standardów Dolby Vision™ i Dolby Atmos®.Odtwarzacz mediów strumieniowych z najbogatszą ofertą rozrywki w jakości 4K HDR. Oraz wbudowany Asystent Google.
Światowej klasy wydajność strumieniowania
multimediów
Szybkie. Naprawdę szybkie.
Dzięki najnowszemu zaawansowanemu procesorowi NVIDIA Tegra X1+, urządzenie SHIELD jest nawet o 25% szybsze, niż modele z poprzedniej generacji.
Dolby Vision·Atmos
ołączenie obrazu Dolby Vision HDR i dźwięku Dolby Atmos przekształca Twój telewizor w potężne centrum rozrywki.
Skalowanie oparte na SI
Skaluj wideo HD do jakości 4K z pomocą SI. Wyraźniejszy i ostrzejszy obraz podczas odtwarzania materiałów wideo, dzięki skalowaniu do jakości 4K w czasie rzeczywistym.
4K HDR
Najlepsza rozrywka w jakości 4K HDR. Wszystkie Twoje ulubione programy w najwyższej jakości. Kropka.

Zupełnie nowy design
Aktywacja ruchem i podświetlane przyciski — w tym przycisk konfigurowalny przez użytkownika. Sterowanie głosowe. Sterowanie Bluetooth. Nadajnik IR do sterowania telewizorem. A nawet wbudowany lokalizator zagubionego pilota. Takiego pilota SHIELD jeszcze nie było!
NOWY pilot SHIELD
Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą multimediów, gamingu, czy też okazjonalnego strumieniowania, zupełnie nowa rodzina urządzeń SHIELD TV zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz. Nowe urządzenie SHIELD TV jest kompaktowe, ciche i zaprojektowane tak, aby zniknąć za Twoim centrum rozrywki — razem z kablami. Nowe urządzenie SHIELD Pro zapewnia wyższy poziom wydajności. Urządzenie to zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

Absolutnie najlepsze wrażenia w kinowej jakości
Ożyw swoje kino domowe dzięki obsłudze standardów Dolby Vision HDR i Dolby Atmos, zapewniających ultrażywy obraz i przełomową jakość dźwięku. Dzięki mocy obliczeniowej procesora NVIDIA Tegra® X1+ oraz sztucznej inteligencji kolejnej generacji, możesz teraz skalować w czasie rzeczywistym materiały wideo HD do jakości 4K i cieszyć się wyraźniejszym obrazem.
Wymagane członkostwo w serwisie Netflix. Obowiązują ograniczenia Netflix w zakresie standardu HDR. Odwiedź stronę http://gonflx.me/HDR
Dolby Vision · Atmos
Zaawansowany obraz i dźwięk w standardzie Dolby Vision i Dolby Atmos to połączenie dwóch technologii, wykorzystywane przez reżyserów, dźwiękowców i grafików w celu zapewniania spektakularnych wrażeń. Oglądaj setki tytułów w standardzie Dolby Vision i Dolby Atmos dostępnych w takich aplikacjach, jak Netflix, Prime Video oraz Vudu i ciesz się bardziej realistycznymi wrażeniami!

Skalowanie oparte na SI
Dzięki mocy obliczeniowej najnowszego procesora NVIDIA Tegra X1+ oraz sztucznej inteligencji, możesz teraz skalować materiały wideo HD do jakości 4K. Wyraźniejszy i ostrzejszy obraz podczas odtwarzania materiałów wideo, dzięki skalowaniu do jakości 4K w czasie rzeczywistym.

Twoja ulubiona rozrywka. Telewizja, filmy, gry
i wiele więcej.
Urządzenia SHIELD zapewniają najbogatszą ofertę rozrywki w jakości 4K HDR. Kropka. Zapomnij o kablach i oglądaj sport na żywo, korzystaj z rejestratora DVR oraz aplikacji Chromecast, a nawet wyświetlaj swoje zdjęcia z Google Photos.

Wbudowany Asystent Google
Wyszukuj filmy i programy telewizyjne, steruj odtwarzaniem multimediów, zmieniaj temperaturę, przyciemniaj światła i wiele więcej. Zadawaj pytania i wyświetlaj odpowiedzi na swoim telewizorze, korzystaj z dostępu do Zdjęć Google, swojego kalendarza, informacji sportowych i wielu innych. Możesz nawet zautomatyzować swoje inteligentne urządzenia i zarządzać nimi. Asystent Google jest zawsze włączony i zawsze gotowy do pomocy, dzięki czemu możesz się w pełni zrelaksować.
smart home
Gotowe na każdą grę. Stworzone z myślą o przyszłości.
Urządzenie SHIELD pozwoli Ci przenieść swoje gry na duży ekran. Od tytułów familijnych, po wciągające gry wieloosobowe — wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w aplikacji Google Play Games i usłudze strumieniowania gier w chmurze GeForce NOW™ firmy NVIDIA. Podłącz kontroler do gier i ciesz się tytułami klasy AAA, takimi jak Fortnite.

Przełom w dziedzinie gamingu w chmurze. Błyskawicznie przekształć swoje urządzenie SHIELD TV w oparty na układzie GeForce gamingowy zestaw PC. Dzięki setkom obsługiwanych tytułów oraz funkcjom, takim jak zapisywanie stanu gry w chmurze i możliwość prowadzenia rozgrywki na laptopach i komputerach typu desktop, możesz kontynuować swoją grę w dowolnym momencie. Przyszłość należy do Ciebie.
Usługa GeForce NOW jest obecnie w fazie beta. Aby uzyskać dostęp do wersji beta, nowi użytkownicy urządzeń SHIELD TV muszą zarejestrować się pod adresem https://www.nvidia.com/en-us/geforce-now/waitlist/. Większość użytkowników urządzeń SHIELD TV powinna otrzymać dostęp w ciągu 1-2 tygodni, jednak w regionach z większą liczbą chętnych, okres oczekiwania może się nieco wydłużyć.
SKLEP
SHIELD TV
Olśniewający obraz w standardzie Dolby Vision HDR oraz porywający dźwięk przestrzenny Dolby Atmos. Oparte na najnowszym procesorze NVIDIA Tegra X1+, urządzenie SHIELD TV jest o 25% szybsze w porównaniu do rozwiązań z poprzedniej generacji. Dla użytkowników wymagających najwyższej wydajności.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
SHIELD TV Pro
Przejdź na wyższy poziom z urządzeniem SHIELD TV Pro, oferującym więcej przestrzeni dyskowej, dwa porty USB 3.0 do rozszerzania konfiguracji, a także dostęp do oprogramowania PLEX Media Server. Ciesz się kinowej jakości wrażeniami z olśniewającym obrazem w standardzie Dolby Vision HDR oraz porywającym dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos. Urządzenie oferuje szereg funkcji, dzięki którym nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą zadowoleni.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