PROMOCJE

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

1
Dodaj swoją opinię o zakupionym w OleOle produkcie
2
Przy dodawaniu opinii zaznacz "Chcę wziąć udział w akcji „Napisz opinię i wygraj”"
sprawdź » na swoim koncie, jakie produkty czekają na Twoją opinię!
CO MIESIĄC 5 NAJLEPSZYCH OPINII ZOSTANIE NAGRODZONYCH KODEM RABATOWYM O WARTOŚCI 200 ZŁ
Kod rabatowy może być wykorzystany , o ile cena co najmniej jednego z Towarów w Zamówieniu będzie co najmniej o 1 zł (brutto) wyższa niż wartość nominalna Kodu rabatowego, tj. będzie wynosiła co najmniej 201 zł brutto.
ZOBACZ NAJLEPSZE OPINIE
Etap 2 (16.11-27.12)
2018-12-12,
Adam K. |
telewizor LED Sony KD-43XF7596 >
Zdecydowałem się na ten zakup ze względu na ekran i nie żałuję. Żywe kolory i głębia czerni z każdej pozycji z jakiej na niego patrzę. Nic dodać nic ująć, 4K robi wrażenie. Wiele aplikacji SMART bo to Android, choć pewnie wykorzystane będzie tylko kilka. Telewizor ma wszystkie niezbędne gniazda (wejście/wyjście), które są dziś używane. $ gniazda HDMI wystarczą w zupełności. Na początku zastanawiałem się nad sensem aż trzech gniazd USB, ale teraz widzę, że to może być dobre centrum rozrywki. Bo to Android. Portów USB nigdy za wiele ;). Wstępna konfiguracja była prosta choć trwała dosyć długo jak na Androida przystało. Ważne jest że wszystko działa płynnie i bezproblemowo. Mam nadzieję, że SONY potwierdzi i w tym przypadku swoją niezawodność, którą może pochwalić się mój stary TV tego producenta. Na dziś GORĄCO POLECAM!!!
2018-11-27,
Ellie |
odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 980 >
Genialny, można mieć z głowy odkurzanie. Robot jest dokładny, robi po kilka przejazdów przez to samo miejsce - wszystkie opcje do ustawienia w aplikacji. Przejeżdża przez progi między korytarzem a pokojami, a obawiałam się wcześniej, że nie da rady. Dzięki harmonogramowi prac i możliwości włączenia robota z każdego miejsca poza domem, nie pamiętam co to latanie z rurą po mieszkaniu :) Przychodzę z pracy i gotowe. Doskonały pomysł z podglądem obszaru sprzątania. A jak chcę bardzo dokładnie wysprzątać 1 pomieszczenie (a nie całe mieszkanie) to zamykam drzwi, albo ustawiam latarnię i tam włączam robota. Polecam jednak dbać o konserwację urządzenia, szczególnie jak się posiada psa, tzn. często opróżniać pojemnik na kurz, chociaż raz na miesiąc przetrzeć szczotki i elementy nawilżoną ściereczką, usunąć resztki włosów oraz wypłukać filtr HEPA. Dzięki temu widzę, że robot sprząta nadal dokładnie. Jak nieraz na dłużej o tym zapomnę, widzę lekkie niedociągnięcia. Roomba w domu niezastąpiona, nie wiem jak wcześniej można było bez tego urządzenia funkcjonować ;)
2018-11-21,
Grzesiek |
oczyszczacz powietrza Sharp KC-D40EUW >
Długo szukałem odpowiedniego oczyszczacza na rynku. Miesiąc temu zakupiłem ten model i powiem szczerze, że zrobiłbym to jeszcze raz jeśli musiałbym wybierać! Moje dziecko jest alergikiem i po paru dniach zauważyłem znacząca poprawę! Ja sam tez zacząłem lepiej sypiać :) Jest fajny wyświetlacz który informuje nas o stopniu nawilżenia, jakości powietrza a także czy włączona jest funkcja jonizacji i nawilżania! Informuje nas kiedy skończy się woda w zbiorniku co jest bardzo przydatne. Dolanie wody tez jest dość prostą czynnością z którą każdy powinien sobie poradzić. Co do obsługi to też trzeba przyznać, że jest banalna! Jak któraś z ikonek jest niezrozumiała to instrukcja w języku polskim szybko nam wszystko wyjaśni :) nie trzeba czytać milion stron żeby dowiedzieć się konkretnych rzeczy. Bardzo niskie zużycie energii też jest na plus! Posiada dwa wyrzuty powietrza( przedni wyrzut jest dużo słabszy ok 20% a tylni ok 80%). Ogólnie bardzo polecam zaopatrzyć się w podobne urządzenie gdyż ten kto nie ma nie zdaje sobie sprawy jakie korzyści płyną z takego oczyszczacza!! Stosunek jakość do ceny daje mu 10/10
2018-11-28,
Katarzyna |
pralko-suszarka Electrolux EW7W4684WP PerfectCare 700 >
Po kilku miesiącach walki z codziennym praniem, suszeniem i prasowaniem przy dwójce małych dzieci zdecydowałam o zakupie pralko-suszarki. Wybór co do sklepu był prosty - tylko i wyłącznie poprzez OleOle, bo powszechnie wiadomo,że tu znajdę najlepszą ofertę, ale wybór modelu był trudniejszy. Mały rekonesans i wybór padł właśnie na firmę Electrolux. Strzał w dziesiątkę. Dzień w którym przywieźli pralko-suszarkę był najszczęśliwszym dniem w moim życiu. Już myślałam, że moje życie wiecznie będzie polegać na praniu, suszeniu i prasowaniu. Teraz mam te trzy czynności w jednym naciśnięciu przycisku. Jaka ja byłam szcześliwa jak wyciągnęłam suche pranie nadające się tylko do odłożenia na półkę w szafie. Super sprawa. Polecam.
2018-12-05,
Magda |
ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.6 TE603201RW >
Ekspres mam co prawda drugi dzień, ale już jestem nim zachwycona. Ekspres jest piękny, a do tego łatwy i intuicyjny w obsłudze. Możliwe jest ustawienie twardości wody, co w przypadku tak twardej wody jak u mnie jest bardzo przydatne. Można również wybrać moc kawy oraz wielkość. Ekspres nie jest głośny a kawę robi pyszną i aromatyczną, nie wspominając już o piance. Czyści się zarówno przy włączeniu, jak i wyłączeniu, ale nie zajmuje to dużo czasu. I do tego ta rurka zamiast pojemnika, cudo. Już nie mogę doczekać się kolejnej kawy z tego ekspresu. Naprawdę polecam