PROMOCJE

Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

książka Łucznik Uszyj w jedno popołudnie

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
książka Łucznik Uszyj w jedno popołudnie
Łucznik Uszyj w jedno popołudnie
Opis i dane
Książka "Uszyj w Jedno Popołudnie" autorstwa Susan Mickey to niezastąpiona lektura dla tych wszystkich, którzy lubią otaczać się pięknem i sami je tworzyć. Ponad 30 niezwykłych projektów, opatrzonych barwnymi ilustracjami, wyjaśnia jak począwszy od pomysłu, poprzez szablon, wyczarować oryginalną torbę, niepowtarzalne etui na okulary, modny pokrowiec na fotel, funkcjonalny schowek na drobiazgi czy też kolorowy szalik dla najmłodszych.

Dzięki odrobinie wyobraźni i publikacji Łucznika "Uszyj w Jedno Popołudnie" stworzymy wiele oryginalnych dodatków do ubioru, a do naszego domu wprowadzimy wiele świeżych pomysłów nadając mu indywidualny charakter. Już od pierwszych stron poradnika dowiemy się, jakie przybory do szycia będą nam niezbędne i jaki rodzaj materiału najlepiej sprawdzi się przy danym projekcie. W poszczególnych rozdziałach znajdziemy podstawowe techniki wykroju materiału oraz przejrzyste instrukcje opatrzone licznymi ilustracjami, które doskonale dokumentują kolejne etapy realizacji projektu krawieckiego. Dużym atutem książki jest jasny i przejrzysty układ treści zakończony indeksem pojęć, dzięki któremu łatwo odnajdziemy interesujące nas zagadnienie.

Dane techniczne

książka Łucznik Uszyj w jedno popołudnie

Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  ASPA ELECTRO Sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Łucznik
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Łucznik Uszyj w jedno popołudnie, wpisz 1083738 w wyszukiwarce oleole.pl.