Gwarancja niższej cenyPrzebijamy ceny innych e-sklepów Bezpłatny transport0 zł na terenie całego kraju Wygodna dostawaWybierasz termin, my wnosimy i instalujemy Bezpieczne zakupy265 tys. pozytywnych opinii

monitor LED Samsung S34E790C Curved

nr kat. 1054823
Przekątna ekranu: 34 cale
Rodzaj matrycy: VA
Rozdzielczość: 3440 x 1440
Współczynnik kontrastu: 1000000 :1
Jasność ekranu: 300 cd/m2
Czas reakcji matrycy: 4 ms
Dodatkowe opcje: zakrzywiony ekran, głośniki, USB, DisplayPort
Karta produktu
Ocena Klientów:
5 na 5 (1 Opinia)
3 861 zł
 Dostawa od: 4,99 zł
Taniej w zestawie Zobacz  
Zapytaj o Towar
Infolinia

 
 

Wybrane cechy i funkcje

 

Ultraszeroki, zakrzywiony ekran LED 34" / 21:9

Szerokie kąty widzenia
178°

Rozdzielczość
3440 x 1440
 

Kontrast 3000:1
Czas reakcji 4ms

Wielozadaniowość
na podzielonym ekranie

Program
energooszczędności
 
 

Poznaj lepiej zakrzywiony monitor Samsung SE-790C z ultraszerokim, panoramicznym ekranem

Panoramiczny, zakrzywiony ekran |  Proporcje 21:9 to nowa jakość ekranów panoramicznych 

 • Samsung wprowadza nową jakość ekranów panoramicznych swoim najnowszym, najbardziej zaawansowanym monitorem SE-790C z ultraszerokim, panoramicznym, zakrzywionym ekranem 34" i proporcjach 21:9*.
 • Dodatkowa powierzchnia, około 2.4 większa niż monitor Full HD 16:9, zachwyci zarówno wielbicieli gier i filmów, jak i wykonujących złożone prace z wykorzystaniem wielu programów. 
 • Oglądaj filmy niemalże jak w kinie lub wykorzystaj daną przestrzeń do pracy w wielu oknach jednocześnie. 

* Monitor SE-790C mozna nabyć też z 29" ekranem, który zachowuje pozostałe parametry techniczne.
 
 
Monitor o najlepszym promieniu zakrzywienia

Zakrzywienie 3000R* | Największy na rynku, otaczający obrazem

Poznaj niespotykane wcześniej pośród monitorów, największe zakrzywienie ekranu 3000R*. Najbardziej optymalne i naturalnie dopasowane do budowy oka, ułatwia ogarnianie panoramicznego ekranu jednym spojrzeniem. 

  • Ekran wydaje się szerszy, niż jest w rzeczywistości, ponieważ boczne krawędzie są bliżej oczu i zapewniają naturalniejsze, szersze pole widzenia.
  • Łuk zakrzywienia potęguje wrażenie zanurzenia w wyświetlanym obrazie.
  • Zwiększenie widzenia peryferyjnego docenią nie tylko profesjonaliści, ale także wielbiciele gier i filmów. 
  • Redukcja refleksów na ekranie i zmniejszenie ilości męczących mięśnie ruchów gałek ocznych. 

"R" to sposób określania stopnia zakrzywienia ekranu. Wartość 3000R oznacza, że gdyby z wielu takich ekranów stworzyć okrąg, to jego średnica wyniesie 3 metry. 

 
 

Rozdzielczość Ultra WQHD | 3440 x 1440 pikseli, 2.5-krotnie większe zagęszczenie pikseli niż w Full HD
 

 • Wysoka rozdzielczość to większa precyzja, większa ilość elementów na jednym monitorze oraz znakomite odwzorowanie szczegółów, dostosowanych wielkością do ekranu.
 • Obrazy są niezwykle wyraźne i fantastycznie przejrzyste dzięki parametrom jasności: najwyższy poziom jasności 300 cd/m², szczytowy współczynnik jasności na poziomie 99%.
 • Monitor SE790C z zakrzywionym ekranem o rozdzielczości Ultra Wide Quad High Definition 3440 x 1440 pikseli oferuje niezwykle wysoką jakość obrazu.
 • Zagęszczenie pikseli jest ponad 1.8 razy większe niż w monitorach WQHD 21:9 i około 2.5 większe niż w monitorach Full HD 16:9.  
   
 
 

Kontrast statyczny 3000:1, Mega Dynamic Contrast | Najlepszy w klasie kontrast

W monitorze SE790C wysoki kontrast statyczny 3000:1 wpływa na poziom ostrości obrazu, który staje się bardziej wyrazisty, a oglądanie filmów przyjemniejsze. Kontrast Dynamiczny Mega dodatkowo wspiera wyświetlanie kolorów i jasność, optymalizując poziomy czerni i bieli. Czerń okaże się czarna jak smoła, a nie tylko ciemnoszara, a obrazy staną się o wiele bardziej szczegółowe. Wysoki wpółczynnik kontrastu wpływa też na redukcję zjawiska smużenia ekranu.

 

Kąt widzenia 178° w poziomie i pionie | Kolory i ostrość obrazu niezależnie od kąta patrzenia

W przeciwieństwie do konwencjonalnych monitorów, jednolitość koloru zostaje zachowana niezależnie od kąta patrzenia. Dzięki superszerokim kątom widzenia na zakrzywionym, panoramicznym ekranie, zobaczysz wszystko bez zniekształceń, bez względu na miejsce, z którego oglądasz obraz.

 
 
 
 

Matryca VA | Do zastosowań profesjonalnych i multimedialnych

Matryca Vertical Alignement stała się najczęściej stosowanym rozwiązaniem w produkcji monitorów wysokiej klasy do zastosowań multimedialnych. Jest także standardem dla kreślarzy i w pracach biurowych. Charakteryzuje się szerokim kątem widzenia, szybkim czasem reakcji, wysokim kontrastem i dobrą prezentacją szczegółów.

 
 

Równomierne podświetlenie matrycy | Głęboka czerń nawet w rogach ekranu

Dzięki zaawansowanej technologii i zastosowaniu matrycy VA Samsung ulepszył równomierność rozłożenia czerni poprzez cały ekran. Efekt przeciekania światła na rogach został wyeliminowany. Poszarzenie czerni jest jedną z głównych wad matryc IPS.

 
 
 
 

100% sRGB | Idealne odwzorowanie kolorów

Monitor SE790C będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla fotografów, grafików i wszystkich poszukujących szerokiego spektrum barw i dokładnego odwzorowania kolorów. Oferuje pokrycie kolorów na poziomie 100% sRGB, ponad 70% Adobe RGB, szeroką gamą szarości z ostrym gradientem i bez widocznej koloryzacji.

 
 

Magic Upscale | Dokonały obraz niezależnie od źródła

Dzięki funkcji Magic Upscale znacząco poprawisz jakość wyświetlanego obrazu, niezależnie od źródła jego pochodzenia. Magic Upscale zapobiega zniekształceniom powstającym podczas skalowania rozdzielczości i dba o to, byś mógł zawsze cieszyć się intensywnymi kolorami i wyrazistymi obrazami – o wiele atrakcyjniejszymi niż na laptopie. 

 
 
 

 Tryb Gier  | Naprawdę dasz się wciągnąć

 • W Trybie Gry monitor inteligentnie wykrywa zmiany w scenach i koryguje zamazane obrazy, podwyższa nasycenie kolorów i wyostrza kontrast. Zobaczysz lepiej nawet mroczne sceny!
 • Czas reakcji 4ms oznacza, że nawet najszybsze sceny w grach i filmach akcji zobaczysz wyraźnie i szczegółowo, bez smug i artefaktów.
 • Użycie matrycy VA oznacza obraz bez drgań i smużenia. Dopóki funkcja Vsync jest włączona, nawet najszybszy ruch jest doskonale płynny.
 • Dzięki zakrzywionemu, panoramicznemu ekranowi widzisz więcej i możesz reagować w krótszym czasie.
 • Odległość 80 centymetrów od ekranu pozwala na całkowite zanurzenie w ekranowej rzeczywistości, kreując dodatkowe wrażenie głębi obrazu.

 

 
 
 
 

Free Sync | Eliminacja tearingu

Free Sync dostarcza rozwiązanie problemu efektu "rozdarcia ekranu" - niespójności obrazu, powstającej, gdy dwie lub więcej ramek nakłada się na siebie w jednej linii. Monitor adaptuje szybkość odświeżania ekranu do zmiennej zawartości gier, czego rezultatem jest spójny obraz bez zakłóceń.

 
 

Głośniki | Wbudowane w ramę, ze wzmocnionym dźwiękiem

Dwa dwukanałowe, 7-watowe głośniki stereo dają wyraźny dżwięk i mocne basy. Podwójny silnik Dual Sound zapewnia oryginalne brzmienie, bogatsze niż w głośnikach z jednym silnikiem. Ze względu na zastosowanie podwójnego magnesu możesz cieszyć się na prawdę głośnym dźwiękiem.

 
 

Zaawansowana wielozadaniowość 

Wielozadaniowość z monitorem SE-790c

Zwiększona funkcjonalność  |  Maksymalna produktywność dzięki wielozadaniowości

 • Nieważne, z której z pre-definiowanych technologii monitora SE790C z zakrzywionym ekranem skorzystasz, możliwość wyboru znacznie zwiększy Twoją produktywność.
 • Opcje wykonywania wielu zadań na jednym widoku panoramicznego ekranu, podłączenia różnych źródeł treści jak komputer i kamera oraz łatwe zarządzanie wszystkimi otwartymi oknami ponoszą efektywność pracy na tym monitorze.
 • Zwiększona widoczność małych elementów umożliwia czytelność nawet drobnego druku blisko krawędzi ekranu.
 
 
 
 

Picture-by-Picture |  Okno obok okna

Z funkcją PBP możesz podłączyć dwa urządzenia do monitora i oglądać równocześnie dwa obrazy na ekranie. Nawet, jeśli pochodzą z dwóch różnych źródeł, bez utraty jakości któregokolwiek z nich. Monitor automatycznie rozpoznaje oryginalną rozdzielczość obrazu źródłowego i wyświetla ją w pełni.

 
 

Picture-in-Picture 2.0 | Okno w oknie

Technologia PiP 2.0 pozwala na wielozadaniowość: oglądaj materiały wideo na podglądzie wyświetlanym na ekranie, na którym w tym samym czasie możesz wykonywać inne zadania. Możesz powiększyć drugi obraz do 25% powierzchni ekranu i umieścić go w dowolnym miejscu.

 
 
 
 

Flicker Free  | Bez migotania ekranu

Chronimy Twoje oczy dzięki technologii Flicker Free, eliminującej migotanie ekranu obecne w tradycyjnych monitorach. Od teraz praca i rozrywka staną się znacznie przyjemniejsze – nawet po wielu godzinach.

 
 

Eye Saver | Redukcja niebieskiego światła

Funkcja Eye Saver oszczęda wzrok redukując emisję niebieskiego światła. Dodatkowo, zmniejsza prawdopodobieństwo uciążliwego efektu ubocznego wielu godzin spędzonych przed ekranem - bezsenności.

 
 

Przemyślane wzornictwo 

 

Bezkompromisowa jakość | Wzornictwo premium zachowujące najwyższą ergonomię  

 • Zaawansowana ergonomia zaprojektowana dla maksymalnej wygody i przeciwdziałania skutkom długotrwałego siedzenia przed monitorem.
 • Pomimo ogromnego ekranu monitora SE790C łatwo możesz zmieniać położenie ekranu w pionie o 100mm oraz pochylać go od -2° do +20°. Dzięki metalowej podporze HAS  możesz znaleźć najlepsze ustawienie dla efektywnej pracy lub idealnej głębi oglądanych obrazów.
 • Ukryte wewnątrz wspornika mocowanie naścienne z rozstawem śrub jest zgodne ze standardem VESA 100:100.
 
 
 
 

Elegancki z każdej strony

Wykonana z metalowych elementów ramka tworzy estetyczną i minimalistyczną formę, która nie rozprasza użytkownika. Tył urządzenia jest niemal całkowicie płaski, zaprojektowany tak, aby nie burzyć harmonii otoczenia.

 
 

Metalowa nóżka w kształcie litery T

Stylowa i stabilna metalowa nóżka z frezowanego aluminium w kształcie litery T bez wysiłku unosi masywną bryłę monitora, dodając mu lekkości. Nowoczesne wzornictwo połączone z funkcjonalnością.

 
 
 
 

Łatwe podłączanie wielu urządzeń

Korzystaj z konsoli do gier, odtwarzacza Blu-ray i innych urządzeń AV, ciesząc się wygodą i jakością 2 łączy HDMI. Podłącz komputer / tablet / smartfon za pomocą koncentratora USB - 1 up / 4 down (wersja 3.0). Przez Display Port podłączysz drugi monitor, możesz go także użyć jako USB, do plików audio i innych.

 
 

Program energooszczędności

Funkcja Eco Saving pozwala zredukować zużycie energii od 25 do 50% np. w trybie pracy biurowej. Przeciętne zużycie energii jest na poziomie 64W, co jest bardzo dobrym wynikiem ze względu na rozmiary monitora SE-790C.*
*W porównaniu do innych monitorów o podobnej przekątnej ekranu.

 

Porównaj monitory Samsung

 
  CURVED
 
  E790CNS E590CS E591CS D590CW D590CS E510CS
Cale 29"
34"
32" 27" 27" 27" 24"
27"
Technologia  
Curved Curved Curved Curved Curved Curved Curved
Doskonałe odwzorowanie kolorów  
Ultra WQHD (3440x1440) 34"          
WFHD (2560 x 1080) 29"          
FULL HD (1920x1080)  
 
 
 
 
 
Współczynnik kontrastu statycznego  
3000:1
 
 
 
 
 
 
5000:1  
 
       
Zakrzywienie ekranu   
3000R
 
 
       
4000R    
 
 
 
 
Kąt widzenia 178/178
 
 
 
 
 
 
Jasność 300cd/m2 350cd/m2 350cd/m2 300cd/m2 350cd/m2 250cd/m2
Rodzaj matrycy VA
 
 
 
 
 
 
Czas reakcji 4 ms 4 ms 4 ms 5 ms 4 ms 4 ms
Efektywna praca  
VESA 100x100 200x200 100x100 75x75 100x100 100x100
Regulowana podstawa Odchylenie
+ wysokość
Odchylenie Odchylenie Odchylenie Odchylenie Odchylenie
PIP 2.0/PIP/PBP PIP/PBP     PIP    
Inne Tryb dźwięku
(model 29")
    ConnectShare™, MHL,
Elektroniczny informator
programowy, Teletekst,
Złącze Anynet+,

Obsługa napisów
   
HDMI 2 2 1 2 1 1
Display port
 
 
 
 
 
 
AV      
 
   
AV słuchawkowe
 
 
 
 
 
 
Wejście audio    
 
 
 
 
Inne USB HUB:
4 x USB 3.0
(model 34")
  D-Sub Gniazdo CI,
Wejście antenowe,
USB,
Komponentowe,
Kompozytowe, Scart
D-Sub D-Sub
Doskonała rozrywka  
Tuner TV      
 
   
Wbudowane głośniki
 
 
 
 
 
 
Tryb Football      
 
   
Tryb gier
 
 
 
 
 
 
Poprawa jakości obrazu  
Magic Upscale    
 
 
 
 
Magic Bright
 
 
 
 
 
 
Eleganckie wzornictwo  
Dostępne kolory Czarny Czarny Biały Czarny Czarny Czarny
Zdrowie i eologia  
Flicker free
 
 
 
 
 
 
Eye saver mode 1 MODEL 29"
 
 
   
 
Matowa matryca
 
 
 
 
 
 
Tryb oszczędzania energii
 
 
 
 
 
 
 

Polecane produkty

 
 

Warto wiedzieć

 

Dlaczego zakrzywiony monitor jest lepszy od płaskiego?

Ludzkie oko nie jest powierzchnią płaską. Dlatego inżynierowie Samsung dostosowali promień zakrzywienia monitorów do naturalnego kształtu oka tak, aby stres i zmęczenie oczu nie przeszkadzały w pracy i rozrywce. Dzięki zakrzywieniu każdy punkt na ekranie znajduje się w takiej samej odległości od centrum oka. To kluczowa różnica pomiędzy zakrzywionymi monitorami, a tradycyjnymi płaskimi panelami. Zakrzywiony ekran jest naturalnym postępem najnowszej technologii w poszukiwaniu lepszej jakości i większej wygody dla użytkowników. Zakrzywienie ekranu to rozwiązanie zwiększające ergonomię i zmniejszające dyskomfort spowodowany wielogodzinną pracą.

 

Moje urządzenia korzystają z dwóch systemów, Windows oraz Mac OS X, czy mogę je wykorzystywać z monitorem SE-790C?

Monitory Samsung są kompatybilne z obydwoma systemami operacyjnymi, zarówno Windows jak i Mac. Będą więc współpracować z wszystkimi urządzeniami działającymi na tych dwóch systemach.

 

Jak łatwo można zmieniać ustawienia monitora?

Do nawigowania służy umieszczony z tyłu monitora pojedynczy, okrągły klawisz w formie klikalnego joystick'a. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze bez patrzenia na niego, po prostu wybierasz kolejno funkcje, przesuwając palcem po okręgu i klikając krawędzie. Ustawienia monitora masz teraz w małym paluszku.

 

Co dla mnie oznacza klasa energetyczna C?

Roczne zużycie energii elektrycznej przez monitor SE-790C na poziomie 93 kWh oznacza rachunki za energię elektryczną o ok. 30pln* rocznie więcej, niż w przypadku monitora 27". W ocenach ekspertów monitor otrzymał etykietę Energy Star 6.0 oznaczającą, że zużywa on 25% energii mniej niż porównywalne monitory standardowe.
* Dla stawki 0.55pln za kWh obowiązującej 13.07.2015.

 
 

Dane techniczne - monitor LED Samsung S34E790C Curved

Dane podstawowe   
Ekran  34 cale / 86 cm / 21:9, VA LED 
Ekran dotykowy nie 
Zakrzywiony ekran tak 
Technologia 3D  nie 
Obkręcany ekran (pivot) nie 
Obraz   
Rozdzielczość 3440 x 1440 
Kontrast statyczny / dynamiczny 3000 :1 / 1000000 :1 
Jasność ekranu 300 cd/m2 
Czas reakcji matrycy 4 ms 
Wielkość plamki  0,23 mm 
Kąt widzenia w pionie / w poziomie  178 stopni / 178 stopni 
Ilość wyświetlanych kolorów  16,7 mln 
Wejścia / wyjścia   
Złącze D-Sub (VGA) nie 
Złącze DVI nie 
Złącze HDMI
Złącze DisplayPort tak 
Złącze Thunderbolt nie 
Złącze USB
Wejście liniowe audio  tak 
Wyjście liniowe audio  tak 
Informacje użytkowe   
Tuner TV nie
Pilot / Mikrofon  nie / nie 
Głośniki  2 x 7 W 
Opcja przymocowania do ściany  tak 
Standard VESA 100x100 mm 
Dodatkowe dane  złącze USB 3.0, USB - zdjęcia, muzyka, film, technologia Flicker-Free, tryb ECO, regulacja pochylania w pionie, regulacja wysokości, tryb gra
Parametry fizyczne   
Barwa obudowy  czarny 
Wymiary (szer. x wys.x gł.)  821 x 552 x 275 mm 
Waga  9,9 kg 
Wymiary opakowania  105 x 21 x 67 cm 
Waga z opakowaniem  15 kg 
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna
Pobór mocy (tryb włączenia)  64 W 
Roczne zużycie energii  93 kWh 
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W 
Przekątna ekranu  34 cale / 86 cm 
Rozdzielczość 3440 x 1440 
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB, kabel zasilający, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące 
   Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia!
Rodzaj gwarancji  door to door 
Kod Producenta  LS34E790CNS/EN 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz    
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. 
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Znak zgodności Energy Star
 

Zestawy OleOle!
Nasi Klienci wybierają zestawy takie jak:

Twój
rabat
Cena OleOle!
na zestaw
Zaoszczędzisz na produkcie Techlink TWM222 30 zł
+
monitor LED Samsung S34E790C + uchwyt Techlink TWM222 Zobacz szczegóły 
Oszczędzasz
30 zł
3 950,99 zł 3 920,99 zł
Zaoszczędzisz na produkcie Logitech Z533 30 zł
+
monitor LED Samsung S34E790C + głośniki komputerowe Logitech Z533 Zobacz szczegóły 
Oszczędzasz
30 zł
4 160 zł 4 130 zł
Zaoszczędzisz na produkcie Vivanco 26046 5 zł
+
monitor LED Samsung S34E790C + listwa antyprzepięciowa Vivanco 26046 Zobacz szczegóły 
Oszczędzasz
5 zł
3 910,99 zł 3 905,99 zł
+
monitor LED Samsung S34E790C + kamera internetowa Creative Live! Cam Sync HD Zobacz szczegóły 
 
3 919,99 zł
149,99 zł
89,99 zł

Listwa antyprzepięciowa Acar F5 (1,5 m)

1,5-metrowy przedłużacz sieciowy z sygnalizacją napięcia oraz wyłącznikiem zagwarantuje Ci bezpieczne użytkowanie sprzętu.
28,49 zł
14,99 zł

Opinie o Samsung S34E790C Curved

Ocena Klientów:
5 na 5 (1 Opinia)
Podsumowanie Opinii o monitor LED Samsung S34E790C Curved
Najwyżej ocenione zalety:
 • jakość obrazu
 • odwzorowanie kolorów
Towar oceniła 1 osoba
100% osób oceniło wysoko Towar
Ostatnią Opinię dodano: 14-08-2015
Bardzo dobre
Dodana: 14-08-2015
Przez: dekirel123
Zadaj pytanie 
jakość obrazu:
odwzorowanie kolorów:
design:
opcje regulacji:
liczba wejść i wyjść:
funkcje dodatkowe:
Podsumowanie:

Bardzo dobry - polecam :)

Zgłoś nadużycie
Opinia przydatna dla 0% osób Opinia przydatna dla 100% osób Opinia przydatna dla 0% osób (0/0). Czy przydatna dla Ciebie? TAK NIE Wg Ciebie ta Opinia jest przydatna Wg Ciebie ta Opinia jest nieprzydatna Już oddałeś głos na tę Opinię
Zadajesz pytanie użytkownikowi dekirel123 dotyczące produktu Samsung S34E790C Curved.
Twój email będzie niewidoczny
Opinia została wydana na podstawie zakupionego towaru. Możemy zagwarantować, że autor zakupił opisywany sprzęt w sklepie OleOle! Wszystkie informacje zawarte w opinii są poparte prawdziwym doświadczeniem! Masz pytania? Możesz je zadać tutaj!
Ładowanie formularza...
Dla tego produktu nie ma jeszcze pytań
Możesz pomóc innym użytkownikom Samsung S34E790C Curved
Ładowanie formularza...

Właściciel Serwisu: Euro-net sp. z o. o., ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce prywatności