PROMOCJE

Samsung Chef Collection RB36J8799S4

lodówka do obudowy

Samsung nr kat. 1046592

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

812 812 812

pon.- sob. 8:00 - 21:00
nd. 9:00 - 19:00

4 039 zł
taniej o 110 zł
?
403,90 zł x 10 rat 0%

Zadzwoń i zamów

lodówka do obudowy Samsung Chef Collection RB36J8799S4
Samsung Chef Collection RB36J8799S4
Polecane zestawy
4 048,59 zł
Samsung Chef Collection RB36J8799S4 + Dr OK Active preparat czyszczący kamień, rdzę, zacieki z tłuszczu, mydła + Webber P2
4 063,58 zł
Samsung Chef Collection RB36J8799S4 + Dr. Beckmann spray do lodówek + Webber P2
4 066,58 zł
Samsung Chef Collection RB36J8799S4 + Wpro FRI 102 Środek czyszczący do lodówek i zamrażarek + Wpro DEO 213
4 088,98 zł
Samsung Chef Collection RB36J8799S4 + Gerlach Viva - 8 elementów
- 20 zł
4 318 zł
4 338 zł
oszczędzasz 20zł
Samsung Chef Collection RB36J8799S4 + Bergner BG-8920 Masterpro - zestaw 5 noży
- 20 zł
4 128,99 zł
4 148,99 zł
oszczędzasz 20zł
4 080,99 zł
4 088,99 zł
Samsung Chef Collection RB36J8799S4 + Tefal Intuition Colors B903A374
- 35 zł
4 403 zł
4 438 zł
oszczędzasz 35zł
4 323 zł
Akcesoria
Opis i dane

Uwaga: lodówka do zabudowy z drzwiami ze stali szlachetnej szczotkowanej.

Lodówka RB33J8797S4 Lodówka RB33J8797S4
 

Lodówka Samsung Chef Collection

 

Nowoczesne lodówki Samsung Chef Collection to odpowiedź na potrzeby pasjonatów sztuki kulinarnej, którzy dbają o każdy etap przygotowywania potraw. Samsung, we współpracy z Samsung Club des Chefs – najlepszymi kucharzami z całego świata, opracował urządzenia, które poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu temperatur i wilgotności, dbają o świeżość żywności – tak istotnej w procesie przygotowania potraw. Gwarantują perfekcyjne warunki przechowywania produktów oraz są wyjątkowo pojemne.

 
 

Wybrane funkcje lodówek Samsung

 
Lodówka RB33J8797S4 - funkcje piekarników Samsung
 
 • Precise Chef Cooling™
 • Chief Mode™
 • Space Max™
 • Twin Cooling (Plus)™
 • No Frost
 • Naczynie Chef Pan
 • Kitchen Fit™
 • Technologia All-around Cooling
 • Metal Cooling
 • Wewnętrzny wyświetlacz LED
 • Demontowalne półki
 • Szuflada Chef Zone™
 • 10 lat gwarancji na kompresor Digital Inverter
Lodówka RB33J8797S4 - Funkcje piekarników Samsung
 
 
 
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4 - Harmonijne dopasowanie na stałym poziomie.

Kitchen Fit | Harmonijne dopasowanie.

Wykorzystanie wzornictwa Kitchen Fit™ sprawia, że lodówka idealnie wkomponowuje się w wystrój każdej kuchni. Możliwość zabudowania na równi z meblami kuchennymi oferuje atrakcyjną alternatywę dla lodówki do zabudowy,oferując nawet do 90 l pojemności więcej, niż te pierwsze. Wolnostojąca czy obudowana meblami, nieustannie zachwyca estetyką i wyróżnia się funkcjonalnością. Lodówki Chef Collection wyróżniają się minimalistyczną elegancją, posiadają też dodatkowe charakterystyczne elementy, m. in. podświetlany na niebiesko uchwyt.

 
 
 
 
 

Szczotkowana stal

Lodówka RB33J8797S4 - Szczotkowana stal

Najwyższej jakości srebrne wykończenie ze szczotkowanego metalu dopełnia harmonijny i stylowy design. Lodówka idealnie wkomponowuje się w wystrój każdej kuchni.

