Gwarancja niższej cenyPrzebijamy ceny innych e-sklepów Bezpłatny transport0 zł na terenie całego kraju Wygodna dostawaWybierasz termin, my wnosimy i instalujemy Bezpieczne zakupy265 tys. pozytywnych opinii
Znajdź podobne

odkurzacz z filtrem wodnym Thomas Aqua+ Pet & Family

nr kat. 215490
Moc wejściowa: 1700 W
Funkcja prania: tak
Rodzaj filtra: wodny
Pojemność worka: 1,8 litra
Zasięg pracy: 11 m
Ocena Klientów:
5 na 5 ( 77 Opinii )
1 149 zł
 Dostawa od: 4,99 zł
Taniej w zestawie Zobacz  
Zapytaj o Towar
Infolinia

Pet&Family

Opracowany na postawie oczekiwań właścicieli zwierząt. Odkurzacz myjąco-piorący, wyposażony filtr wodny AQUA+,  specjalne ssawki ułatwiające usuwanie sierści zwierząt, zanieczyszczeń, zbieranie płynów oraz  czyszczenie na mokro / pranie dywanów i tapicerki.

Nowy Thomas jeszcze lepszy! System AQUA+ jako niezawodny sosób na usuwanie sierści zwierząt .

Wszyscy właściciele psów czy kotów wiedzą, jak wiele wysiłku wymaga skuteczne usunięcie  sierści z dywanów, mebli tapicerowanych czy z tapicerki w samochodzie. Podobnie uciążliwe i pracochłonne jest usuwanie plam z tapicerki.  Dzięki technologii Thomas AQUA+  jest możliwe głębokie czyszczenie tkanin tak, że nie jest konieczne odkurzanie przed czyszczeniem. To unikalne rozwiązanie oferuje jeszcze wiekszą efektywnośc odkurzania. Więcej brudu usuniętego z dywnów i tapicerki, z podłóg drewnianych i kamienia naturalnego, z laminatu i parkietów, a nawet z powietrza w pomieszczeniu. Technologia Aqua+  służy nie tylko do odkurzania, lecz jednocześnie do oczyszczania  powietrza w pomieszczeniu.

Technologia odkurzaczy Thomas AQUA+ . Nowy wymiar czystości.

System AQUA+ jest rozwiązaniem dla osób, które oczekuja higienicznego odkurzania bez konieczności wymiany worka. Jest to także rozwiązanie wszystkich posiadaczy zwierząt domowych: psów czy kotów.  Specjalnie opracowany system filtrów wodnych THOMAS AQUA+  za pomoca  1 litra wody zatrzymuje kurz, roztocza, alergeny, brud czy sierść tak, że nie mogą one wydostać sie z powrotem do powietrza w pomieszczeniu. W odkurzaczach Thomas serii AQUA+ zastosowano poza filtrem wodnym 7 różnych filtrów : sitkowe, piankowe,higieniczne,  z  węglem aktywowanym oraz filtr powietrza wylotowego. Unikalnym, chronionym patentem rozwiązaniem jest system dysz, których zadaniem jest spryskiwanie zasysanych zanieczyszczeń. Dzięki temu już na wlocie do filtra wodnego Aqua+ kurz, roztocza i alergeny zostaja zwilżone oraz  związane w wodzie, co zapobiega ich ponownemu wydostawaniu się na zewnątrz.  Konstrukcję skrzynki filtra wodnego udoskonalono w ten sposób, aby jej czyszczenie było łatwe i jak najmniej pracochłonne.  Dzięki kształtowi zbliżonemu do sześcianu, bez żadnych ostrych kątów i załamań wewnątrz czyszczenie filtra wodnego jest bardzo proste – po prostu wylewamy zanieczyszszczenia, brud, kurz razem z wodą.
Zastosowane rozwiązania wzornicze i koncepcja szczegółów technicznych filtra a także system dysz(patent) czynią odkurzacz Thomas Pet&Family  urządzeniem wyjątkowym w swojej klasie - o unikalnych zaletach użytkowych. Został on zaprojektowany oraz wyprodukowany w Niemczech.

