PROMOCJE

Gwarantujemy niższą cenę

Gwarancja niższej ceny

Gwarancja niższej ceny
Przebijamy ceny innych e-sklepów

Dokładamy wszelkich starań aby upewnić się, że nasza oferta jest najatrakcyjniejsza cenowo na polskim rynku. Jeśli okaże się, że jest inaczej wówczas zaproponujemy cenę naszych produktów niższą niż oferta cenowa konkurencji*

*Codziennie porównujemy ceny naszych produktów z cenami w sklepach internetowych konkurencji:
  • Mediamarkt.pl
  • Saturn.pl
  • Neonet.pl
  • Komputronik.pl
  • Mediaexpert.pl
  • X-kom.pl
Warunek:
Produkt na naszej stronie jest identyczny jak na stronie wyżej wymienionej konkurencji oraz można go tam kupić z dostawą do domu. Oferta nie dotyczy produktów z ekspozycji, powystawowych oraz dostępnych na zamówienie.

Wówczas:
Porównujemy ofertę takiego samego produktu w obu sklepach i jeżeli cena produktu jest u nas wyższa to obniżamy cenę na niższą niż u konkurencji.

Ponieważ
sprawdzenie wszystkich tych informacji wymaga czasu prosimy o kontakt w tej sprawie przez formularz.

Nasi handlowcy
sprawdzą ofertę konkurencji i udzielą odpowiedzi w terminie do 3 dni roboczych od daty wysłania prawidłowo wypełnionego formularza. Oferta zostanie złożona telefonicznie lub e-mailowo.

Pamiętaj
oferta jest ważna przez 3 dni robocze, licząc od następnego dnia od daty jej złożenia.

Formularz zgłoszenia:* pola obowiązkowe

Dziękujemy za przesłanie formularza, odezwiemy się w najbliższym czasie

Zgłoszenie rozpatrywane jest w godzinach 9.00 - 17.00


Podanie danych osobowych oznaczonych gwiazdką jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przyjęcia i rozpatrzenia zgłoszenia dotyczącego Gwarancji niższej ceny oraz w celu złożenia oferty. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki OleOle!) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.