Wbudowany wyświetlacz LED  

Lodówka RB33J8797S4 - Wbudowany wyświetlacz LED

Łatwy w obsłudze wyświetlacz umieszczony wewnątrz lodówki umożliwia sterowanie temperaturą i trybami pracy.

Podświetlony uchwyt

Lodówka RB33J8797S4 - Podświetlony uchwyt

Najwyższej jakości srebrne wykończenie i podświetlany uchwyt Ice Blue wnoszą profesjonalny styl i elegancję. Oświetlenie jest nie tylko nowoczesnym elementem dekoracyjnym – ułatwia także dotarcie do lodówki po ciemku.

 
 
 
Lodówka RB33J8797S4 - Profesjonalne chłodzenie w domu

Precise Chef Coolin™ | Profesjonalne chłodzenie w domu

Jak podkreśla wielu szefów kuchni, precyzyjna i stabilna kontrola temperatury stanowi klucz do utrzymania najwyższej świeżości produktów spożywczych. Technologia precyzyjnego chłodzenia Precise Chef Cooling gwarantuje utrzymanie stałej temperatury przy maksymalnych wahaniach do +/- 0.5° C, co sprawia, że składniki zachowują swoją oryginalną teksturę i swój oryginalny smak.

Lodówka RB33J8797S4 - Profesjonalne chłodzenie w domu
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4 - Dla stabilniejszej temperatury

Metal Cooling | Dla stabilniejszej temperatury

Wykończenie tylnej ścianki (Metal Cooling) ze stali nierdzewnej zapewnia utrzymanie chłodnej temperatury we wnętrzu lodówki i gwarantuje, że składniki potraw przechowywanych będą odpowiednio schłodzone i świeże. Zapewnia lepszą izolację i ogranicza wahania temperatury w jej wnętrzu, nawet przy częstym otwieraniu drzwi urządzenia. Pozwala też na dużą oszczędność energii.

 
 
 
Lodówka RB33J8797S4 - Zatrzymaj świeżość mięsa i ryb.

Chef Zone™ | Zatrzymaj świeżość mięsa i ryb.

Strefa Chef Zone™ to idealne miejsce do przechowywania mięsa i ryb. Panuje w niej odpowiednia temperatura, która zapewnia zachowanie najlepszego smaku i najlepszej tekstury. Twoje ulubione danie mięsne zachowa świeżość do czasu grillowania.

Lodówka RB33J8797S4 - Zatrzymaj świeżość mięsa i ryb.
 
 
Lodówka RB33J8797S4 - Przygotowywanie, przechowywanie i przyrządzanie w jednym naczyniu.

Chef Pan™ | Przygotowywanie, przechowywanie i przyrządzanie w jednym naczyniu.

Przygotuj i przyrządź wyszukaną potrawę w przystosowanym do piekarników naczyniu Chef Pan™. Wykonane z higienicznej stali nierdzewnej naczynie nadaje się do przygotowywania, przechowywania i przyrządzania potraw, które można następnie umieścić bezpośrednio w piekarniku.

 
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4 - Niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażarki

Twin Cooling Plus™ | Niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażarki

Technologia Twin Cooling Plus™ umożliwia niezależną pracę komór chłodziarki i zamrażarki. Osobne wentylatory i systemy chłodzenia gwarantują idealne chłodzenie i utrzymanie optymalnej wilgotności w każdej z komór, w chłodziarce – aż do poziomu 70%, tak by nawet najłatwiej psujące się owoce i warzywa zachowywały długo świeżość. System zapobiega również mieszaniu się zapachów.

Lodówka RB33J8797S4 - Niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażarki
 
 
 
 

Chef Mode™

Lodówka RB33J8797S4 - Precyzyjne chłodzenie w trybie Chef Mode™

Precyzyjne chłodzenie w trybie Chef Mode™ pomaga przedłużyć świeżość produktów poprzez zapewnienie właściwej temperatury ich przechowywania w zależności od rodzaju jedzenia.

All-around Cooling

Lodówka RB33J8797S4 - All-around Cooling

Zimne powietrze wydmuchiwane przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki zapewniają jego równomierne rozprowadzenie po każdym zakamarku. Dzięki temu temperatura wewnątrz lodówki w każdym jej miejscu jest stała.

No Frost

Lodówka RB33J8797S4 - Żywność dłużej zachowuje świeżość, smak i wartości odżywcze.

Żywność dłużej zachowuje świeżość, smak i wartości odżywcze. Koniec z uciążliwym i pracochłonnym rozmrażaniem - brak lodu w zamrażarce oznacza, że raz na jakiś czas trzeba ją będzie tylko przetrzeć. Łatwiej utrzymać czystość – brak wilgoci eliminuje problem osadu i namnażających się bakterii.

 
 
 
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4 - Wyjmowane półki zamrażarki.

Space Max | Nieziemska pojemność.

Technologia Space Max nieziemsko powiększa przestrzeń lodówki, nawet o 60 litrów. Dzięki niezwykle wydajnemu systemowi izolacji sprawia, że jej ścianki są cieńsze i tym samym powiększa się przestrzeń użytkowa, nie zwiększając wymiarów zewnętrznych urządzenia.

Zapomnij o częstych zakupach, bo dzięki Space Max pomieścisz w lodowce więcej żywności i napojów jednocześnie, bez niepotrzebnego ścisku oraz bałaganu. Nie musisz powiększać swojej kuchni, by stworzyć produktom w lodówce komfort nie z tej ziemi!

Lodówka RB33J8797S4 - Wyjmowane półki zamrażarki.
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4 - Pojemne drzwi. Regulowane półki w drzwiach.
 

Pojemne drzwi | Regulowane półki w drzwiach.

Na drzwiach lodówki umieszczone są cztery regulowane półki, które ułatwiają prostą i wygodną organizację przestrzeni wewnątrz. Można je indywidualnie przestawiać, aby przechowywać produkty żywnościowe różnej wielkości.

 
 
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4 - Wyjmowane półki zamrażarki.

Efektywna przestrzeń | Wyjmowane półki zamrażarki.

Aby uzyskać więcej miejsca, można wyjąć górną i środkową szufladę zamrażarki i na jej dole umieścić półkę zamrażarki. Nie ma to wpływu na właściwości termiczne ani mechaniczne urządzenia.

Lodówka RB33J8797S4 - Wyjmowane półki zamrażarki.
 
 

Funkcje specjalne

 

Kompresor Digital Inverter

Kompresor Digital Inverter automatycznie dostosowuje swoją prędkość pracy do zapotrzebowania na chłodzenie w oparciu o 7 poziomów. Urządzenie zużywa w ten sposób mniej energii, pracuje ciszej oraz wolniej się zużywa, co przekłada się na jego większą trwałość.

System Smart Eco

System Smart Eco umożliwia optymalizację zużycia energii poprzez zastosowanie technologii sensorowej i dostosowywanie pracy kompresora do zachowań użytkownika.

 

Funkcja Cool

Korzystanie z funkcji Power Cool (Intensywne chłodzenie) powoduje przyśpieszenie schładzania trwające kilka godzin. Po zakończeniu procesu intensywnego chłodzenia wskaźnik funkcji Power Cool (Intensywne chłodzenie) wyłączy się. W lodówce zostaną przywrócone poprzednie ustawienia temperatury.

Wakacje

Włączenie trybu wakacji sprawi, że lodówka ustawi temperaturę na wartość ok.17°C. Funkcja jest niezwykle przydatna, gdy wyjeżdżasz na dłużej lub nie musisz korzystać z urządzenia. W czasie, gdy funkcja Wakacje jest włączona, zamrażarka nadal działa. Przed włączeniem funkcji Wakacje należy wyjąć produkty z lodówki (nie z zamrażarki).

 

Funkcja Power Freeze

Włączenie funkcji Power Freeze (intensywne zamrażanie) powoduje przyspieszenie zamrażania aktywne przez 50 godzin. Po zakończeniu procesu intensywnego zamrażania funkcja wyłączy się automatycznie, a w zamrażarce zostaną przywrócone poprzednie ustawienia temperatury.

Alarm otwartych drzwi

Gdy drzwi lodówki pozostaną otwarte dłużej niż 2 minuty, zaświeci się wskaźnik ostrzeżenia i zostanie włączony sygnał dźwiękowy.

 

Alarm temperatury

Jeśli z powodu awarii zasilania temperatura w komorze zamrażarki jest za wysoka z powodu awarii zasilania, na wyświetlaczu zacznie migać symbol.