Prezentowany model spełnił surowe kryteria Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz uzyskał ocenę bardzo dobra w teście przeprowadzonym przez technikzuhause.de

Czystość można poczuć.

Przygotowanie do pracy:

 • Odkurzanie za pomocą  filtra wodnego Aqua+ : napełnienie filtra wodą jest proste, filtr ma formę wyjmowanego kubełka. Wystarczy jeden litr wody i urządzenie jest gotowe do pracy.
 • Odkurzanie za pomocą tradycyjnego worka na kurz – za pomoca będącego w zestawie uchwytu mocujemy worek w miejscu filtra wodnego

Podczas pracy:

 • nie wydziela się charakterystyczny nieprzyjemny zapach. Pyły i   zanieczyszczenia toną w kąpieli wodnej filtra wodnego a wywiewane powietrze przechodzi przez dodatkowe filtry.(zobacz prezentację na stronie głównej).
 • przechwytuje pyły lekkie, bakterie, pierwotniaki a nawet większość wirusów
 • silnik ma osobny filtr powietrza wylotowego
 • w przypadku korzystania z opcji prania, woda podawana jest do dyszy piorącej pod dużym ciśnieniem 4 atm. Wykładziny, dywany czy tapicerowane meble czyszczone są aż do osnowy, wzdłuż włókien.
 • W przypadku konieczności szybkiego odkurzania Thomas Pet&Family wyposazono w specjalny uchwyt mocujący oraz tradycyjny  worek. Za pomocą uchwytu mocujemy worek w miejscu skrzynki filtra wodnego i używamy jak zwykłego  odkurzacza. Po zakończeniu odkurzania usuwamy worek z urządzenia. a za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamknięcia mamy możliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak, aby zanieczyszczenia nie wydostawały się na zewnątrz.
 • Odkurzacz Thomas Pet&Family wyposażony jest w  uchwyty na dodatkowe akcesoria. Sa one wbudowane w ramę odkurzacza, dzieki czemu potrzebne akcesoria sa zawsze pod ręką.
 • Dzięki specjalnemu systemowi kontroli siły ssania  - TouchTronic – siłę ssania można bezstopniowo regulować, dopasowując ją do potrzeb oraz rodzaju odkurzanej powierzchni.

Po pracy:

 • filtr wodny z założenia wyklucza ponowny kontakt z alergizującym kurzem i pyłem, który często następuje w przypadku wielu modeli worków papierowych. Z kubełka filtra wystarczy wylać brudną wodę, a następnie go opłukać.
 • W przypadku odkurzania z użyciem worka usuwamy worke z urządzenia, a za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamnkięcia mamy mozliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak, aby zanieczyszczenia nie wydostawały się na zewnątrz.


Podczas pracy odkurzacz wymusza częściową wymianę powietrza w pomieszczeniu. Ilość alergenów w środowisku domowym zostaje bardzo znacząco zredukowana na wiele godzin.  Jednoczesnie otrzymujemy nawilżone powietrze, które staje sie zauważalnie świeże i czyste.

Zobacz jak Aqua+ Pet & Family sprawdził się w programie TVN Style "Pani Gadżet"

odkurzacz z filtrem wodnym Thomas Aqua+ Pet & Family - opis funkcji:

Wypierz dywan za pomocą odkurzacza
Wypierz dywan za pomocą odkurzacza
Odkurzacz z funkcją prania nie tylko zbierze zanieczyszczenia, ale także skutecznie wyczyści dywany, wykładziny i tapicerki. Pranie dywanów może być szybkie i przyjemne.
Pokonaj brud z filtrem wodnym
W tym modelu odkurzacza brud zasysany jest do specjalnego pojemnika z wodą, którą po skończonej pracy możesz wylać do toalety. To łatwe i oszczędne rozwiązanie. Nie musisz kupować worków, a dodatkowo powietrze wydostające się z odkurzacza podczas pracy jest nawilżone i nie przeszkadza alergikom.
Pokonaj brud z filtrem wodnym
Pozbądź się sierści
Pozbądź się sierści
Twoim głównym zajęciem w domu jest usuwanie sierści zwierząt, bo stary odkurzacz nie radzi sobie z problemem? Wybierz model z turboszczotką. Ta końcówka wyposażona jest w obracający się wałek, który skutecznie zbiera wszelkiego rodzaju zabrudzenia z dywanów, także sierść i włosy.
Zbierz wodę i błoto
Zdarzyło Ci się rozlać coś na podłogę? Wybierając ten odkurzacz w prosty i szybki sposób sprzątniesz rozlane płyny lub ślady z błota. Wystarczy, że skorzystasz z odpowiedniej końcówki.
Zbierz wodę i błoto
Wylej brud z Twojego domu
Wylej brud z Twojego domu
Odkurzacz ten umożliwia odkurzanie na mokro, czyli do pojemnika z wodą. Cały brud gromadzi się w wodzie, a po odkurzaniu możesz łatwo ją wylać.
Wyczyść dywany i tapicerkę
Odkurzacz nie musi służyć wyłącznie do zebrania brudu z podłogi. Z tym modelem w prosty sposób odświeżysz tapicerkę na łóżku, fotelach czy siedzeniach samochodowych.
Wyczyść dywany i tapicerkę

Dane techniczne - odkurzacz z filtrem wodnym Thomas Aqua+ Pet & Family

Moc wejściowa 1700 W
Poziom głośności brak danych
Rodzaj filtra wodny
Nazwa filtra  AQUA+, wodny
Typ worka pojemnik
Model worka  787 243, 787 245, 787 246
Pojemność worka 1,8 litra
Regulacja mocy ssania elektroniczna
Długość kabla  8 m
Zasięg pracy 11 m
Zasilanie 230-240 V 50/60 Hz
Seria odkurzacza  Aqua+
Barwa  pomarańczowo-szary
Dodatkowe opcje  automatyczne zwijanie kabla, funkcja zbierania wody, możliwość odkurzania na mokro, możliwość odkurzania na sucho, pranie dywanów i tapicerki
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna nie dotyczy 
Parametry fizyczne   
Wymiary  48,6 x 31,8 x 30,6 cm 
Wymiary opakowania  56 x 39 x 50 cm 
Waga z opakowaniem  14 kg 
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, nakładka do twardych powierzchni, płyn do prania, rura teleskopowa, ssawka do prania dywanów i zbierania wody, ssawka do prania tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do usuwania sierści zwierząt z tapicerki, szczotka szczelinowa długa, turboszczotka, wąż doprowadzający wodę do prania, wąż ssący
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące 
   Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz    
Producent   
Nazwa producenta / importera  ROBERT THOMAS GmbH &co.KG 
Znak zgodności   
Znak zgodności 
 

Zestawy OleOle!
Nasi Klienci wybierają zestawy takie jak:

Twój
rabat
Cena OleOle!
na zestaw
Zaoszczędzisz na zestawie 10 zł
+
odkurzacz z filtrem wodnym Thomas Aqua+ Pet & Family + worki + filtr Thomas 787246 Zobacz szczegóły 
Oszczędzasz
10 zł
1 228,99 zł 1 218,99 zł
Zaoszczędzisz na zestawie 20 zł
+
odkurzacz z filtrem wodnym Thomas Aqua+ Pet & Family + turboszczotka Thomas 787107 Zobacz szczegóły 
Oszczędzasz
20 zł
1 338,99 zł 1 318,99 zł
Zaoszczędzisz na zestawie 10 zł
+
odkurzacz z filtrem wodnym Thomas Aqua+ Pet & Family + szczotka uniwersalna Thomas 793268 szczotka "De Luxe" do dywanów i podłóg Zobacz szczegóły 
Oszczędzasz
10 zł
1 248,99 zł 1 238,99 zł
69,99 zł
79,99 zł

Filtr Thomas FilterSet 101 787272

Komplet 5 filtrów do serii Perfect Air.
119,99 zł

Turboszczotka Thomas 787215

Idealna do usuwania większych zabrudzeń oraz sierści zwierząt.
119,99 zł
189,99 zł 9,50 zł x 20 rat 0%
59,99 zł

Szczotka do usuwania sierści z tapicerki Thomas 787233

Szczotka do zbierania sierści zwierząt z tapicerki dedykowana do wszystkich odkurzaczy marki Thomas
109,99 zł

Ssawka szczelinowa Thomas 787238

Ssawka szczelinowa marki Thomas dedykowana do wszystkich typów odkurzaczy tej marki. Średnica 32 mm
19,99 zł

Nasadka do przetykania i czyszczenia Thomas 787239

Nasadka do przetykania i czyszczenia marki Thomas dedykowana do wszystkich typów odkurzaczy tej marki. Średnica 32 mm
19,99 zł

Opinie o Thomas Aqua+ Pet & Family

Ocena Klientów:
5 na 5 (77 Opinii)
Podsumowanie Opinii o odkurzacz z filtrem wodnym Thomas Aqua+ Pet & Family
Najwyżej ocenione zalety:
 • długość kabla
 • odpowiednia moc
Towar oceniło 77 osób
97% osób oceniło wysoko Towar
Ostatnią Opinię dodano: 03-12-2016
Polecam
Dodana: 17-12-2013
Przez: elfi1994
Zadaj pytanie 
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
Podsumowanie:

Odkurzacz godny polecenia, świetnie zbiera sierść z dywanów i pierze zarówno dywany jak i tapicerki, bardzo dobrze.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 83% osób (5/0). Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi elfi1994 dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Twój email będzie niewidoczny
Opinia o odkurzaczu Thomas Aqua .
Dodana: 20-12-2013
Przez: Atur
Zadaj pytanie 
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
Podsumowanie:

To nie pierwszy mój odkurzacz dlatego powiem ,że na tle innych odkurzaczy jest całkiem dobry .

Powiem tak : jeśli ktoś ma jeden pokój może sobie odpuścić taki sprzęt , bo mycie i suszenie zbiornika na brudną wodę ,a także filtra "aqua" może być niewygodne , le dla mnie ważne jest to , że ten odkurzacz ma filtr wodny . Dobrze wsysa każdy brud .

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 83% osób (5/0). Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Odpowiedz  Pytanie od:
klaudia:)06-01-2014
czy orientuje się Pan czy w Polsce jest serwis firmy Thomas w razie gdyby odkurzacz zepsuł się po okresie gwarancji?? gdyż bardzo jest zainteresowana zakupem odkurzacza...Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam Klaudia
Zadajesz pytanie użytkownikowi Atur dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Twój email będzie niewidoczny
dobre sprzęcicho
Dodana: 22-07-2014
Przez: VladB
Zadaj pytanie 
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
Podsumowanie:

Bardzo dobra jakość wykonania, ładnie się prezentuje, proste czyszczenie - nie zajmuje więcej niż 5 min, odkurza bardzo dobrze, nie wiem jak pierze ale tu nie oczekiwałbym cudów, raczej odświeży dywan niż usunie jakieś uporczywe plamy. Jedyna wada to źle zaprojektowany pojemnik na detergent z tyłu, nie ma żadnych zaczepów a przy ustawieniu odkurzacza do pionu ma tendencje do wypadania.

