PROMOCJE
Samsung Samsung AddWash

Dodawaj ubrania
w trakcie prania

Prezent 200zł od Zalando

PREZENT
200 zł

PROMOCJA ADDWASH

 • Kup pralkę Samsung AddWash
  w terminie 4.05-30.06.2016 r.*
 • Zarejestruj zakup, wypełniając formularz
  na stronie www.addwash.samsung.pl
 • Odbierz 200zł do wydania na Zalando.pl**

* Lub do wyczerpania puli nagród
** Liczba nagród przeznaczona do promocji: 1000 sztuk
Regulamin

Przełomowe drzwi AddWash

Nawet po rozpoczęciu cyklu prania, przez dodatkowe drzwi możesz dodać zapomniane ubrania, a także rzeczy, które chcesz tylko wypłukać lub odwirować.

 1. 1

  Krok 1.

  Zapauzuj
 2. 2

  Krok 2.

  Otwórz drzwi AddWash
 3. 3

  Krok 3.

  Dodaj rzeczy
 4. 4

  Krok 4.

  Włącz ponownie

Przełomowe drzwi AddWash

Zobacz, jak łatwo z nich korzystać:

Nie czekaj do następnego prania

Nie czekaj do
następnego prania

Dzięki innowacyjnym drzwiom AddWash możesz zawsze dodawać ubrania na każdym etapie cyklu prania.

Płucz i odwirowuj

Płucz i odwirowuj

Delikatne rzeczy trzeba prać ręcznie, ale dzięki AddWash nie trzeba ich już ręcznie wyżymać. Po prostu dodaj je do innego prania w trakcie płukania lub na samo wirowanie.

Dodaj płyn

Dodaj płyn

Oprócz ubrań przez dodatkowe drzwi AddWash możesz także dodać płyn zmiękczający, aby nadać swojemu praniu delikatny zapach.

ZOBACZ FILM

AddWash i jeszcze więcej

Dodatkowe drzwi to nie jedyne rewolucyjne rozwiązanie – sprawdź, na co jeszcze stać pralki Samsung AddWash!

Eco Bubble™

Skuteczne pranie w niskiej temperaturze

Zobacz wideo
Funkcja: Eco Bubble

Superszybkie pranie

Dokładne pranie w niecałą godzinę

Zobacz wideo
Funkcja: Superszybkość

Smart Control

Kontrola pralki za pomocą smartfona

Zobacz wideo
Funkcja: Smart Control

Aktywna piana

Usuwanie uporczywych plam

Zobacz wideo
Funkcja: Aktywna piana

Duża pojemność

Większe pranie, większe oszczędności

Zobacz wideo
Funkcja: Duża pojemność

Digital Inverter

10-letnia gwarancja niezawodności

Zobacz wideo
Funkcja: Digital Inverter

Wielki Test AddWash

Do Wielkiego Testu AddWash wpłynęły setki zgłoszeń. Wyłoniono 10 testerów, którzy w filmach, zdjęciach i tekstach dokumentowali wrażenia z prania w rewolucyjnej pralce. Trójka autorów najciekawszych relacji została ambasadorami pralki Samsung AddWash. Oto oni:

Agnieszka i Igorek

Agnieszka i Igorek

Kim są? W pracy analizuje przewagi konkurencyjne, a w domu zgłębia świat energicznego ośmiolatka - wielbiciela pralek.

ZOBACZ WIDEO

Recenzja

Idea drzwi AddWash od razu mnie zainteresowała. Robię pranie kilka razy w tygodniu i zdarzają się sytuacje, że po włączeniu pralki odnajduję w którymś z pokoi zapomnianą (lub sprytnie ukrytą przez synka) rzecz, którą można byłoby dorzucić. Z moją obecną pralką z tradycyjnymi drzwiczkami jest to niemożliwe. Czytaj więcej...

Paweł M.

Paweł M.

Kim jest? Programistą spełniającym się jako konferansjer i prezenter. W okresie świątecznym znany szerzej jako Święty Mikołaj. Wielki fan speewaów.

ZOBACZ WIDEO

Recenzja

Pralka Samsung AddWash to dla nas trochę takie zderzenie z rzeczywistością w porównaniu do naszej starej pralki, więc... nasza opinia może być trochę subiektywna. Drzwiczki rewelacja. Czytaj więcej...

Marta

Marta

Kim jest? Lekarką o specjalności pediatra, a także młodą i zarazem przyszłą mamą, więc zarówno w pracy, jak i w domu zajmuje się dziećmi.

ZOBACZ WIDEO

Recenzja

Pralka AddWash firmy Samsung na dobre zagościła już w naszym mieszkanku i dała się poznać od dobrej strony. Mamy już za sobą kilka cykli prania, więc mogę podzielić się pierwszymi wrażeniami. Czytaj więcej...

Wrażenia i opinie testerów

Testerzy nadesłali wiele ciekawych materiałów.
Zobacz, jak świetnie się bawili, testując rewolucyjną pralkę Samsung AddWash!

TESTOWANIE

TESTOWANIE

INSTALACJA

 

Agnieszka i Igorek

WIDEO

Idea drzwi AddWash od razu mnie zainteresowała. Robię pranie kilka razy w tygodniu i zdarzają się sytuacje, że po włączeniu pralki odnajduję w którymś z pokoi zapomnianą (lub sprytnie ukrytą przez synka) rzecz, którą można byłoby dorzucić. Z moją obecną pralką z tradycyjnymi drzwiczkami jest to niemożliwe.

Drzwi AddWash były więc pierwszym elementem, który chciałam sprawdzić podczas testu. To co mnie zaskoczyło, i to pozytywnie, to ich rozmiar. Zakładałam, że da się przez nie włożyć jedynie drobne sztuki odzieży, takie jak bielizna czy niewielkie rzeczy dziecka, jednak otwór ma spore rozmiary i mieszczą się w nim także ubrania dla dorosłych takie jak T-shirt czy spodnie od dresu, a nawet średniej wielkości ręcznik czy ściereczki kuchenne. To duży plus. Teraz kiedy mąż po włączeniu pralki zakrzyknie (bo akurat będzie miał przerwę w ratowaniu świata w swojej ulubionej grze): „Zapomniałem Ci powiedzieć, że potrzebuję jeszcze uprać koszulę w kratkę!” - będę mogła spokojnie odpowiedzieć: „Kochanie, nie me problemu;-)” zamiast: „Zapraszam do łazienki – upierzesz sobie ręcznie”. Albo kiedy syn wpadnie z podwórka umorusany od stóp do głów, w chwili gdy zdążyłam wcisnąć przycisk Start... nic straconego - włączę Pauzę i dorzucę jego ubłocone ciuszki, zamiast czekać na kolejne pranie.

Ale to nie koniec zalet. Dzięki aplikacji Smart Control mój telefon informuje mnie o rozpoczęciu płukania i wirowania. Więc jeśli mąż, pochłonięty ratowaniem Ziemi, zbyt późno zorientuje się, że koszula w kratę musi być koniecznie wyprana i nie uda jej się dołożyć do trwającego cyklu, albo umorusany syn przyjdzie spóźniony z podwórka, to przynajmniej płukać nie będę musiała samodzielnie;-) Drzwi AddWash dają bowiem możliwość dołożenia upranej ręcznie rzeczy do płukania i wirowania. Właśnie wczoraj zdarzyła mi się sytuacja, że uprałam ręcznie nową ciemną bluzeczkę, aby sprawdzić czy nie farbuje. Dołożyłam ją potem do płukania i wirowania – oszczędziło mi to trochę pracy i nie zachlapałam połowy domu wodą biegnąc na balkon, aby bluzeczkę wywiesić.

Podobnie można dorzucić przez drzwiczki AddWash rzeczy jedynie do wirowania (jeśli bardzo lubi się płukać ręcznie) lub dolać płyn zmiękczający do ostatniego płukania, jeśli z jakiegoś powodu nie dolało się go do dozownika.

Jedne małe drzwiczki a tyle możliwości!

Paweł M.

WIDEO

Pralka Samsung AddWash to dla nas trochę takie zderzenie z rzeczywistością w porównaniu do naszej starej pralki, więc... nasza opinia może być trochę subiektywna.Drzwiczki rewelacja.

Ktoś mógłby pomyśleć, że to tylko taki "bajer". Natomiast sami z doświadczenia wiemy, że wielokrotnie w przeszłości, wstawiając pranie zastanawialiśmy się czy aby na pewno wszystko jest już w pralce. I faktycznie testując Samsung AddWash, sami łapaliśmy się na tym, że przed wciśnięciem przycisku "Start" zastanawialiśmy się czy wszystko włożyliśmy do środka. Oczywiście, za moment przyszło oświecenie, że przecież... już się nad tym nie musimy zastanawiać! :) I muszę przyznać, że "wyszło w praniu", ta funkcjonalność się przydała. Zupełnie nieświadomie kilka razy zdarzyło nam się o czymś zapomnieć.

A jeśli chodzi o hasło "wyszło w praniu", to zdecydowaliśmy, że je nieco przekształcimy i nadamy mu tytuł naszego flagowego hasła testów. Tak wpadliśmy na hasło: "WESZŁO W PRANIU", które świetnie komponuje się z zastosowaniem drzwiczek AddWash.

Bęben potężny, mega pojemny. Wydawało nam się, że pralka skoro ma taką pojemność gabarytowo będzie ogromna. Okazało się, że wcale tak nie jest i urządzenie nie zajmuje dużej powierzchni.

Pierwsze wrażenia po testowaniu:
Fenomenalne programy 15 i 30 minut. Bardzo nam ich wcześniej brakowało. Można szybko i ekonomicznie odświeżyć lekko zabrudzoną odzież.

Ciekawe są programy ECO, dzięki którym możemy prać w zimnej wodzie oszczędzając energię. Co ważne pranie jest bardzo dobrze wyprane zarówno w wodzie ciepłej, jak i zimnej. Super prosta obsługa, jedno główne pokrętło, a intuicyjne obrazki sprawiają, że obsługa jest banalnie prosta nawet bez instrukcji obsługi można sobie z nią poradzić.

Pralka jest zaskakująco cicha. Tak cicha, że wirowanie słychać tak, jakby to było słychać pralkę u sąsiadów za ścianą.

Marta

WIDEO

Pralka AddWash firmy Samsung na dobre zagościła już w naszym mieszkanku i dała się poznać od dobrej strony. Mamy już za sobą kilka cykli prania, więc mogę podzielić się pierwszymi wrażeniami.

Po włączeniu pralki do prądu wita nas ona przyjemnym dźwiękiem, rozpalają się na niebiesko cyferki i ikonki wyświetlacza GLED oraz obrotowego przełącznika cykli. Wyświetlacz jest bardzo czytelny, a przyciski temperatury, płukania czy wirowania umieszczone tuż poniżej są bardzo czułe - wystarczy je tylko musnąć opuszkami palców by zadziałały. Przełącznik cykli pozwala w prosty sposób wybrać jeden z 14 programów w bardzo sprawny sposób, przy tym informuje o tej czynności dźwiękowo i podświetla wybraną opcję. Dla przykładu po wybraniu programu syntetyki na wyświetlaczu pojawiła się informacja, iż pranie będzie trwało około 2,5 godziny, w temp. 40 stopni, z dwoma płukaniami i wirowaniem na poziomie 1200 obrotów/min. Załadunek pralki jest bardzo wygodny dzięki dużym drzwiczkom bębna i samym jego gabarytom. Po uruchomieniu prania na wyświetlaczu pojawia się symbol klucza informujący o zablokowaniu drzwi pralki na czas prania. Jeżeli chodzi o samą pracę pralki podczas prania, to odniosłam wrażenie, iż etap płukania przebiega w niej znacznie głośniej niż w innych użytkowanym przeze mnie modelach. Natomiast samo pranie jak i wirowanie nawet na dużych obrotach jest stosunkowo ciche. Gdybym zapomniała, że nastawiłam pranie, po zakończeniu swojej pracy pralka informuje mnie o tym przy użyciu sympatycznej melodyjki. Jeżeli komuś nie odpowiada taka forma w pralce jest opcja wyciszenia sygnałów dźwiękowych. Moje prania wyszły z pralki idealnie odwirowane, nie porozciągane, z małą ilością zagnieceń.

