W czym możemy pomóc?

Sekcja informacyjna to najlepsze miejsce na znalezienie odpowiedzi na Twoje pytanie.

Kiedy otrzymam swoje zamówienie?

Jesteś tutaj: Centrum informacji /

Termin wysyłki Towarów ze Sklepu Internetowego OleOle uzależniony jest od kilku czynników:

  • dostępności produktów - statusy dostępności towarów widoczne są na karcie produktów,
  • sposobu płatności - jeśli zależy Ci na czasie zdecyduj się na płatność przy odbiorze – wtedy Zamówienie zostanie niezwłocznie wysłane. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów płatności dostępnych w naszym Sklepie Internetowym OleOle znajdziesz tutaj.

Najczęściej Towar jest dostarczany w przeciągu 1-2 dni roboczych od daty złożenia Zamówienia. Termin transportu można wybrać w trakcie składania Zamówienia.

Czy treść była pomocna?
  • Formularz
  • Zadzwoń

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za wysłanie formularza

Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki OleOle, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, e-mail: daneosobowe@oleole.pl, telefon: 812 812 812, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

812 812 812 pon-sb 08:00-21:00

Brak konsultanta pon-pt 08:00-17:00

sklep@oleole.plpon-pt 08:00-17:00