 
 
 
 
 
 
Wydajność
Lodówka RB33J8797S4
Klasa efektywności energetycznej
A+++
 
 
 
 
 
Pojemność (netto)
Lodówka RB33J8797S4
Całość (l)
350
Lodówka RB33J8797S4
Zamrażalnik (l)
110
Lodówka RB33J8797S4
Chłodziarka (l)
240
 
 
 
 
 
Parametry fizyczne
Lodówka RB33J8797S4
Kolor
Stal nierdzewna szczotkowana
Lodówka RB33J8797S4
Szerokość (mm)
595
Lodówka RB33J8797S4
Głębokość bez rączek (mm)
590
 
 
 
 
 
Technologie Samsung
Lodówka RB33J8797S4
No Frost
Tak
Lodówka RB33J8797S4
Multi Flow
Tak
Lodówka RB33J8797S4
Twin Cooling Plus™
Tak
 
 
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4
Funkcja Power Cool
Tak
Lodówka RB33J8797S4
Funkcja Precise Chef Cooling™
Tak
Lodówka RB33J8797S4
Funkcja Power Freeze
Tak
 
 
 
 
 
Parametry chłodziarki
Lodówka RB33J8797S4
Szuflada Chef Zone
Tak
Lodówka RB33J8797S4
Pojemnik na jajka
Tak
Lodówka RB33J8797S4
Pojemnik na warzywa
Tak
 
 
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4
Naczynia Chef Pan™
Tak
Lodówka RB33J8797S4
Półka na nabiał
Tak
Lodówka RB33J8797S4
Metalowe wykończenie półek
Tak
 
 
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4
Półka na drzwiach na butelki
1
Lodówka RB33J8797S4
Półka na wino
Tak
Lodówka RB33J8797S4
Metalowe wykończenie szuflad
Tak
 
 
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4
Liczba półek na drzwiach
4
Lodówka RB33J8797S4
Oświetlenie LED
Górne
 
 
 
 
 
 
Parametry zamrażalnika
Lodówka RB33J8797S4
Kostkarka
Tak (taca 8x1)
Lodówka RB33J8797S4
Zdolność zamrażania (kg)
12
Lodówka RB33J8797S4
Szuflada chłodzący
3
 
 
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4
Liczba półek ze szkła hartowanego
1
Lodówka RB33J8797S4
Metalowe wykończenie pojemnika
Tak
 
 
 
 
 
 
Parametry zewnętrzne
Lodówka RB33J8797S4
Wyświetlacz
Wewnętrzny
Lodówka RB33J8797S4
Alarm otwartych drzwi
Tak
Lodówka RB33J8797S4
Rączka
Podchwyt
 
 
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4
Oświetlenie uchwytu
Tak
Lodówka RB33J8797S4
Możliwość przekładania drzwi
Tak
 
 
 
 
 
 

Lodówki Chef Collection

 
 

RB36J8799S4

Space max,
Precise Chef Cooling™,
Twin Cooling Plus™

RB33J8797S4

Space max,
Precise Chef Cooling™,
Twin Cooling Plus™

RF56J9041SR

Triple Cooling
Strefa Convertible Zone
Klasa A++

 
 

Wydajność

Klasa efektywności
energetycznej: A+++

Klasa efektywności
energetycznej: A+++

Klasa efektywności
energetycznej: A+++

 

Pojemność:

Całkowita: 350 l
Chłodziarka: 240 l
Zamrażalnik:110 l

Całkowita: 328 l
Chłodziarka: 218 l
Zamrażalnik:110 l

Całkowita: 564 l
Chłodziarka: 361 l
Zamrażalnik:203 l

 
 

Parametry fizyczne:

Szerokość: 595 mm
Wysokość z zawiasem: 2016 mm
Wysokość bez zawiasu:2016 mm
Głębokość:590 mm
Głębokość bez drzwi: 535 mm

Szerokość: 595 mm
Wysokość z zawiasem: 1926 mm
Wysokość bez zawiasu:1926 mm
Głębokość:590 mm
Głębokość bez drzwi: 535 mm

Szerokość: 908 mm
Wysokość z zawiasem: 1825 mm
Wysokość bez zawiasu:1795 mm
Głębokość:733 mm
Głębokość bez drzwi: 610 mm

 
 
Lodówka RB36J8799S4

RB36J8799S4

Space max,
Precise Chef Cooling™,
Twin Cooling Plus™

Lodówka RB33J8797S4

RB33J8797S4

Space max,
Precise Chef Cooling™,
Twin Cooling Plus™

Lodówka RF56J9041SR

RF56J9041SR

Triple Cooling,
Strefa Convertible Zone,
Klasa A++

 
 
 
 
 
 
Lodówka RB33J8797S4 - Pierwszą kolekcję urządzeń kuchennych,stworzoną przy współpracy z najlepszymi szefami kuchni.
 
Lodówka RB33J8797S4 - Pierwszą kolekcję urządzeń kuchennych, stworzoną przy współpracy z najlepszymi szefami kuchni.
 

Poznaj linię Samsung Chef Collection. Pierwszą kolekcję urządzeń kuchennych, stworzoną przy współpracy z najlepszymi szefami kuchni.

Do naszych produktów wprowadziliśmy funkcje polecone przez szefów z Club des Chefs. Elitarnego grona mistrzów, uhonorowanych gwiazdkami Michelin.

 
 
 
Lodówka RB36J8799S4

Lodówka
RB36J8799S4

SpaceMax,
Kitchen Fit,
Precise Chief Cooling

Płyta NZ84J9770EK

Płyta
NZ84J9770EK

Virtual Flame,
Flex Zone,
Magnetyczne pokrętło

Piekarnik NV73J9770RS

Piekarnik
NV73J9770RS

Technologia Gourment
Vapour, Wi-Fi

Zmywarka DW60J9960US

Zmywarka
DW60J9960US

Waterfall,
Zone Booster

Okap NK86NOV9MSR

Okap
NK86NOV9MSR

Czujnik ruchu,
LED

 
 
 
 


 
 


 

Dowiedz się więcej

 

Zanim kupisz lodówkę warto się zastanowić czego od niej oczekujsz.

Co najczęściej jesz? Warzywa i owoce, nabiał, ryby czy mięso? Dobierz urządzenie tak, aby łatwo Ci było przechowywać ulubione portawy. Jeżeli jesteś fanem ryb i drobiu, które muszą zachować świeżość i walory smakowe zwróć uwagę czy lodówka zawiera szufladę Chef Zone™ – miejsce między chłodziarką a zamrażarką z obniożoną temperaturą.

A oszczędność? W lodówce oszczędność jest jednak szczególnie ważna, chociażby dlatego, że pracuje 24h/dobę. Jeśli zatem zależy nam na oszczędności sprzętu należy zwrócić uwagę na klasę energetyczną urządzenia oraz na zastosowane technologie obniżające zużycie energii np. funkcja Wakacje sprawdzi się podczas częstych wyjazdów, gdy nie chcesz całkowicie wyłączyć urządzenia i pozostawić zamrażarkę działającą. "Serce"lodówki też może pracować długo i efektywnie - Kompresor Digital Inverter, dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym, automatycznie dostosowuje swoją prędkość do zapotrzebowania na chłodzenie. W reakcji na ciepłą żywność czy częste otwieranie lodówki dostarcza więcej zimnego powietrza, a kiedy jest chłodno, oszczędza energię. Optymalna praca kompresora pozwala obniżyć rachunki za prąd, zapewniając też niezwykle cichą pracę urządzenia.

Ile osób będzie korzystać z lodówki, czyli jaka pojemność lodówki będzie odpowiednia?

Pojemność lodówki powinna być dostosowana do konkretnej liczby domowników. Przy jednej osobie jest to minimum 120-130 litrów miejsca w chłodziarce. Każdy kolejny członek rodziny to dodatkowe 30 litrów.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na No Frost?

System chłodzenia Samsung No Frost polega na ciągłym obiegu chłodnego powietrza wewnątrz lodówki i usuwaniu z niej wilgoci, która przyspiesza psucie się żywności. Dlatego ani na ściankach, ani na produktach nie osadza się szron i lód.

Jak poprawnie układać jedzenie w lodówce?

W przypadku niektórych artykułów spożywczych, jak np. butelkowanych napojów, nie ma znaczenia gdzie je umieścimy, chociaż najwygodniej jest to zrobić na drzwiach. Produkty mleczne i sosy należy przechowywać na górnej półce. Z kolei na półce poniżej najlepiej trzymać potrawy gotowane i pozostałą żywność.

Jeżeli chodzi o mięso i wędliny, to należy zawsze trzymać je na najniższej półce. Jest to najważniejsza zasada, ponieważ tego rodzaju produkty są najczęstszym źródłem zachorowań. Należy zawsze zawijać surowe mięso, ryby i drób w folię spożywczą z polietylenu, aby uniknąć ich kontaktu z innymi produktami i zachować lepszy zapach.

Sałatki, warzywa i owoce należy przechowywać w oddzielnych szufladach na samym dole lodówki, dzięki czemu unikniemy ich wyschnięcia i dłużej zachowają swoją świeżość.

 
 

Dane techniczne

lodówka do obudowy Samsung Chef Collection RB36J8799S4

Wymiary (wys. x szer. x gł.)  201,7 x 59,5 x 59 cm
Położenie zamrażarki na dole
Ilość agregatów 1
Liczba termostatów 2
Wydajność zamrażania 12 kg/24h
Zdolność przechowywania w razie awarii  17 godzin
System No Frost tak
Automatyczne odszranianie chłodziarki tak
Rozmrażanie w chłodziarce No Frost
Automatyczne rozmrażanie zamrażarki tak
Rozmrażanie w zamrażarce No Frost
Sterowanie elektroniczne
Funkcja szybkiego chłodzenia tak
Funkcja szybkiego zamrażania tak
Zamienna strona zawiasów drzwi tak
Dodatkowe opcje  elektroniczna regulacja temperatury, komora Chef Zone, oświetlenie ledowe, podświetlane uchwyty, technologia Digital Inverter, technologia Space Max, tryb Chef Mode, Twin Cooling System, wnętrze Metal Cooling, zamrażarka z systemem No Frost
Efektywność energetyczna   
Klasa efektywności energetycznej A+++
Roczne zużycie prądu 173 kWh
Pojemność netto chłodziarki 240 litrów
Pojemność netto zamrażarki 110 litrów
Klasa zamrażarki ****
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Poziom hałasu 38 dB
Rodzaj lodówki  lodówka do zabudowy
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo  półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  75 x 63 x 210 cm
Waga z opakowaniem  87 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  1 półka na butelki, 1 szuflada na warzywa i owoce, 1 szuflada świeżości, 3 półki szklane w chłodziarce, 3 szuflady w zamrażarce, 4 półki w drzwiach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, naczynie Chef Pan, pojemnik na kostki lodu
Gwarancja    
Gwarancja producenta  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Samsung
 • Cena: od 2 500
 • Położenie zamrażarki: na dole
Ocena klientów
5 na podstawie 11 ocen
5
(8)
4
(3)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • design
 • ustawienia chłodzenia
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
oceny malejąco
oceny rosnąco
daty dodania malejąco
daty dodania rosnąco
przydatności malejąco
przydatności rosnąco
wszystkie
wszystkie
Samsung Chef Collection RB36J8799S4
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
22-07-2015,
IREWES
Potwierdzony zakup

Uzyskuję tą lodówkę od m-ca. Wspaniały produkt. Świetny design (podświetlenie zamrażarki podczas otwierania drzwi - niezastąpione, można na stałe ustawić podświetlenie pomiędzy drzwiami zamrażalnika i chłodziarki - jak ktoś lubi mieć widno w kuchni nocą :) ) Brak uchwytów (w wersji do zabudowy - ale sama lodówka nie jest w zabudowie) powoduje, że jest więcej miejsca w kuchni, nic nie wystaje poza szafki.Regulowane półeczki na drzwiach - super rzecz Przede wszystkim pojemna (wcześniejsza Amica no frost była klitką a nie lodówką, zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce), super cicha (w ogóle jej nie słychać (wcześniejsza była tak głośna, że słyszałam ją nawet w pokoju i budziłam się w nocy jak wydawała trzaski podczas procesu rozmrażania). Niestety dużo kosztuje ale mam nadzieję, że będzie warto (nie liczę na to ze się zwróci w postaci mniejszych rachunków za prąd). jest jedno ale: kwestia zmiany drzwi jest tak skomplikowana i czasochłonna (a nie była to pierwsza lodówka w której zmieniałam drzwi) 4 godz. wyjęte z życiorysu i bez specjalistycznych narzędzi się nie obejdzie). Teraz już wiem dlaczego usługa zmiany drzwi jest taka droga :( Czy i jak długo będzie działać bezawaryjnie - trudno powiedzieć! na ten moment działa i jest piękna.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry zakup.
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
27-09-2015,
cezary
Potwierdzony zakup

Dobry zakup!!! Zgodnie z opisem w ofercie. Tego oczekiwałem.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung Chef Collection RB36J8799S4
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
06-12-2015,
a_jur
Potwierdzony zakup

Polecam. Pasuje idealnie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry zakup!!! rewelacyjna pasuje idealnie
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
01-01-2016,
Piotr
Potwierdzony zakup

sprzęt świetny spełnia moje oczekiwania

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
POLECAM
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
14-01-2016,
mors11
Potwierdzony zakup

Tego oczekiwałem. Idealny zakup.Cicha i prezentuje się wspaniale.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Czy mogę prosić o podanie wysokości zamrażarki w tym modelu?
hallow zapytał 11-04-2016
Odpowiedz
Zwiń pytania
lodówka chef colletion
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
16-06-2016,
maniunek
Potwierdzony zakup

Witam.jestem zadowolona z zakupu lodówki ,ale są wady i zalety jak we wszystkim pojemna, elegancka ,ładna linia,fajny efekt podświetlenia lodówki ,natomiast dwie wady tej lodówki są takie że , każde dotkniecie jej zostawia bardzo widoczne ślady a drugie to głośność w nocy leżąc i próbując zasnąć słyszę tylko lodówkę a jestem kilka pomieszczeń dalej ,poza tym bez zarzutu

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
01-07-2016,
Renata
Potwierdzony zakup

Czytam opinie o produktach , więc też postanowiłam wyrazić swoją. Design elegancki , dobrze wygląda w zabudowie. Co do śladów na drzwiach..... to trzeba się przyzwyczaić do otwierania i zamykania od dołu drzwi. Ale ślady nie są problemem bo wystarczy ściereczka i dwa machnięcia. To co nie spełnia do końca oczekiwań to system półek. Jest pojemna ale ustawienia wysokości zarówno półek na drzwiach jak i w samym wnętrzu dają do życzenia. Półka na butelki w zasadzie może wisieć tylko w jednym miejscu. Mniejsze butelki przelatują przez jej tył. Podłużna półka na drzwiach jest płytka i ma zamknięcie niedopasowane .Wystarczy przesunięcie czegoś na niej i jest problem z otwarciem. Ja najczęściej trzymam tam jajka i za każdym razem zastanawiam się czy mi jakieś nie wypadnie . Co do głośności, mogłaby być ciut cichsza. Jedno przyznaję zarówno szuflada chefa sprawdza się rewelacyjnie jak i szuflada na warzywa. Nic nie jest wysuszone czy obślizgłe. Cena nie mała ale zakupu nie żałuję. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
szału nie ma
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
02-01-2017,
marcin
Potwierdzony zakup

w lodówce za tyle kasy brak miejsca na jajka kurze , miłośnikom przepiórczych wystarczy praca nie należy do najcichszych no i te drzwi ,,, walka z nimi ponieważ starają się same zamknąć (być może to kwestia regulacji której nie odkryłem)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lodówka rodzinna
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
23-02-2017,
D'ta
Potwierdzony zakup

Używam od ok. 2mcy Kupiłam, ponieważ figuruje jako do zabudowy, a ma własny front i funkcje no frost. W instrukcji zalecają odstęp od boków lodówki ok. 5cm. Mniejszego nie zabraniają, ale ostrzegają o możliwości większego zużycia energii. Ja mam 1-2cm i nie widzę problemów. Drugą istotną dka mnje cechą była cisza. Rzeczywiście nie słychać jej prawie. Kiedy ostro schładza, jest cichsza od laptopa. Nie sądziłam, że będę korzystać z błękitnego podświetlenia drzwi, ale przy małych dzieciach się przydało w nocy. Małe, a cieszy - inoxowa brytfanka szerokości lodówki i piekarnika (mam też Samsunga) często mi się przydaje w "kuchni dwudniowej". Specjalna nakładka na szufladę w zamrażarce do trzymania pojemnika na lód też jest praktyczna. Plasticzki wewnątrz wyglądają na liche, ale na razie dają radę. Wkładanie jajek do dedykowanego pojemnika na dedykowanej półeczce rzeczywiście wymaga nie lada ekwilibrystyki, ale jest wykonalne ;-)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
OK
głośność pracy:
utrzymanie temperatury:
energooszczędność:
ustawienia chłodzenia:
funkcjonalność półek:
design:
05-03-2017,
kat
Potwierdzony zakup

Wygląd ok, wykonanie ok, za krótki okres użytkowania by oceniać inne parametry.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Opinia została wydana na podstawie zakupionego towaru. Możemy zagwarantować, że autor zakupił opisywany sprzęt w sklepie OleOle! Wszystkie informacje zawarte w opinii są poparte prawdziwym doświadczeniem! Masz pytania? Możesz je zadać tutaj!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Usługi
Usługi Dodatkowe
Wniesienie sprzętu na dowolne piętro
Wniesienie sprzętu na dowolne piętro

nr kat. 508 Więcej
39 zł
Zmiana kierunku otwierania drzwi
Zmiana kierunku otwierania drzwi

nr kat. 278 Więcej
149,90 zł
Wniesienie i wymiana / montaż lodówki w zabudowie
Wniesienie i wymiana / montaż lodówki w zabudowie

199,99 zł
Przewóz drugiego lub innego co do rodzaju (niż zamawiany) zużytego sprzętu do utylizacji
Przewóz drugiego lub innego co do rodzaju (niż zamawiany) zużytego sprzętu do utylizacji
nr kat. 2001513 Więcej
19,90 zł
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania
nr kat. 134 Więcej
Ekstra Ochrona

Nie płać za naprawę lub wymianę sprzętu z własnej kieszeni. Z Ekstra Ochroną przez najbliższe 3 lub 5 lat będziesz mieć zapewniony spokój i wygodę, aby w pełni cieszyć się nowym sprzętem.

Ekstra Ochrona to umowa ubezpieczenia (polisa) zawierana między Tobą, a ubezpieczycielem. Polisa nie stanowi gwarancji jakości w rozumieniu art. 577-581 k.c., ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne. Zakres ochrony i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczycieli opisują Warunki Ubezpieczenia.

Zyskujesz
Ochrona rozszerzona
Ochrona podstawowa
Standardowa gwarancja
Od dnia zakupu przez 12 miesięcy
Szybka naprawa w razie przypadkowego uszkodzenia
Szybka naprawa w razie przepięcia prądu
Po 2 latach od zakupu
Szybki i profesjonalny serwis w razie awarii
Wymiana na nowy, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna (pokrywasz 10% wartości nowego sprzętu)
Brak limitu napraw i ukrytych kosztów
Wygoda - wystarczy telefon, aby zgłosić awarię
Oszczędność pieniędzy - niska cena w stosunku do kosztów napraw
16,83 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
16,83 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
16,83 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
26,91 zł zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
Raty
Raty 10x0%
Małe Raty
10
403,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
3 miesiące
36 miesięcy
3
1 366,53 zł
4
1 029,94 zł
5
827,99 zł
6
693,36 zł
7
597,19 zł
8
525,07 zł
9
468,97 zł
10
424,09 zł
11
387,38 zł
12
356,78 zł
13
330,89 zł
14
308,69 zł
15
289,46 zł
16
272,63 zł
17
257,78 zł
18
244,58 zł
19
232,77 zł
20
222,14 zł
21
212,53 zł
22
203,79 zł
23
195,80 zł
24
188,49 zł
25
181,75 zł
26
175,54 zł
27
169,79 zł
28
164,44 zł
29
159,47 zł
30
154,83 zł
31
150,49 zł
32
146,41 zł
33
142,59 zł
34
138,99 zł
35
135,59 zł
36
132,39 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online na 1zł
 • Minimalna kwota kredytu 300zł
 • Do 5000 zł kredytu
 • Podpisanie umowy w obecności kuriera
 • Potwierdzenie tożsamości dowodem osobistym
 • Minimalna kwota kredytu 150 zł
 • Do 20 000 zł kredytu
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony oleole.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung Chef Collection RB36J8799S4, wpisz 1046592 w wyszukiwarce oleole.pl.