No ale wróćmy do meritum dzisiejszej relacji czyli wykorzystania drzwi AddWash. Czy zastanawialiście się kiedyś co robi matka małych dzieci jak już zapuści pranie? Tak, tak, idzie ogarnąć bałagan jaki permanentnie czynią w mieszkaniu małe szkraby. W zasadzie jest to syzyfowa praca, ale przynajmniej w prowizorycznym porządku żyć trzeba. I wówczas zawsze, ale to zawsze znajduję w zakamarkach domu elementy garderoby i to nie tylko córki ale i rodziców: śliniak na fotelu, body za kanapą, brudne skarpetki przy szafie czy spodenki pod łóżkiem. Moje dziecko uwielbia bawić się również w wyjmowanie i wkładanie z powrotem ubrań z kosza na pranie i zwykle nie do końca wykona prawidłowo zadanie :-). I tak dochodzą kolejne zapomniane ubrania. Dotychczas mogłam tylko wzruszyć ramionami, pozbierać te zguby, wrzucić do pudła z brudną bielizną i czekać do następnego prania. Ale nie teraz :-). Dzięki dodatkowym drzwiom AddWash w otworze bębna mam ten problem z głowy. Mogę w trakcie prania spokojnie zatrzymać pracę pralki naciskając przycisk start/pauza, otworzyć drzwiczki i umieścić spóźnialską część garderoby. Zamykam drzwiczki bardzo lekko a po usłyszeniu kliknięcia informującego o ich prawidłowym zamknięciu wznawiam pracę ponownie naciskając przycisk start/pauza; i gotowe. Uśmiech na ustach gwarantowany i małe poczucie satysfakcji, że jednak się udało wszystko załadować do prania :-). Na wyświetlaczu znajduje się specjalna ikonka (koszulka z plusem) informująca, iż w danym cyklu można skorzystać z tej opcji. Jedynie w kilku sytuacjach funkcja ta jest niedostępna: gdy w pralce temperatura prania przekracza 50 stopni chroni nas to przed nieumyślnym poparzeniem, gdy pracuje program czyszczenie bębna, co jest zrozumiałe, bo wówczas ubrań w bębnie nie uświadczymy, oraz nie zaleca się otwierania dodatkowych drzwiczek przy wysokim poziomie wody czy piany. Na pewno drzwi AddWash wykorzystam również do odwirowana rzeczy pranych ręcznie, bo te trudno jest skutecznie odsączyć z wody tylko przy użyciu własnych rąk. Przez drzwiczki można również w fazie płukania dodać zmiękczający płyn bezpośrednio do bębna.

Puentą na koniec niech będzie zachwyt mojej teściowej, gdy dowiedziała się iż mam i mogę korzystać z opcji dodatkowych drzwi AddWash u siebie, bo zapomniane części garderoby znajdą się nie tylko w domach z psotnymi dziećmi ale również u osób w starszym wieku :-).

Agnieszka i Igorek

TEST

Sandra

TEST

Czarek

INSTALACJA