Informacje
Infolinia
801 415 155
22 57 15 155
Opłata za połączenie według cennika operatora
Moje konto
Jak na razie jestem bardzo zadowolona z tej pralki, pracuje bez zastrzeżeń. Polecam!
Pralka rewelacyjna, sporo programów, małe wymiary, dodatkowym plusem jest wyjmowana szuflada na proszek, dzięki czemu można ją ładnie umyć.
Bardzo dobra pralka za niewielką kasę. Ma wszystko, co mieć powinna każda pralka, za wyjątkiem dwóch rzeczy. Po pierwsze nie ma wyświetlacza, który by się bardzo przydał, po drugie nie ma pojemnika na płyn/żel do prania.
Praleczka jest funkcjonalna i czytelna. Jest węższa niż inne pralki.Prosta w obsłudze.
Pralka pierze. Kropka. W kosmos nie leci, bo do tego nie służy. Użytkuję ponad miesiąc, nie sprawia żadnych problemów.
Godna polecenia - dobra pralka w dobrej cenie.
Minus to brak pojemnika na plyn do prania.
Tania, dobrze pierze i nie ma z nią kłopotów. Rewelacyjnie wyważa pranie do wirowania. Podczas wirowania dosyć cicha. Udany zakup.
Wczesniejsza tania pralka klasyczna (600 obr) nie wirowala ciszej niz nowy Electrolux (900 obr). Nie wedruje (ale ustawiona z poziomica). Prosta obsluga. Duzo programow. Program prania "recznego" pozytywnie przetestowany na dywaniku lazienkowym z "fredzlami". Roznica w jakosci odwirowania w porownaniu ze stara 600 - ogromna. Drozsze modele Electroluxa maja bodajze 1100 obr i wyswietlacz czasu prania. Po 3 miesiacach codziennego uzytkowania (1 pranie/dzien) pasuje. Pranie na pokojowej suszarce jest calkiem suche w kilka godzin.
Pralka wygodna w użytkowaniu. Solidna - materiały użyte do wykonania bardzo dobrej jakości. Mnogość funkcji, możliwość ustawienia czasowego włączenia pralki. Spełnia podstawową, role - bardzo dobrze pierze, a co ważne robi to w miarę cicho. Polecam, udany zakup
Polecam . Pralka prosta w obsłudze , cicha . szeroki wybór programów , Jestesmy zadowoleni z zakupu.
Pralka łatwa w obsłudze. Sporo programów, ale brakuje tych krótkich. Pralka bez rewelacji, ale ogólnie na plus. Do zwykłego, codziennego prania.
Pralka cicha, łatwa w użyciu, bezawaryjna. Polecam!!!!
Po przeczytaniu wszystkich opini na tym forum zdecydowaliśmy się na zakup tej pralki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ma duży zakres prania, w miarę cicha. Bardzo praktyczna "kieszeń" na proszek, który łatwo można zdjąć i wyjąć. Pralkę mam wbudowaną w szafki, więc filtr wewnątrz pralki to dla mnie rewelacja, nie muszę już nic demontować żeby wyczyścić filtr. Polecam.
pralka ktura spełniła moje oczekiwania prać pierze i wystarczy {nie potrzeba mi żadnych wodotrysków}i tak z większości ich się nie korzysta.co prawda na początku serwis już raz był ale coś nie było dokręcone w fabryce.kończąc mą opowieść mogę polecic powinni być p.zadowoleni pozdarwiam
Pralka jest idealnym rozwiązaniem do małej łazienki. Jest prosta w obsłudze, ma najważniejsze w codziennym użytkowaniu programy. Regulację długości prania, przez co oszczędza wodę i prąd. Wirówka 900 obrotów wystarczająca aby pranie szybko wyschło, a nie było wygniecione. Ogólnie produkt bardzo udany i co najważniejsze bez nadmiaru elektroniki. A do tego całkiem niska cena. Naprawdę polecam !!!!!
ma jedną irytującą wadę jest bardzo głośna przy końcówkach wykonywanych funkcji: prania, płukania i wirowania, i od razu powiem że z poziomowaniem prali się długo bawiłem i nic to nie daje.
zgrabna, dość cicha, dobrze pierze, ma sporo programów, prosta w obsłudze, choć panel sterowania mógłby być bardziej nowoczesny
Ta pralka jest wyposażona we wszsystko, co jest konieczne do skutecznego prania. Ma każdy program, jaki jest potrzebny na codzień.
Pralka jest super. Nie mam z nią żadnych problemów. Polecam każdemu.
doskonały produkt, w rewelacyjnej cenie, polecam, wiadomo Elektrolux ;)
Właściciel serwisu: Euro-net sp. z o. o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa