Informacje
Infolinia
801 415 155
22 57 15 155
Opłata za połączenie według cennika operatora
Moje konto
Uwaga! Mały rozmiar. Duże naczynie lub garnek się nie zmieści. Dla 2 osób idealny.
Poza tym bezproblemowa.
mała, ale wystarczy. Gary myję ręcznie bo ciężko zmieścić :) Dla mnie cicha nie jest,ale nie mam porównania. Myje fajnie, suszy też :)
pracuje cichutko, dokładnie zmywa, prosta w obsłudze, ładnie się prezentuje, pakowna, suszy tak sobie, ale nie jest to najważniejsze
Idealna dla małej rodziny. Nie potrzeba czekać trzy dni aby oplacało się włączyć zmywanie. Do postawienia na blacie więc nie trzeba rezygnować z szafki wystarczy zrezygnować z ociekacza przy zlewie. Zmywa dokladnie. Jedyny minus to długi proces mycia (ok. 80 minut).
Jak się ma małą kuchnię i zero szans na większy sprzęt to idealne rozwiązanie. Myje bez zastrzeżeń, jedyną wadą jest to, że nie dosusza naczyń, ale o tym producent ostrzega. Wcale nie jest taka znowu mała, jej pojemność to tak jak 60tka bez górnego poziomu. W zupełności wystarczy dla 3-osobowej rodziny. Zaletą jest też małe zużycie wody i prądu. Krótko mówiąc Polecam!
Świetny sprzęt , mały idealny do małej kuchni i dla rodziny 3 osobowej. Skuteczna , łatwa w obsłudze, mały minusik - na programie 30 minutowego mycia nie dosusza naczyń , ale to pikuś
Zmywarka jest rewelacyjna do małych kuchni. Nawet sporo się w niej mieści. Kłopot jest z umyciem dużych garnków (zmieszczą się ale nic więcej już się nie zmieści). Podoba mi się pojemnik na sztućce (oddzielne miejsca)
Długo myslałam nad zakupem zmywarki...i chyba zbyt długo! Tylko ten kto ją ma może wiedzieć jaka to wygoda! Ta mała zmywarka umyje sporo naczyń (oprócz garnków, bo one zajmują zbyt dużo miejsca), myje dokładnie nawet na 30min programie, najlepszy jest auto (108min), proponuję żel do zmywarki zamiast tabletek. Idealana dla 3 osobowej rodziny (taka jak moja:)) Cicha, oszczędna, prosta w obsłudze! POLECAM!
Witam wszystkich opinia na temat tego sprzętu nie będzie raczej pozytywna natomiast tylko dlatego że nie zachwycam się ogólnie posiadaniem zmywarki bo jest oczywiśćie SUPER SPRAWA tylko skupiam się na sprzęcie, od zawsze(7lat) posiadam małe zmywarki i ta jest najgorsza suszenie mycie wszystko jest gorsze niż w poprzednim BOSHU który miał już 5 Lat jednym słowem nie polecam!!
Bardzo dobra zmywarka dla rodziny 2-3 osobowej i dla osób,które nie lubią gromadzić naczyń przez dwa,trzy dni.Bardzo pakowna mimo małych rozmiarów,trochę za długie cykle mycia i faktycznie nie za dobrze suszy.
Mam tą zmywarkę i jest pod zlewem ; ) Jak zamkniemy drzwiczki z szafki to nic nie słychać :) Mega plus !
Ja nie wkładam garnków bo ich nie domywa :( Ale nie można mieć wszystkiego co nie :)
Niektórzy narzekają na czas mycia 102 min,mozna podlączyć zmywarkę do ciepłej wody max 60 stopni a czas na tym samym programie skraca się około 40 minut.Zachęcam naprawdę warto.
Super sprzet elegancka ladnie sie prezentuje na szafce,czasami i dwa dni zbieram naczyni aby ja zaladowac,rodzina trzy osobowa.
Firma Elektrolux zafundowała nam świetny produkt.Ta kompaktowa zmywarka jest elegancko wkonana i bezszelestnie pracuje.Nie zużywa dużo prądu i wody a o to głównie nam chodzi. Moim zdaniem jest NR1 wśród zmywarek dla małej rodziny.
Czwarty rok zmywa i robi to bardzo porządnie. Wody bierze tylko 7 litrów - to bardzo mało nawet jak na kompaktową. Można się nauczyć ustawiania naczyń tak, ze wchodzi ich cała masa i wszystkie są porządnie domyte.
Pięknie wygląda i pięknie zmywa. Można sobie kombinować z różnymi programami, ale najlepiej ustawić sobie program automatyczny i niech sam sobie podobiera wszystkie parametry, bo od tego jest.
Za jakość należy się jej "szóstka".
Na trzyosobową rodzinę w zupełności wystarcza jak się nie robi chrzcin :-) Po otwarciu wydaje się być dużo większa, bo można w niej wszystko fajnie porozkładać i pozmywać z całego dnia. Zwykle się zmywa na programie Auto, bo nie pakujemy do niej przypalonych rondli.
Jako kobieta zmywam najczęściej bo chłopu się nie chce i dlatego wiem jak i co w niej porozkładać. Można spokojnie pozmywać z całego dnia z 3 osób i zmieszczą się i garnki i talerze i kubki czy co tam jeszcze trzeba.
Nie zdarzyło się jeszcze od paru lat żeby coś tam było niedomyte.
W programie oszczędnym na 50 stopni zużywa tylko 6 litrów wody. Spokojnie mieści się 18 talerzy, 6 filiżanek i cała masa sztućców. Jedyny mankament, to że nie dosusza naczyń. Ale wówczas wystarcza zostawić uchylona drzwiczki.
Można ustawić na blacie lub w szafce o szerokości 60 cm. Jest w miarę lekka wazy ok 22 kg.
Właściciel serwisu: Euro-net sp. z o. o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa