Informacje
Infolinia
801 415 155
22 57 15 155
Opłata za połączenie według cennika operatora
Moje konto
Produkt klasy niższej cena trochę wygórowana trudność z nabyciem worków.
Ludzie nie kupujcie tego Złomu!!!
Jedyny jego plus to to że jest tani, popsuł się po pół roku, a W serwisie stwierdzili że w komorze silnika jest brud którego tam nie powinno być, i odmówili uznania GWARANCJI.
PYTAM W TAKI RAZIE PO CO JEST ODKURZACZ DO STANIA W ROGU CZY DO ODKURZANIA?
ODRADZAM JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY Z PRODUKTAMI FIRMY HOOVER!!!
Nie myślałem, że można być zawiedzionym na odkurzaczu. Przecież to nie jest trudne - zrobić urządzenie, którym można posprzątać podłogę.
Okazuje się, że firmę Hoover to przerosło. Po kolei:
Teleskopowa rura notorycznie wypada z rączki, jakby była źle dopasowana. Grzeje tak, że w zimie można by go używać jako "farelka", gdyby tylko nie był tak pioruńsko głośny.
Ale najgorszy jest umieszczony z boku wylot powietrza, działający jak dmuchawa na liście. Jaki sens w odkurzaniu, jeśli cały lżejszy kurz lata w powietrzu? O kocich kłakach nie wspominając.
Brak na rynku dedykowanych worków (H63) można przeżyć, bo H64 też pasują, ale świadczy to jakoś o firmie, prawda?
To tylko część wad. Podsumowując: nigdy więcej Hoovera! Odradzam wszystkim, jak tani by nie był, choćby za darmo wciskali!
Właściciel serwisu: Euro-net sp. z o. o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa