PROMOCJE

Gwarantujemy dostawę przed Świętami!

Kupując u nas masz gwarancję, że zamówione przez Ciebie produkty dostarczymy przed Świętami.
Termin realizacji zamówienia zależy od formy płatności i miejsca dostawy.


Pamiętaj, że płatność PRZY ODBIORZE (gotówka) umożliwi Ci najszybszą dostawę.
Nie pobieramy żadnych opłat za płatność przy odbiorze!

1.  Wybierz produkty, które są oznaczone zielonym prezentem.

paczka swiateczna

Z reguły są to produkty o statusie dostępności "W magazynie – szybko wysyłamy".
W trakcie składania zamówienia zwróć uwagę, czy w koszyku prezent cały czas pozostaje zielony. Możliwość realizacji zamówienia przed Świętami zależy bowiem od wybranego przez Ciebie rodzaju i adresu dostawy oraz formy płatności.


2.  Zamówiony sprzęt otrzymasz najszybciej, jeżeli skorzystasz z formy płatności PRZY ODBIORZE (dostawa do domu).

3.  Dla towaru „małego” sugerujemy skorzystanie z formy dostawy do Punktu Odbioru Osobistego. Punkty te będą otwarte 22, 23 i 24 Grudnia.
Sprawdź szczegółowe godziny otwarcia >>

4.  Nie odkładaj zakupów na ostatni moment.

5.  Starannie sprawdź wprowadzone podczas składania zamówienia dane adresowe oraz kontaktowe(numer telefonu, adres e-mail).
Wszelkie błędy mogą spowodować opóźnienie realizacji zamówienia.

6.  Kupując małe produkty, możesz podać jako adres dostawy miejsce swojej pracy.Kiedy złożyć zamówienie, aby otrzymać sprzęt przed Świętami?

prezent zielonyGwarancja dostawy przed Świętami prezent czerwonyDostarczymy po Świętach
  Dostawa do domu Punkt Odbioru Osobistego
data zamówienia produkt mały produkt duży produkt mały produkt duży
18.12.2013 cały dzień prezent zielony prezent zielony prezent zielony prezent zielony
19.12.2013 cały dzień prezent zielony prezent zielony prezent zielony prezent zielony
20.12.2013 (piątek) cały dzień prezent zielony prezent zielony prezent zielony prezent zielony
21.12.2013 (sobota) cały dzień prezent zielony prezent zielony prezent zielony prezent zielony
22.12.2012 (niedziela) cały dzień
prezent zielony
prezent zielony prezent zielony prezent zielony
23.12.2012 (poniedziałek) do godziny 15:00
prezent zielony
prezent zielony prezent zielony prezent zielony
23.12.2012 (poniedziałek) po godzinie 15:00
prezent czerwony
prezent czerwony prezent czerwony prezent czerwony
24.12.2012 (wtorek) cały dzień
prezent czerwony
prezent czerwony prezent czerwony prezent czerwonyJeżeli złożysz zamówienie oznaczone "Gwarancja dostawy przed Świętami", a my nie wywiążemy się z tego zobowiązania - otrzymasz rabat w wysokości 50zł


Regulamin akcji promocyjnej "Gwarancja dostawy przed Świętami":

 1. O ile z niniejszego regulaminu Promocji nie wynika inaczej, słowa użyte w niniejszym regulaminie Promocji pisane wielką literą mają znaczenie jak w Regulaminie sprzedaży przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość oraz świadczenia usług drogą elektroniczną w Sklepie Internetowym.
 2. Promocja trwa od godz. 00.00 dn. 13.12.2013 r. do godz. 15.00 dn. 23.12.2013 r. – decyduje data i godzina wysłania Zamówienia na serwer Sklepu Internetowego.
 3. Uczestnikiem Promocji jest Klient.
 4. Promocja dotyczy wyłącznie:
  • a) Zamówień składanych w Sklepie Internetowym, i/lub
  • b) Rezerwacji, i/ lub Zamówień składanych w COK z dyspozycją dostawa na adres Klienta lub do wskazanego Paczkomatu Inpost, lub do Punktu Odbioru Osobistego, oznaczonych banerem informacyjnym "Gwarancja dostawy przed Świętami".
 5. Promocja polega na tym, że Klient w okresie i zgodnie z warunkami Promocji otrzyma kupon rabatowy o wartości 50 zł, ważny (do wykorzystania) do 31 marca 2014 r. na realizację Zamówień i/lub złożenie Rezerwacji w Sklepie Internetowym, jeśli Zamówiony i/lub Zarezerwowany w okresie Promocji Towar oznaczony banerem informacyjnym "Gwarancja dostawy przed Świętami" nie zostanie: i) dostarczony pod adres Klienta, i/lub ii) dostarczony do wskazanego Paczkomatu Inpost, i/lub iii) dostarczony do wskazanego Punktu Odbioru Osobistego, do 24.12.2013 r. do godz. 18.00.
 6. W celu uzyskania kuponu rabatowego Klient powiadomi Organizatora Promocji korespondencją elektroniczną wysłaną na adres: sklep@oleole.pl nie później niż do 15 stycznia 2014 r. o niedostarczeniu Towaru pod adres Klienta, lub ii) niedostarczeniu Towaru do wskazanego Paczkomatu Inpost, lub iii) nie dostarczeniu Towaru do wybranego przez Klienta Punktu Odbioru Osobistego.
 7. Klient w ciągu 5 dni roboczych od wysłania do Organizatora Promocji korespondencji, o której mowa w pkt. 7 powyżej otrzyma korespondencję elektroniczną wysłaną na zwrotny adres korespondencji, o której mowa w pkt. 7 powyżej potwierdzającą przyznanie kuponu rabatowego.
 8. Promocja nie obejmuje przypadków opóźnienia dostawy/przygotowania Towaru (w zależności od przypadków wskazanych w pkt. 6 powyżej) powstałych z winy Klienta, np. na skutek: wskazania danych adresowych uniemożliwiających dostawę Towaru, nieobecności pod adresem wskazanym do dostawy (nie dotyczy dostawy do Paczkomatu Inpost i Punktów Odbioru Osobistego), niezrealizowania przez Klienta Zamówienia/Rezerwacji w okresie Promocji.
 9. Wszelkie reklamacje, zastrzeżenia lub uwagi dotyczące Promocji mogą być składane w formie pisemnej i przesłane pocztą w terminie 14 (czternaście) dni od zakończenia Promocji na adres: Euro-net Sp. z o.o. ul. Muszkieterów, 15 02-273 Warszawa, z dopiskiem „OleOle! Gwarancja dostawy przed Świętami”
 10. Regulamin Promocji dostępny jest na stronie: http://www.oleole.pl/cms/statusy_swiateczne.bhtml
 11. W sprawach nieuregulowanych regulaminem Promocji stosuje się regulamin sprzedaży przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość oraz świadczenia usług drogą elektroniczną w Sklepie Internetowym dostępny pod adresem: http://www.oleole.pl/cms/regulamin.bhtml