Szczerze polecam, bardzo dobra jakość i efekty za rozsądną cenę

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 88% osób (7/0). Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi VladB dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Twój email będzie niewidoczny
odkurzacz profesjonalny
Dodana: 13-09-2014
Przez: zuzanna1
Zadaj pytanie 
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
Podsumowanie:

odkurzacz naprawdę pracuje rewelacyjnie, przy moich psach nareszcie mam czysto, bardzo lekko się odkurza- POLECAM

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 80% osób (4/0). Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi zuzanna1 dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Twój email będzie niewidoczny
godny polecenia
Dodana: 30-09-2014
Przez: em
Zadaj pytanie 
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
Podsumowanie:

bardzo dobry produkt - godny polecenia, świetnie pierze, odkurza i zviera sierść moich kotków

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 75% osób (3/0). Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi em dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Twój email będzie niewidoczny
jest ok
Dodana: 30-12-2014
Przez: sawanna
Zadaj pytanie 
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
Podsumowanie:

Ogólnie jestem zadowolona. Odkurza dobrze a nawet bardzo dobrze nie korzystałam jeszcze z funkcji prania czekam z tym na wiosnę. Jest trochę ciężki i głośny ale produkt wart polecenia.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0). Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi sawanna dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Twój email będzie niewidoczny
Bardzo dobry odkurzacz
Dodana: 10-05-2015
Przez: Małżeństwo S.
Zadaj pytanie 
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
Podsumowanie:

Posiadamy w domu 2 koty i głównie z myślą o nich zakupiliśmy ten odkurzacz. Świetnie sobie daję radę z zebraniem kociej sierści (tradycyjny odkurzacz nie dawał rady). Posiadamy go miesiąc i odnoszę wrażenie, że w mieszkaniu jest mniej kurzu. Jedynym mankamentem jest fakt, że jest dosyć głośny. Jeszcze nie wypróbowywałam opcji piorących odkurzacza.

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0). Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Małżeństwo S. dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Twój email będzie niewidoczny
Godny polecenia sprzęt sprzątający
Dodana: 21-05-2015
Przez: Iza
Zadaj pytanie 
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
Podsumowanie:

Używam krótko i jestem w pełni usatysfakcjonowana, póki co nie mam żadnych uwag poza jedną, sam nie posprząta;)

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0). Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Iza dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Twój email będzie niewidoczny
Odkurzacz z filtrem wodnym
Dodana: 24-12-2015
Przez: eva
Zadaj pytanie 
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
Podsumowanie:

Odkurzacz ciężki, duży ale bardzo dobrze zbiera sierść. Mycie , a przede wszystkim suszenie trochę długo trwa i zajmuje sporo czasu i miejsca . Z obrotowego wałka turboszczotki ciężko usuwa się sierść i włosy . Po pierwszym odkurzaniu i wylaniu bagna z pojemnika , zapchałam rezerwuar. Teraz myję i wylewam z pojemnika na zewnątrz , na podwórko . Na plus - świetna regulowana moc ssania, bardzo dobrze zbiera sierść i kurz (a oto mi chodziło) , nie jest głośny. Polecam

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0). Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi eva dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Twój email będzie niewidoczny
Polecam
Dodana: 11-01-2016
Przez: Niuta
Zadaj pytanie 
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
Podsumowanie:

Odkurzacz użytkuję od nie dawna i jak na razie jestem zadowolona. Jak odkurza widać po zawartości pojemnika z wodą. Nie spodziewałam się że tyle brudu kryje się w domu przy regularnym sprzątaniu, teraz przynajmniej to widać. Funkcji prania nie używałam jak na razie więc nie mam zdania. Produkt wart uwagi. Polecam

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 50% osób (1/0). Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi Niuta dotyczące produktu Thomas Aqua+ Pet & Family.
Twój email będzie niewidoczny
Opinia została wydana na podstawie zakupionego towaru. Możemy zagwarantować, że autor zakupił opisywany sprzęt w sklepie OleOle! Wszystkie informacje zawarte w opinii są poparte prawdziwym doświadczeniem! Masz pytania? Możesz je zadać tutaj!
Ładowanie formularza...
Dla tego produktu nie ma jeszcze pytań
Możesz pomóc innym użytkownikom Thomas Aqua+ Pet & Family
Ładowanie formularza...

Właściciel Serwisu: Euro-net sp. z o. o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności