PROMOCJE


Wszystko
o ekspresach

w ziarenku kawy

Ekspres ciśnieniowy automatyczny

Za pomocą jednego przycisku możesz zrobić warstwowe latte, cappuccino, aromatyczną małą czarną, czy espresso. Ekspres automatyczny samodzielnie zmieli ziarenka kawy, spieni mleko i przygotuje odpowiedni napój – szybko i bezproblemowo.

 

 

Ekspres ciśnieniowy kolbowy

Polecany jest w szczególności osobom, które dbają o rytuał parzenia kawy. W celu przygotowania idealnego napoju należy w pierwszej kolejności zmielić ziarna kawy, następnie wsypać do sitka, delikatnie ubić i umieścić w ekspresie. Ekspres ten to świetne rozwiązanie dla osób, które piją kawę w niewielkich ilościach, najczęściej nie potrzebując więcej niż dwóch filiżanek jednocześnie. Pozwala efektywnie i w niedrogi sposób przygotować wyśmienitą małą czarną.

Ekspres przelewowy

W tego typu ekspresach, przyrządzana kawa mielona spływa przez filtr do specjalnego naczynia. Przy wyborze urządzenia powinniśmy zwrócić uwagę na rodzaj i pojemność pojemnika. Jeśli ekspres będzie służył większej ilości osób, należy wybrać model wyposażony w duży dzbanek, pozwoli na przygotowanie ok. 10 filiżanek kawy przy jednym parzeniu. Dodatkowo wbudowana grzałka pod dzbankiem, utrzyma temperaturę naparu nawet do dwóch godzin. Zaletą urządzenia jest prosta obsługa i niewygórowana cena.

Ekspres kapsułkowy

Taki typ ekspresu nie zajmuje dużo miejsca w kuchni. Przygotowanie kawy zajmuje mało czasu, wystarczy włożyć wybraną kapsułkę z kawą do ekspresu i włączyć przycisk. Po kilku chwilach możesz cieszyć się smakiem swojej ulubionej kawy! Dodatkową zaletą ekspresów kapsułkowych jest konkurencyjna cena.

Ekspres do zabudowy

Świetnie sprawdzi się w kuchni zdominowanej przez sprzęty AGD do zabudowy, zachowując stylistyczną spójność. Plusem urządzenia jest szereg przydatnych funkcji takich jak podgrzanie wody, umożliwiające przygotowanie także herbaty, czy automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, by ułatwić Ci utrzymanie ekspresu w czystości. Dodatkowo z łatwością przygotujesz kawy mleczne, dzięki wbudowanemu pojemnikowi na mleko, a także dostosujesz intensywność naparu za pomocą funkcji kontrolującej proces mielenia i parzenia.

Kawiarka

Kawiarka jest najtańszym rozwiązaniem dla osób, które marzą o kawie jak z kawiarni. Ten niepozorny, dwuczęściowy czajniczek przyrządzi esencjonalną kawę w zaledwie kilka minut. Co więcej, idealnie sprawdzi się w mniejszych kuchniach gdzie brakuje miejsca na duże sprzęty.